Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak mi baja van az...

A baloldalnak mi baja van az egyházi közösségekkel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 20:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

na például az utolsó válaszoló tökéletesen megmutatja a kérdés kiírásának okát


https://www.youtube.com/watch?v=F0NafRFwJB8


az egyház valahogy több, mint amit róla gondol, de azért 'vegyükel...

2016. ápr. 8. 21:20
 12/27 A kérdező kommentje:
9.es re céloztam
2016. ápr. 8. 21:21
 13/27 anonim ***** válasza:
És ez a videó most hogy jön ide?
2016. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a kérdező szerint az egyházak jók, mert vannak vallásos emberek, akik segítenek.
2016. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

Ja, meg vannak nemvallásos emberek is, akik segítenek.

Na, puff neki. Haladjuk tovább.

2016. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ugye, most provokálsz?

Hol hallottad te azt, hogy a baloldalnak baja lenne az egyházzal?

Mutatnál egy HITELES FORRÁST, ami az állításod alátámasztja?

2016. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Balos politikai vezető mondta a parlamentben, hogy "Térdre, csuhások!"?

Balos kormányzó párt hozott diszkriminatív, egy- két kiválasztott egyházat előnybe hozó, minden mást sújtó, botrányos egyházügyi törvényt? ( Közte pld. az Iványi féle közösséget, aki pedig az egyik gyerekét is keresztelte.)


Vagy konkrétan mire gondolsz, miből vonod le a kérdésedben állításként szereplő következtetésed?

2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%

10: Ekkora marhaságot senki épeszű sem mond, illetve csak valami futóbolond. Én pont ateistától hallottam hogy Hitler a Holdon élt a háború után.

Szóval hogy hülye legyen valaki nem kell kereszténynek lenni.


"Ja, csak éppen ez a nagy tolerancia nem mondható el rólatok úgy nagy általánosságban. "


Ugy-ugye azok a csúnya szélsőjobbosok amikor általánosítanak sötétebb bőrűekkel kapcsolatban. Ha egy balos csinálja akkor mindjárt minden rendben...


Annyi igazságod van hogy a katolikusok közt kevesebb a toleráns, pl. engem sem szerettek, mert lázadó fiatal voltam. Nekem pl. az evangélikus vallás pont ezért nagyon szimpatikus, felénk többségében azok vannak, és jó haverom volt a lelkész egyik fia is, kb. 20 éve. Együtt buliztunk.

Na itt a mostani evangélikus környezetben csak optimista hozzászólás volt a menekültáradatról, meg hát ugye az hogy a törököket is úgy kezelem mint a többit, az tiszta intolerancia.

De ti toleránsok aztán elítéltek több millió keresztényt, mert 1-2 elmeháborodott az általad leírtat bírta mondani.

Én azt mondom hogy ti toleránsok vagytok azzal aki úgy gondolkodik mint ti, a többi meg nem számít mert hülye. :)

De szerintem ezzel a toleranciával is úgy van mint ahogy az "őszintén szólva" szófordulattal. Aki ezt meg a szinonímáit feltűnően ismételgeti, az hazudik. Nincs másképp a toleranciával sem. Aki az, annak nem kell mondogatni, mert látszik a cselekedeteiből.

A te hozzászólásaidból nem ez sugárzik. Olvasd vissza.

2016. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
A kommunisták és a liberálisok hagyományosan gyűlölik a keresztényeket.
2016. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"A kommunisták és a liberálisok hagyományosan gyűlölik a keresztényeket."

Itthon soha sem volt kommunizmus, csak szocializmus.

A liberálisok sem a keresztényeket, sem másokat nem gyűlölnek, mert egyik alapelvük a vallásszabadság. Egyenlőre még nem a liberálisok műve volt az inkvizíció, mint ahogy a vallási háborúk sem.

Az "egyházi közösségek", amire a kérdés vonatkozik, nem azonos a keresztényekkel.


Egyébként biztos volt a megnyilatkozásodban értelmes rész is. Mondjuk a névelők. :-)

2016. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!