Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbikhoz közeli kurucinfo Daróczi öngyilkosságát követendő példak kínálja fel minden cigánynak?

Figyelt kérdés

"Daróczi Dávid öngyilkos lett. Legyen hát példaképe minden cigánynak!"


[link]


De ők nem gyűlöletkeltők, természetesen. Kikérik maguknak.


2010. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
21%
Az a vicces, hogy egyesek még mindig nem tudják, hogy a kurucfingó a jobbik találmánya. :P Nem... nem rasszisták. Tényleg :P És nem is keresztények. Morvai Krisztina a keresztény vallás szégyene. :S Gázok vagytok. ennyi.
2010. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
11:20 Ott a pont!
2010. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 bumbi02 ***** válasza:
26%

már nem azé, de hol irta a kérdező hogy a jobbik lapja a kurucinfo?

idézném: a jobbikhoz KÖZELI kurucinfo.... nem irta h a jobbik kurucinfoja.. (tudomásom szerint ez jelöli a birtokos esetet)

kérdezőnek teljesen igaza van, a kuruc info egy szennylap, azt irják sokan h leglaább öszinte stb.... lehet őszintének lenni politikai hovatartozás és rasszizmus nélkül is... nem kell ahhoz mocskolódni, orkozni, ávhzni zsidózni....

2010. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
cúnya dolog
2010. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

ma 14:11

Balogh Artúr írásait olvastad már? A gádzsózás meg a parasztozás nem zavar, csak az orkozás? Az nem rasszista mi? Gratulálok. Egyetlenegy kuruc.info ellenes sem említette meg, hogy ez az ocsmány stílus bizony megy a másik oldalon is. Az iwiw-es cigányképeken "megyek magyart ölni" feliratok? Ennyit a nácizmusról.

2010. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 bumbi02 ***** válasza:
44%

ma 14:11

Balogh Artúr írásait olvastad már? A gádzsózás meg a parasztozás nem zavar, csak az orkozás? Az nem rasszista mi? Gratulálok. Egyetlenegy kuruc.info ellenes sem említette meg, hogy ez az ocsmány stílus bizony megy a másik oldalon is. Az iwiw-es cigányképeken "megyek magyart ölni" feliratok? Ennyit a nácizmusról.


nem nem ovlastam, igy el se tudtam itélni.. de hidd el h az is zavart volna h ha tudo róla... nem védem én a cigányokat sem, de azér a kuruc info hirportálnak mondja magát.. attól még távol áll...

pl sulinkról irtak: Analfabéta balfa*szok készitették az emlékmüvet... ez volt a cim h ha jól emlékszem, maga a hir egy az egybe ki volt másolva sonline-ról... mitöl hirportál? attól hogy kigyüjt innen onnan hireket majd ir bele egy kis trágárságot? gratulálok...

2010. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

ma 21:40


Balogh Artúrról még elhiszem, hogy nem hallottál, de ne haragudj, azt már nem hiszem el, hogy a gádzsózást és a parasztozást nem hallottad még. Egyszerűen gondolom nem érdekel téged. Mint ahogy az sem, hogy a cigányok magyarokat ölnek halomra vidéken és rettegésben tartanak falvakat, tanyákat. Újat mondtam? Csodálkoznék. Javaslom egyszer-egyszer kapcsolj át a HírTv-re.

2010. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 bumbi02 ***** válasza:
44%
nem mondtál ujat... tisztába vagyok hogy igenis létezik cigánybünözés... de én nem a cigánybünözést itélem el hanem a bünözést.. h ha megölnek egy 70 éves nénit miér mindenkit az érdekel hogy cigány volt az elkövető? jól esik belekötni(jogosan, de teljesen hidegen hagyva) az emberek nagy részét egy gyilkosságban nem az dühiti fel h megöltek vmit hanem h cigányok...igazából én ezér nem teszek különbséget aközött h cigány követi el vagy nem cigány... engem hogyha nem cigány parasztoz le az is sért, h ha cigány az is... nem azér kell vkit utálni mer cigány, hanem mert a stilusa olyan amilyen és valljuk be az a karakter ami sokakban a cigány szó hallatán körvonalazodik rá illik elég sok 17-25 éves nem cigányra is.. nekem több attrocitásom volt nem cigánnyal mint cigánnyal.... ettől függetlenül a kuruc egy szennylap...
2010. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

"tisztába vagyok hogy igenis létezik cigánybünözés"



És ezt mire alapozod? Ha van cigánybűnözés, akkor hadd legyen már cigányutálat is. És engedtessék meg nekem az a luxus, hogy általánosítsak. Egy másik topicon is írtam, hogy félek a kutyáktól, mert harapnak. Attól az 1%-tól is , amelyik nem harap. Kénytelen vagyok elkerülni az összes kutyát, mert elég kicsi az esély arra, hogy az 1%-ba futok bele. Az általánosításról meg annyit, hogy meg lehet nézni, hogy a jobbik szimpatizánsokról miket írnak a GYK-n. Ezt pl az a bunyevác kérdező személyesen nekem írta:"Te, nagyon jobbikos kiskomcsi."


Én is írhatnám róla, hogy idióta kis f@szkalap, primitív magyarellenes libsi, de nem írom. :D

2010. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 bumbi02 ***** válasza:

ird róla.. de én nem általánositok... hogyha a tahó jobbikosokról beszélek, akkor kiemelem hogy ez csak egy része a jobbikosoknak, mer tényleg volt több oan jobbikos is akivel jót tudtma vitatkozni érvekkel stb....

nahmármost...hogyha van bünözés, akkor engedtessék meg nekem hogy legyne utálat... többször belém kötöttek nem cigányok, had általánositsak már én is hogy minden nem cigány ilyen...nah ? ugyanaz a gondolatmenet.. csak mivel nekem több attrocitásom volt nem cigánnyal igy én másokat tudok általánositani... nem egy cigány ismerösöm van akik teljesen normálisak,kitünö tanuló is van köztük nem egy...(megye egyik legjobb gimijében) de hogyha teszem azt az utcán jön veled szembe 3 helyimenőcsávó, sörrel kezükbe kicsit ordibálva, akkor átmész arra az oldalra ahol csendesen beszélgetve sétál 2-3 rendes cigány? mert én igen.. és ez mutatja azt , hogy nem a börszin miatt félnek az emberek, hanem a viselkedés módtól... igen, a cigányok elég nagy hányadát okkal kerülöm ki az utcán... de ugyanugy meg vannak az ilyenek a nem cigányok közt is... a barátnömet zaklatta már cigány és nem cigány is... akkor én most utáljak mindenkit? ne azért legyen elöitéleted a cigánnyal kapcsolatban mert barnább a bőre, hanem mert látod a járásán, a viselkedésén hogy ez lehet belém köt... hogyha egy palotapincsi fut feléd farokcsoválva ugrálva, attól azér valljuk be nem félsz... vannak kivételek és épp ezér nem szabad általánositani, csak elörelátni hogy mikor kell élni az elöitélettel ami nem börszinen alapszik...

2010. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!