Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van szüksége a baloldaln...

Miért van szüksége a baloldalnak ilyen kamu írásokra?

Figyelt kérdés

[link]


„Anya, miért akarják elvenni a jövőnket? Én egyetemre akarok menni, nekem tanárok kellenek. Anya én nem akarok iskolát váltani. Jók a tanáraim, de mi lesz ha nem lesz matematika tanárom? Hogy fogok felkészülni az egyetemre?”


Melyik gyerek mond ilyet?


Egy időben ezek a "jó tanárok" :

"a kémia tanár klórgázmérgezést okozott, mely miatt több gyermek kórházba került...)...nem sok jóra számíthatunk."


2016. ápr. 3. 19:00
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
arra már ki sem térek, hogy a tanmenetben nincs is olyan kísérlet amivel még véletlenül is klórmérgezést lehetne kapni
2016. ápr. 3. 19:01
 2/23 tetro ***** válasza:
74%

19.01

ha szerinted a cikk valótlanságokat állít, tegyél feljelentést, de ez a szájtépés teljesen felesleges.

2016. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Sok gyerek mind ilyent, ez nem baloldali kamu írás.
2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

" - Anya, miért költik minden pénzünket stadionokra, olimpiára és a Budai Várra?

- Azért kisfiam, hogy a Miniszter Elnök Úr Bácsi nagyon boldog legyen és mi mind együtt tudjunk örülni az ő örömének."

2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

mért lenne kamu?


mert nem narancsköpenyes szuperviktor diktálta amit a pósta ládádban landol?


ez a valóság csak eltakar a narancsköd

nem nem vagyok baloldali én gondolkodó ember vagyok

2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Na mi van kérdező, egyre jobban rozsdul a Keresztyín Nemzethy Királyság? XD
2016. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

hogy okozhatott a kémiatanár ilyen balesetet?! melyik kísérlettel


vörös szemüveget le... ez a cikk egy hangulatkeltés

2016. ápr. 3. 19:34
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező!

Viktor Viktorod minek taníttatja Svájcban a kislyányát, ha itt minden olyan tökéletes? :))

2016. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszolj! Birkák vagytok nem juhászok, hogy tereljetek...
2016. ápr. 3. 19:39
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"Kérdésre válaszolj!"


Minek?

A te fajtádnak úgy is mindenki mocsadék ballipsi, aki nem ért veletek egyet és tuti négerekkel akarja megerőszakoltatni a 12 éves, magyar kislányokat és ehhez hasonlók.

Kátyúsnak látod a kátyús utat? Elcseszettnek az elcseszett oktatást és egészségügyet? Alacsonynak az alacsony fizetéseket és ordenáré, rohadt nagy korrupciót látsz ott, ahol ordenáré, rohadt nagy korrupció van?

Hát akkor egész biztosan csak ballipsi lehetsz, aki nővé operáltatta magát csak azért, hogy minden nap kielégítsen egy csapat migránst és magyar csecsemők vérét igya minden este.


Ezért vitatkozni veled? Ugyan már...

2016. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!