Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » TlI sem mentek el szavazni?

TlI sem mentek el szavazni?

Figyelt kérdés

Nah addig nem megyek el szavazni amíg:

- Nem érzem magam biztonságban,ha kilépek az utcára.

- 60e-nél kevesebbet fizetek szállásra+rezsire az egyetem miatt(Úgy,hogy ketten fizetjük a barátnőmmel!).

- Nem látok valami változást munkahely terén(Anyám+Apám adja nekem a legtöbb pénzt,hogy egyátalán élni tudjak!:)Vicces?).

- Nem teremtenek egy IGAZSÁGOS büntetési 'rendszert'.

- Megszüntetik a korrupciót és a bürokráciát(tudom ez szinte lehetetlen,de....)

- Nem látom a fizetés növekedését!

- Nem látok egyenjogúságot!

- Nem én fizetem a kissebség után a segélyt!

- Nem tetőzik így az ÁFA!


Mo-n csak azt látom egyébként,hogy az eladósodás is csak nő!


Na ezt garantálják nekem,és énekelve megyek el szavazni!!Sőt még fel is írom a szobám falára ha kell!


REMÉLEM EZT EGY POLITIKUS IS OLVASSA:)NAH SZAKIKÁM EZT VIDD VÉGBE!:)(Légyszi most az 1x nézzétek el a nagy betűt!!)


Ti mit gondoltok erről?


2010. ápr. 5. 21:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb nem menni szavazni, aztán szidni a rendszert. Én elmegyek, ha az a párt nyer, amelyikre szavaztam, és teszi a dolgát, örülni fogok. Ha az nyer, de nem tesz semmit, hibáztatom magam is, miért épp rájuk szavaztam. Ha nem az a párt nyer,amelyikre szavaztam, s nem jól teszik a dolgukat, joggal mondhatom, sajnos, nem rajtam múlt, én megpróbáltam legalább.
2010. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, mint ha anyud minden vacsorára bundáskenyeret csinálna, de te nem azt szeretnéd, de nem szólnál neki, csak magadban gondolnád, hogy "unom ezt a sz*rt". Szólj neki, hogy csináljon mást!
2010. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

21:36


Aki mer az nyer :D

Hát én ebben nem nagyon hiszek,mert csak biztos pontokon lépkedek tovább az életemben,hogy 40 évesen mindenem meglegyen,és egy olyan rendszerben éljek,ahol senkinek nem kell éhenhalnia.

2010. ápr. 5. 21:45
 24/37 anonim ***** válasza:

"Nem a csodát kell várni hanem elmenni szavazni"

Barátaim, a dolgokat senki sem fogja HELYETTÜNK megcsinálni. Semelyik párt, semelyik politikus nem fogja rendbetenni az országot. Lehet hogy vannak a pártokban jóakaratú emberek, de nincs lehetőségük javítani. Egyszerűen egy alternatívák nélküli választás lesz, még akkor is ha nem így tűnik. A jelenlegi parlamenti keretek között egyik pártnak sincs lehetősége változtatni, legyen az akármilyen nemzeti vagy jóakaró.

Egyszerűen az fog nyerni akit a világ vezető gazdasági és politikai emberei a nyakunkba raknak. Ne legyetek már olyan naivak hogy azt gondoljátok szembe lehet menni óriási érdekcsoportokkal.


A problémákat magunknak kell megoldani, nem pártok útján. Alulról építkező jól működő közösségeket kell létrehozni, és dolgozni kell a nemzetért. Ezt nem én találtam ki, ma is léteznek olyan szervezetek és közösségek akik saját maguknak egy külön világot építenek fel, egyenlőre még csak kicsiben.

2010. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Én elmegyek. Az gáz?
2010. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el szavazni, akkor azzal is szavazol, és tudod kire? Az MSZP-re :)


Köszönjük, Emese :D

2010. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"A Fidesz alatt nekem 80%-kal nőtt a fizetésem (legálisan, adózva), "



Ezt a mondatot egyébiránt elhiszem, csak azt nem hogy ez a fidesz gazdaság élénkítő programjának volt köszönhető. Ők is ugyanúgy pusztítottak romboltak mint az MSZP. A te szakterületeden valami más okozhatott fellendülést.

2010. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én elmegyek szavazni!!!! Állampolgári jogom és kötelességem is!


"Hát én ebben nem nagyon hiszek,mert csak biztos pontokon lépkedek tovább az életemben,hogy 40 évesen mindenem meglegyen,és egy olyan rendszerben éljek,ahol senkinek nem kell éhenhalnia."


Mikor költözöl? Szüleid matuzselemi kort fognak megélni? Sok biztos pont nemigen van az életedben. Melyik az a rendszer, ahol nem hal éhen senki? Kommunizmus? Gratula. Azért adták át a hatalmat 1990-ben, mert tönkrevágták az országot és nem tudtak már mit csinálni.

2010. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Aki mer az nyer :D

Hát én ebben nem nagyon hiszek,mert csak biztos pontokon lépkedek tovább az életemben,hogy 40 évesen mindenem meglegyen,és egy olyan rendszerben éljek,ahol senkinek nem kell éhenhalnia."



Ilyen felfogással örülhetsz ha a 30at megéred.

2010. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

21:57


Én pont a kommunizmust osztom,mert azóta van eladósodva az ország.

2010. ápr. 5. 22:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!