Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TlI sem mentek el szavazni?

TlI sem mentek el szavazni?

Figyelt kérdés

Nah addig nem megyek el szavazni amíg:

- Nem érzem magam biztonságban,ha kilépek az utcára.

- 60e-nél kevesebbet fizetek szállásra+rezsire az egyetem miatt(Úgy,hogy ketten fizetjük a barátnőmmel!).

- Nem látok valami változást munkahely terén(Anyám+Apám adja nekem a legtöbb pénzt,hogy egyátalán élni tudjak!:)Vicces?).

- Nem teremtenek egy IGAZSÁGOS büntetési 'rendszert'.

- Megszüntetik a korrupciót és a bürokráciát(tudom ez szinte lehetetlen,de....)

- Nem látom a fizetés növekedését!

- Nem látok egyenjogúságot!

- Nem én fizetem a kissebség után a segélyt!

- Nem tetőzik így az ÁFA!


Mo-n csak azt látom egyébként,hogy az eladósodás is csak nő!


Na ezt garantálják nekem,és énekelve megyek el szavazni!!Sőt még fel is írom a szobám falára ha kell!


REMÉLEM EZT EGY POLITIKUS IS OLVASSA:)NAH SZAKIKÁM EZT VIDD VÉGBE!:)(Légyszi most az 1x nézzétek el a nagy betűt!!)


Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 5. 21:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
77%
Látom azt sem tudod mi az a gárda, nézd meg ezt a filmet, aztán döntsd el, hogy tetszik-e az elképzelésük : [link]
2010. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%

"21:25


Pedig sír a szám,mert az ember elvárná,hogy olyan ember kerüljön az élre,aki akar is valamit kezdeni!!"


Ennyi. Nem mondasz hülyeséget. De addig nem lesz ilyen, amíg szét nem verjük őket. A saját módszereikkel nem gyűzhetjük le őket.

2010. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
77%
Meg van egy heted.Ha unatkozol es nem tetszik ez a rendszer amit a FideszMszp csinalt akkor olvasd el a Jobbik programjat.Az egyetlen amire lehet alapozni.
2010. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Amit a 21.27-es betett azt en is ajanlom.Ebbol mindent megtudsz a Jobbikrol es valoszinu megvaltozik a velemenyed rola.
2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

A Fidesz alatt nekem 80%-kal nőtt a fizetésem (legálisan, adózva), az MSZP alatt először csak nem emeltek, aztán egyre többet vesznek el.

Ha csak ezt nézném, akkor is elmennék szavazni, de van más szempont is.

És pl. aki otthon marad, annak úgy jó minden, ahogy van. Gratulálok! Maradj otthon, légy boldog!

2010. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

21:27


Csak rizsa az egész:)

Nagymagyarországot akarnak.

Pont az ilyen szélsőjobb bunkók miatt utálnak minket bárhol a környéken!Szlovéniát kivéve!Miért?Mert kis darab volt csak a miénk trianon előtt!(persze már miatt is,de a gárda csak ezt tartja szem előtt.)

Ismerek egy gárdistát,bemegy a kocsmába,szarrá issza magát és kárpátiát hallgat.Tüntetni lemegy,mert nincs más dolga.Én innen le is veszem a következtetést.

2010. ápr. 5. 21:32
 17/37 anonim ***** válasza:
El kellene olvasni a jobbik programját
2010. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
19%

Én elolvastam a Jobbik programját, és annyi jött le belőle, hogy beszélnek, beszélnek, beszélnek (iagz, mást ígérnek), mint a többi.

Köszi, nem kérek belőlük. Nem áll jól nekem a szavazgatósdi.

2010. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy emberből vonj le következtetést, hanem pl abból, hogy a gárdisták a cigányokkal együtt építettek gátat a Hernád mentén, vagy hogy ők mentették ki a Galgagyörki családot a cigányok dühe elől, mielőtt meglincselték volna őket. Vagy említhetném azt is, hogy gyakran ad vért testületileg az egész Gárda, rengeteg ember életét megmentve ezzel.
2010. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
21.34 -es , ugye nem gondolod, hogy elhisszük, hogy ennyi ésszel végigolvastál egy 88 oldalas programot? okos lehetsz..
2010. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!