Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbikhoz közeli kurucinfo Daróczi öngyilkosságát követendő példak kínálja fel minden cigánynak?

Figyelt kérdés

"Daróczi Dávid öngyilkos lett. Legyen hát példaképe minden cigánynak!"


[link]


De ők nem gyűlöletkeltők, természetesen. Kikérik maguknak.


2010. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
46%

Hogy nincs semmilyen kötelék a jobbik, és a kurucz között? Azt állítják itt sokan, hogy nincs. Hogyne lenne már!

A jobbikosok mind használják azokat a gúnyneveket, amit a "kreatív" kurucz-osak találtak ki. Mint pl.: likud viktor, gyurcsótány, zsidesz, maszop, és még sorolhatnám. Még tovább megyek. Városunkban is kampányolt a jobbik. Én nem voltam ott, de láttam a fotókat a neten. A folyosón, nem valami bizalom gerjesztő alakok árultak dolgokat. A portékák között voltak azok a bizonyos lábtörlők, amiket köztudottan a kurucz forgalmaz és értékesít. Tudjátok amiken arcképek vannak. Tehát mit kerestek a jobbikos rendezvényen?

2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
azert tarjuk mert a Jobbik szelsojobb es a kurucinfo a magyar szelsojobboldal legnagyobb napja , ahol a Jobbik valaszatsi eredmenyet raklamoztak a fejlecen
2010. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
Tudok jobbat. Munkához és iskoláztatáshoz kötött gyereknevelési, és egyéb segély. Három csapás törvény. Ha a rendőr 3szor fogja meg bármilyen kistílü lopáson, zárják be 2 évre. Több rendőrt, és több jogot a rendőrnek. Megszüntetni a megélhetési bűnözés fogalmát. Nem is olyan bonyolult igaz? És még demokratikus is.
2010. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

panelpatkány válazsa :) :az első nem lenne rossz, DE a családi pótlék a sulihoz van kötve. de minek jár iskolába, mikor a tanárt veri meg a fehéreket fenyegeti? a 3 csapásról annyit, hogy egy rab 10 millió forintba kerül/év. csak ennyi. lehet, hogy demokratikus lenne, de nem jó. és szerintem a saját ország is demokratikus. amerika is kitoloncolgatja a szemetet, mi miért nem tehetjük meg? nem bántanám én őket. csak hozzanak létre maguknak államot, és legyenek a maguk ura. itt azt állítják, úgyis el vannak nyomva. nincs saját országuk. közép európa biztos benne lenne, hogy adjunk nekik egyet valahol. mert nem csak a magyarok kinlódnak velük.

22/L egyébként

2010. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Tent cityről hallottatok. Na ott nem 10 milla egy bűnöző.
2010. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:

mindenki tudja leszűrni a híreket és kész . én megszállott kurucos vagyok néha nekem sem tetszik a hangvétel és főleg az hogy ezmiatt szándékosan a jobbikot támadják alaptalanul. ezt a kuruc szerkesztősége is láthatná.

HIÁNYPÓTLÓ az tény aki meg a tényekkel nem hajlandó szembesülni ami ott van az elveszett ember. Egyébként meg átlag 3000 res nézettsége van a lapnak, ugyhogy nem lehet nagy szar

2010. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:

"A portékák között voltak azok a bizonyos lábtörlők, amiket köztudottan a kurucz forgalmaz és értékesít"


Ebben nagyon tévedsz, a kurucinfo csak hirdeti, egyáltalán nem ők forgalmazzák és értékesítik, hanem egy magán személy, aki készíti is a lábtörlőket. Azzal, hogy egy Jobbik rendezvényen is árulja, még nem a kurucot képviseli, csak el akarja adni a termékeit.

Mellesleg a kurucinfo hirdet nyílászárókat, háztartási berendezéseket, élelmiszer üzleteket, stb...nem hiszem, hogy azok a cégek mind a kuruc tagjai lennének.

2010. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Te mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbik ettől elhatárolódott? Egyébként nem bánnám, ha kevesebb cigány lenne, sőt! De senkit sem biztatok öngyilkosságra.
2010. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Felolvasott mások által megírt szövegeket.Tv bemondó is lehetett volna ennyi erővel,és akkor nem érdekelne senkit.Nekem is csípi a szemem(nem csak a kurucnak),hogy nemzeti hőst csinálnak belőle,mert cigány(de ugye minden ember egyenlő),és ilyen sokat elért(?).Még a "mini"szterelnökök is kimentek a temetésére!Vagy ő volt az egyetlen diplomás c.gány?
2010. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor mi van? Ha ez ennyire zavar kérdezőkém, akkor ne legyél törzsolvasója a kurucinfónak, és minden problémád megoldódik.
2010. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!