Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak mi baja van az...

A baloldalnak mi baja van az egyházi közösségekkel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%

Nektek, keresztényeknek mi bajotok van azokkal a vallásokkal, amik nem a tieitek?

Ja, hogy azok közül egyik sem az Igaz Hit és azoknak az istenei nem léteznek?

Hát a baloldal is pont ezt gondolja róluk, csak ők plusz a ti isteneteket is ide veszik.

2016. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Mert bajuk van vele?

Én ismerek olyan balost aki rendszeresen jár templomba (igaz néha dühöng, hogy megint úgy érezte mintha Fidesz pártrendezvényen venne részt)

2016. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért, baja van? Csak nem akarnak az adófizetők pénzéből egy fillért se vallásra költeni, mint minden normális párt.
2016. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Ez most egy találós kérdés? Ha igen, akkor szabad a gazda.


(A kérdező már úgyis alig várja, h megválaszolhassa a saját kérdését.)

2016. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
4%

Naaa... köztudott, hogy a balosoknak nem az összessel van bajuk, egy kivétel azért van.

Gondolom nem kell leírnom kik azok :)

2016. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy sokuk kommunista mentalitású.
2016. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

"Nektek, keresztényeknek mi bajotok van azokkal a vallásokkal, amik nem a tieitek? "


Én katolikus vagyok. És semmi bajom sem a jehovákkal amíg nem engem akarnak megtéríteni, az iszlámmal sincs gondom amíg a muszlimok nem robbantgatnak.(semmi bajom a török koegákkal együtt esszük a marhakolbászt)


És a balosokkal sincs bajom akik nem gyűlölködnek és nem képzelik felsőbbrendőnek magukat csak mert ateisták.

2016. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Az,hogy beleakarnak szólni az emberek magánéletébe...
2016. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem is tudom.

Neked mi bajod lenne azzal, ha holnap reggel arra kelnél, hogy a magyar lakosság fele a Repülő Rózsaszín Egyszarvúban hisz, kapnak a hitükre egy nagy rakás állami támogatást és mindent megtesznek azért, hogy a lakosság maradék fele (amibe beletartozol) is áttérjen az ő hitükre, mert különben rohadjon meg, aki nem?


Hát ez a baja az átlagembereknek a vallásosakkal.

2016. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

"Én katolikus vagyok. És semmi bajom sem a jehovákkal amíg nem engem akarnak megtéríteni, az iszlámmal sincs gondom amíg a muszlimok nem robbantgatnak.(semmi bajom a török koegákkal együtt esszük a marhakolbászt)"


Ja, csak éppen ez a nagy tolerancia nem mondható el rólatok úgy nagy általánosságban.


"És a balosokkal sincs bajom akik nem gyűlölködnek és nem képzelik felsőbbrendőnek magukat csak mert ateisták."


Nem képzelik magukat felsőbbrendűnek, csak amikor valaki azzal jön, hogy a dinoszauruszok csontjait a Sátán tette a földbe, hogy mi jól kiássuk és kételkedni kezdjünk tőlük Istenben, akkor az embernek önkéntelenül is kikerekednek a szemei és felhúzza a szemöldökét.


És akkor most ne gyere azzal, hogy te nem mondasz ilyet, mert nem csak rólad van szó, hanem több millió keresztényről összesen.

2016. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!