Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbikhoz közeli kurucinfo Daróczi öngyilkosságát követendő példak kínálja fel minden cigánynak?

Figyelt kérdés

"Daróczi Dávid öngyilkos lett. Legyen hát példaképe minden cigánynak!"


[link]


De ők nem gyűlöletkeltők, természetesen. Kikérik maguknak.


2010. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:

"Vagy elítéled Te is, amiket azon a szennyoldalon összeirálnak?"


Abszolút nem. És az én (vagy más jobbikos) megítélése már elegendő ahhoz, hogy a kuruc a jobbik magazinja legyen? Ennyiből áll szerinted?


Én, személy szerint felvállalom a kurucot, nem kell ehhez bátorság. Mindent leközölnek, amit a média előszeretettel kihagy. És? Ha én felvállalom, azzal a Jobbik vállalja fel? Lásd be, valami nem kerek az érveidben...

2010. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
tehát ha én csinélok egy híroldalt ahol egyik bejegyzésben azt írom hogy mocskos zsidók, másikban meg hogy menjetek a jobbik lakosságijára meg kirakok pár közleményüket attól máris jobbikos híroldal lesz? (vagy jobbik közeli)
2010. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
nah hova tűnt a kérdező?
2010. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
57%

a kurucz.info és a jobbik az ugyanaz!

ha felmentek az oldalra lépten-nyomon jobbikra utaló reklámok,cikkek,dicséretek vannak.

2010. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:

"a kurucz.info és a jobbik az ugyanaz! "


Most akkor a kurucz.info egy párt, vagy a jobbik egy magazin?

2010. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
68%

Nem egészen.

Kurucz infó egy szélsőjobboldali hírportál,és nálunk a szélsőjobboldal a jobbik.

2010. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
47%
Miben nyilvánul meg ez a szélsőjobboldalság?
2010. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
59%
Emőkéé a kuruc, ő meg jobbikos. Ne nézz madárnak, hogy övé a kurucinfo.hu volt és ehhez semmi köze. Vagy te elhiszed amit leírsz? Akkor megértem miért szavazol a jobbikra;)
2010. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
24%
Ez olyan érdekes! Akárhányszor megkérdezem, hogy miben nyilvánul meg a Jobbik "szélsőjobboldalisága", még a büdös kibszott kva életben nem válaszolt senki! Vazze ilyen nincs.
2010. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
59%
18:02 szar lehet neked, ha nem kapsz választ a kérdésedre. Nehéz a kisnyilasok élete mostanában.
2010. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!