Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van szüksége a baloldaln...

Miért van szüksége a baloldalnak ilyen kamu írásokra?

Figyelt kérdés

[link]


„Anya, miért akarják elvenni a jövőnket? Én egyetemre akarok menni, nekem tanárok kellenek. Anya én nem akarok iskolát váltani. Jók a tanáraim, de mi lesz ha nem lesz matematika tanárom? Hogy fogok felkészülni az egyetemre?”


Melyik gyerek mond ilyet?


Egy időben ezek a "jó tanárok" :

"a kémia tanár klórgázmérgezést okozott, mely miatt több gyermek kórházba került...)...nem sok jóra számíthatunk."


2016. ápr. 3. 19:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

szóval egy érvetek nincs

illetve csak az hogy orbán csecsemők vérét issza

2016. ápr. 3. 20:07
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

"Melyik gyerek mond ilyet?"


Amelyik aggódik a jövőjéért.

Egy gimnazista korban lévő gyerek miért ne mondhatna ilyet?

2016. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 sörpocak ***** válasza:
75%

Az az igazság, hogy nehéz megállapítani hogy melyik igazi, és melyik hamis.


Közeli körömben is van olyan, aki írást és videót készített véleményét kinyilvánítva. Aki tehetségesebb volt, vagy okos próbált lenni és cifrázta a szavait, azt ehhez hasonlóan kamunak tartották. Nem lehet ezt így eldönteni.


Olyan is volt, hogy sajnos az egyik bárgyú ismerősöm is felszólalt az ügyben, de annyira nem tudta kifejezni magát, hogy annyit mondtak neki "ülj le fiam, egyes", holott ugyanaz mellett álltak ki.


Szerintem ez a cikk is szépítve lett, de nem kizárt hogy van valóságalapja. Nem tudom.

2016. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Melyik gyerek mond ilyet?


Egy 3-4. évfolyamos gimnazista simán mond ilyet, aki kezdeni is akar valamit az életével, nem csak sorban állni a segélyért. Csak sajnos az a tapasztalatom, hogy az ilyen fiatalok előbb-utóbb külföldön landolnak valahol.

Kár lenne Kérdező általánosítani egy kémiatanár hibájából kifolyólag...pláne, hogy a 12 pont követeléseiről gőzöd sincs. Mert klórmérgezés ide vagy oda, az összefoglalt problémák attól még problémák és nem elsősorban a tanárokat érintik, hanem a gyerekeket. (Pl a NAT átdolgozása, vagy az óraszámok csökkentése, vagy a tankönyvválasztás szabadsága).

Egyébként van néhány tévedés a cikkben is: a tanárokat nem az iskolavezetés veszi fel, hanem a KLIK, az igazgató max javasolhat vagy ellenjavallhat embereket. Ha jól tudom, főiskolai végzettséggel lehet tanítani 10. évfolyamig, de ebben nem vagyok 100%, lehet eltörölték már.

Összességében Kérdező én nem tartom kamunak az írást, simán el tudom képzelni, hogy egy szülő írhat ilyet. Mindenesetre a levélben felmerülő problémák egy része más intézményben is jelen van... a tanárhiány bizonyos szakokat tekintve pl probléma...

2016. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Amennyiben Gallóné 3-4es gimnazista igazad van.

Életszerűtlen. Maximum felvesz egy kockás inget, mert trendi. Akik vitték valamire, mind egyénileg tanulnak.

2016. ápr. 3. 23:42
 16/23 A kérdező kommentje:

"Mert klórmérgezés ide vagy oda"


Igen? Ez kb olyan mintha azt mondanám Nokiás doboz ide vagy oda HAgyó börtönbe való.

2016. ápr. 3. 23:43
 17/23 anonim ***** válasza:

Most neked tényleg az a bajod, hogy Magyarország jövőjét szeretnék biztosítani színvonalas oktatással? Ha hazugság kell ehhez, hát hazudjanak, kit érdekel, de az mindenkinek csak előnyére válik, ha a következő generációk jobb képzésben részesülnek.


Tudod, te ballibsizel itt miközben az ország vesztét kívánod, de biztos nagy nemzeti harcosnak tartod magad ha jól sejtem.

2016. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 16/17 Időpont tegnap 23:43


Tehát azért, mert egyszer egy tanár elkövetett egy - viszonylag súlyos, de eddigi ismereteim szerint szerencsés kimenetelű - hibát, már semmi probléma nincs az oktatási helyzetünkkel?? Tessék?


Vitya meg hazudott, minimum kétszer bizonyíthatóan, tehát az egész európai jobboldalt fel kell akasztani, majd máglyára dobni. Ez ilyen logika.

2016. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

" Most neked tényleg az a bajod, hogy Magyarország jövőjét szeretnék biztosítani színvonalas oktatással? "


Sosem volt céljuk. Nem is lehet reálisan. Az egyetlen cél a kormányzat bomlasztása és kész...


Utolsó te még mindig nem fogod fel, hogy amit ennek az állítólagos gimnázium hibáinak tulajdonítanak annyira életszerűtlenek, hogy meg sem történhettek?! Tehát a kerettantervben nincs olyan kísérlet amiben egyáltalán még véletlenül is klórgáz szabadulhatna fel!

Hogy kaphatott akkor klórgázmérgezést bárki is?!

2016. ápr. 4. 11:57
 20/23 anonim ***** válasza:

# 19/19 Időpont ma 11:57


"Sosem volt céljuk. Nem is lehet reálisan. Az egyetlen cél a kormányzat bomlasztása és kész... "


Te meg hülyeségeket beszélsz és kész. Mi ez az isteni kinyilatkoztatás? Nem érzed gáznak?


"Utolsó te még mindig nem fogod fel, hogy amit ennek az állítólagos gimnázium hibáinak tulajdonítanak annyira életszerűtlenek, hogy meg sem történhettek?! Tehát a kerettantervben nincs olyan kísérlet amiben egyáltalán még véletlenül is klórgáz szabadulhatna fel!

Hogy kaphatott akkor klórgázmérgezést bárki is?!"


Nem fogod elhinni, de - tudom, hihetetlen az illiberális fajtádnak - ez az amit igyekszenek épp kideríteni a vizsgálattal.

Mellesleg a klórgáz a kerettanterv szerves része, pont azért mert nagyon könnyen létrejön, ha az ember nem figyel. Lehetséges, hogy épp ezt akarta bemutatni egy tanár. Mert az ilyen kísérletek mindig eredményesebb, mint a száraz magoltatása a dolgoknak.

2016. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!