Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » ELSŐ VÁLASZTÓK! Ha mentek...

ELSŐ VÁLASZTÓK! Ha mentek szavazni, kit tiszteltek meg a bizalmatokkal?

Figyelt kérdés

Kérnék mindenkit, ha lehet, akkor egy pártnevet írjon. Nem itt kell vitatkozni, ócsárolni egymást, ha valami nem tetszik, le lehet pontozni, de ne offoljunk...

Köszönöm szépen!


Lány, 18 éves


2010. márc. 19. 20:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
JOBBIK , mert az én szememben ők az egyetlen igazi magyar párt. "MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ"
2010. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Megírom én is: Jobbik. Ok: az első leírta egy részét. :)
2010. márc. 19. 20:29
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
A Jobbikban bízom én is.
2010. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
JOBBIK
2010. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
Jobbik, mert új arcok kellenek a zsina... vagyis Parlamentbe. A régiek már nagyon elkényelmesedtek. Meg amúgy is egész szimpatikus az amit eddig csináltak.
2010. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%
Puruttya
2010. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
Válaszd a legJOBBIK megoldást :)
2010. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Szebb jovot!!!
2010. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
39%

Én is első választó leszek:) Bár 21 vagyok(pár nappal csúsztam le anno) és őszintén szólva nemtudom:( Mindenki a jobbikot pártolja,de őszintén szólva nekem ők erőszakosnak tűnnek és ijesztőnek, ráadásul kezdetlegesek, igen a népet képviselik de nincsenek olyan eszküzeik és kapcsolataik mint a 2 nagy pártnak.A fidesz és az mszp viszont nyalják egymást fenekét,holott kívülre mutatják,hogy utálják egymást...megy a pénz egymást között.


Nemtudom még most sem és talán nem is akarom,mert nemhiszem,hogy ebből a sz@rból már kitudunk mászni amibe a sok tíz év alatt a sok ökör belekavart.Mondhatjátok,hogy de egy igazi magyar megy és küzd a hazájáért...nos én ebben nem hiszek,mert nem attól szeretem jobba a hazám,hogy elmegyek és szavazok az aktuális Jó-ra vagy kimegyek és verem a mellem,hanem ha teszek azért,hogy azok akiket a párt megszivatott jobban éljenek,hogy ne adják el minden kincsünket és így tovább.


Csak remélni tudom,hogy egyszer megjavul a világ és tényleg nem lesz annyi kapzsi és mindent csak magának akaró ember:(

2010. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

Fidesz.

Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok!

2010. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!