Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TlI sem mentek el szavazni?

TlI sem mentek el szavazni?

Figyelt kérdés

Nah addig nem megyek el szavazni amíg:

- Nem érzem magam biztonságban,ha kilépek az utcára.

- 60e-nél kevesebbet fizetek szállásra+rezsire az egyetem miatt(Úgy,hogy ketten fizetjük a barátnőmmel!).

- Nem látok valami változást munkahely terén(Anyám+Apám adja nekem a legtöbb pénzt,hogy egyátalán élni tudjak!:)Vicces?).

- Nem teremtenek egy IGAZSÁGOS büntetési 'rendszert'.

- Megszüntetik a korrupciót és a bürokráciát(tudom ez szinte lehetetlen,de....)

- Nem látom a fizetés növekedését!

- Nem látok egyenjogúságot!

- Nem én fizetem a kissebség után a segélyt!

- Nem tetőzik így az ÁFA!


Mo-n csak azt látom egyébként,hogy az eladósodás is csak nő!


Na ezt garantálják nekem,és énekelve megyek el szavazni!!Sőt még fel is írom a szobám falára ha kell!


REMÉLEM EZT EGY POLITIKUS IS OLVASSA:)NAH SZAKIKÁM EZT VIDD VÉGBE!:)(Légyszi most az 1x nézzétek el a nagy betűt!!)


Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 5. 21:15
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

21:59


Fejtsd ki miért légyszives.

2010. ápr. 5. 22:01
 32/37 anonim ***** válasza:
21.49 "Én elmegyek. Az gáz?" Már miért lenne az. A legnormálisabb dolog a világon!!!
2010. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

21:57

Én pont a kommunizmust osztom,mert azóta van eladósodva az ország."


Akkor milyen rendszert akarsz? Akkor mi a túróért nem akarsz elmenni szavazni? A Jobbiktól és az LMP-től sem kell megijedni. Annak ideén a FIDESZ-t is olyannak tartották mint most a Jobbikot.


Egyébként meg miért nem indítasz mozgalmat arra, hogy a képviselők visszahívhatók legyenek, a Köztársasági Elnök közvetlenül választható legyen. Ezt sokan támogatnánk!!!!


Szavazz!!!!! Akár érvénytelenül is, de NE maradj otthon!!!

2010. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

En sem megyek szavazni mert -


-Fideszrre nem szavazok mert ott van az Orban Viktor a 3* bukott miniszterelnok akinek a partja egy nagy semmi . Egyedul van Viktor rola szol minden ott a tobbiek meg ilyen semmik vagy tetuk mint Kover Laszlo .


-MSZP be csalodtam ezert rajuk sem szavazok de az nem azt jelenti hogy az ellenseget segitem.....


-Jobbik ra biztos hogy nem mert azok nem normalisak ...


-MDF .... Az meg ki ???


-LMP nekem szimpatikusak de nem szavazok rajuk ... De Vasarnapig meg megeshet

2010. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
ha szeretnél változtatni menj el és szavazz arra a pártra aki szerinted változást fog hozni (radikálisat)
2010. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Dávid ***** válasza:
Dehogynem ! MDF!
2010. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem mész, nem jelent semmit.

A szavazás egy jogi dolog, jogban a hallgatás beleegyezés.


Elmész, ikszelsz és más nyer: akkor nem az fog 'képviselni' akit ikszeltél. Ergo értelme nem volt az x-nek. De, ha ennyiből lett volna is, a képviselő saját belátása szerint képvisel, nincs beleszólásod, neki meg nincs felelőssége.

Ilyen feltételekkel értelmetlen dolog bárkinek is 'képviseltetni' magát.

2010. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!