Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak miért esett le...

A baloldalnak miért esett le 1 év alatt hogy senki sem kíváncsi a menekült-barát politikájukra?

Figyelt kérdés
Ha menekültellenesek lettek volna már rég erősebbek lehettek volna mint a fidesz.
2016. márc. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed nem igaz, "senki nem kíváncsi", de hogy pont hogy van egy réteg aki az oldalukon áll.
2016. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezért is nem fog többé soha megerősödni a baloldal, mert nincs is nekik semmilyen ideológiájuk, hanem ha a Fidesz A-t mond, akkor ők rittig B-t fognak.
2016. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

# 2/2 Időpont ma 15:22


Gondolom te is aludtál 2002-2010 között :-)

2016. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

"Ha menekültellenesek lettek volna már rég erősebbek lehettek volna mint a fidesz."


Miből gondolod, hogy a GYK alternatív valóságán túl is mindenki a migránsokkal foglalkozik.


Szerdán egyik munkatársammal együtt metróztam és beszélgetésünk során felmerült a keddi, brüsszeli merénylet. Bár egész nap számítógép előtt ül - informatikus - nem tudott az esetről.


Az emberek egy jelentős része, többsége, nem foglalkozik napi szinten a politikával.

2016. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

# 6/6 Időpont ma 15:38


Ki ellenzett mindenféle orosz gazdasági kapcsolatot a cúna-gonosz elmútnyócévben? :-)

Ki nyalja fényesre most Oroszország nemesebbik felét?

Ki mondta azt nemrég, hogy Magyarországnak kellenek bevándorlók, most meg el vannak utasítva? :-)


Játszhatunk ilyet, de míg te az egyik oldalt képviseled, én mindkettő ellen vagyok, szóval nem jössz ki jól.

2016. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

# 6/6 Időpont ma 16:10


Miért, szerinted nem ítélheti el valaki egyszerre a románozást meg a migránsozást? Hogy attól még, hogy "emútnyócév" nem volt jó, attól még a fityisz nagyobb kárt okoz mint a 40 év komcsi ittlét?

Kevés az 1 bit ehhez, én megértem.

2016. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 17:36


Ha valaki jelenti a hozzászólásod, akkora leszedi a GYK admin és mivel sejtésem, az, hogy a GYK adminok eléggé nacionalista beállításúak, ha liberális vagy EU pozitívum válaszod volt, akkor simán törlik.

2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!