Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek...

Jobbikosok, szerintetek ennyit változik a világ?

Figyelt kérdés

Pár jobbikost kérnék meg, hogy ésszerű válaszokat adjon a következő kérdésekre, érdekel, hogy mit gondoltok erről.

Videók belinkelését, és a "program"-ra való hivatkozást mellőzzük, mert szerintem semmi kapcsolat nincsen a kérdéseim és ezek között.


Szóval, ha Jobbikos vagy és hajlandó vagy ésszerűen válaszolni és végigolvasni ezt, akkor a kérdéseim a következők.


Szóval, szerintetek pár év alatt ennyit változik a világ?

Gondolok itt arra, hogy a drágalátos Morvai Krisztinátok, majdnem miniszter lett az MSZP-ben, még a Medgyessy-kormány alatt illetve nem akármennyi pénzért szakértett Medgyessy Péternek és akkor most erre senki nem emlékszik?


Ellentmondásos dolgokat tesznek, például amentelmi jog.

Sokak a fiatalok közül szavaznak rájuk, jó megértem, a bulit látják benne, lehet menni verekedni, meg divatból nagy magyarok lettek.Oké elfogadom, ők ugyan nem emlékezhetnek arra, hogy az SZDSZ ugyan innen indult mint a Jobbik, ugyan úgy MSZP ellenes párt volt, nem is akár mennyire, és most? Most mi lett? Puszipajtások... Nézzetek csak utána.

Nembeszélve arról, hogy az összes "szakemberük", gazdasági szakértők...stb, régi kommunisták.


Csak, annyit tudok hozzáfűzni a programhoz, hogy elég kevés megvalósítható dolog van benne, de pl az RTL, és TV2 megszűntetése nem lehetséges. De lényegtelen, nekem sem hiányoznának, ez tény hogy a fennálló kormány érdekeiben közvetítenek híreket, mivel a kormány pénzeli őket. Szerencsétlen helyzet, ez van de megszüntetni nemlehet őket.


Mindegy, nem a Jobbik ellen vagyok, csak átlátom ezt. De sokan a koruknál fogva nem.


Nos, ha végigolvastad akkor köszönöm szépen, és kérlek CSAK akkor írj, ha két értelmes mondatnál többet tudsz írni, és nem csak egy videót belinkelni, vagy aztmondani, hogy hazudok és ehhez hasonlókat.Úgyg ondolom nem nem szídtam sem a pártot, sem a szavazóit. Én csupán olyan kérdésekre várok választ amiket csak egy Jobbikos válaszolhat meg.


ui.: Meggyőzni nem kell, köszönöm, tudom hova szavazok, és egy hét alatt nem változik. Azért ne is írjatok...


2010. ápr. 2. 11:13
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
30%

földmoratóriumról meghosszabbítása 2013-ig?Fidesz

Ki hozta létre a diákhitelt amiből annyi Jobbikra szavazó egyetemista él?A Fidesz

Családi adókedvezmény?Fidesz

stb,stb de tényleg igazatok van,a Jobbik 10x ennyit tett...


A Jobbik a meg annyit mond hogy akadályozni fogják a külföldiek földvásárlását,de:

1.Hogyan?

2.Ezzel az EU alapelveit döntögetnék,és kicsapnának minket:)


De csak szavazzatok

2010. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a lényeg hogy ki mit tett. Nem volt alkalma rá hogy tegyen. Én szeretem a változást.
2010. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok balhés fiatal. Kétgyermekes 30-as anyuka vagyok. Mégis egyetértek velük. Miért csak nekünk kell dolgozni, hogy az államon élősködőket eltartsuk.

Látok az utcában olyan anyukát, aki 21 éves és a 6. gyermekét várja. Na ezekből a gyerekekből mi lesz? Anyuci és apuci egész nap cigiznek és a kocsmában ülnek, a gyerekek meg a kocsma előtt játszanak.

Egyetértek azzal, hogy aki nem dolgozik, ne is egyék. Ami ugye azt takarja, hogy aki nem akar dolgozni. Nálunk pl. télen az önkormányzatnál nem volt két közmunkás, aki ellapátolja a havat a közintézmények elől.


A szakembereik régi kommunisták: Régen mindenki aki diplomás volt, az pártag volt. Az én anyukám is pártag volt sokáig, amúgy nem is kapott volna munkát, de ez nem jelenti azt, hogy kommunista.

2010. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
40%

"Régen mindenki aki diplomás volt, az pártag volt. "


mindkét szülőmnek van diplomája mégis, közük nem volt a párttagsághoz akkor.


pedig már 50 fölött járnak.

2010. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes módon, nálunk volt olyan diplomás, aki nem volt párttag, sőt, csak a bunkó, mindenki által utalált, arrogáns, alkoholista nagyapám volt valami nyolcadrangú pártfunkci, mégis megvolt a család. Na ezt hogy?
2010. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:27



"- Tetszik, hogy az emberek magyarságtudatát próbálják felébreszteni "


Igen, adnak egyenruhát a fiatalokra és a kopasz kigyúrt majmok a székház elött verekedhetnek. Meg most divat lett ez a nagy Magyarság tudat, meg lassan már a Trianon elötti határokat ígérik vissza. Ma már ezek nem lehetségesek.


"- Tetszik a programjuk (nagy része)"


Kevés, szinte semmi sem megvalósítható benne.


"- Viszonylag makulátlan párt (nem loptak, nem csaltak, persze ez nem zárja ki hogy fognak)"


Nem, csak régi kommunisták, MSZP-ből jött Morvai aki nem lopott, hanem politikus nyelven SZAKÉRTETT az MSZP-nek.

Végülis erre nem tértél ki a válaszodban, mert miért is...Ez volt a fő kérdés.



"Hirtelen ennyi jutott eszembe. Fiatal vagyok, és úgy gondolom, hogy láttam az előző 5 ciklust, és ideje egy új pártnak is megmutatni mire képesek, ha elbuknak elbuknak, ha nem akkor büszke leszek arra, hogy rájuk szavaztam. "


SZDSZ-ről gondolom nemtudsz, nem akarsz tudni semmit. Olyan vonatkozásban amit írtam.


Sokmindenre kaptam egyféle választ de a fő kérdésemre nem.

Továbbá hozzáfűzném azt is, hogy a Jobbik párttagok mind nagyon rendes emberek csak hírtelen megváltozott a gondolkodásuk. Pl.: Morvai Krisztina, meg hasonlók, az egyik nemrég melegfelvonuláson volt, mostmeg melegek ellen. Összeegyeztethetetlen szerintem a múltjuk és a jelenük.

2010. ápr. 2. 11:46
 17/53 anonim ***** válasza:
75%

Hát én 40 éves vagyok és az a véleményem,hogy nagyon gyenge...

Mármint az a pár dolog amit össze bírtál szedni,mert ezek most felkapott hírek,amit eléggé pontatlanul felhoztál.

Összefüggéstelen,teli hibákkal,Ráadásul mondanivalója 0.

Leülhetsz egyes.


Morvai Krisztina apukája NAGYON gazdag vállalkozó,úgyhogy ki tudta tanítani kislányát úgy,hogy sok pénzt kereshessen.Szerinted Orbán,Vagy Gyurcsány gyermekei minimálbért fognak majd keresni?Ő egy "jobb" körben született(mármint Morvai)ez van.Mondjuk ezért nevetséges az,hogy csak a pénzért csinálja...az már meg van neki.


Tévedésben vagy.Az SZDSZ nem puszipajtása senkinek.Az más kérdés,hogy amíg ki lehet használni valakit/valamit,azt megteszik.Egyébként hogy jön ide a mentelmi jog?Tudod mit jelent?


Örvendetes,hogy ekkora tapasztalattal rendelkezel,hogy mit lehet,s mit nem lehet megvalósítani,egyébként mindent lehet,csupán pénz kérdése...arról nem beszélve,hogy légyszi írd le hányadik oldalon szerepel az RTL megszüntetése,mert nem találom...

Szóval nem tudom mit látsz át ezek alapján,de legalább a szemüvegedet töröld meg...Nos a korom az megfelel?Vagy netán túl fiatal vagyok:-)))


Ami tényleg igaz,arra szavazol,akire akarsz.

De ha így akarsz kampányolni,akkor inkább ne..nagyon vérszegény.Írjunk inkább vicceket!

2010. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:41



A Monok-i polgármesterről tudsz valamit?

Azthiszem ő vezettette be, hogy a segélyt ne pénzen hanem kártyára kapják. Hidd el a Fidesz sem fogja támogatni a cigányságot.


Az MSZP váalsztási kampány során 2006-ban, száraztésztát osztogatott a cigányoknak a szavazatukért cserébe, és akkor ezt láthatta mindenki. Az MSZP akarja fenntartani amgát a régi pártagokból és a nyugdíjasokból, cigányokból.


De ez most OFF volt.Csak hozzáfűztem.

2010. ápr. 2. 11:50
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, én nem érvelek. Rájuk szavazok, nem tetszik az SZDSZ. Horn Gabi "Higgye el fontosabb hogy mi lesz az SZDSZ-el mint hogy mi lesz ezzel az országgal" stb.
2010. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:51



Nemtudom, képtelenek vagytok komplex szöveget értelmezni?

Pár embernek sikerült felfogni két modnatot, és úgy gondolta, hogy ő akkor megosztja a véleményét, ami nem tilos, csak direkt kértem hogy a kérdésre válaszoljatok és ne 2 mondatban. Erre az utolsó két mondattal a fejedben megalkottad a válaszod. Hát köszönöm, hasznos volt.

2010. ápr. 2. 11:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!