Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szerintetek...

Jobbikosok, szerintetek ennyit változik a világ?

Figyelt kérdés

Pár jobbikost kérnék meg, hogy ésszerű válaszokat adjon a következő kérdésekre, érdekel, hogy mit gondoltok erről.

Videók belinkelését, és a "program"-ra való hivatkozást mellőzzük, mert szerintem semmi kapcsolat nincsen a kérdéseim és ezek között.


Szóval, ha Jobbikos vagy és hajlandó vagy ésszerűen válaszolni és végigolvasni ezt, akkor a kérdéseim a következők.


Szóval, szerintetek pár év alatt ennyit változik a világ?

Gondolok itt arra, hogy a drágalátos Morvai Krisztinátok, majdnem miniszter lett az MSZP-ben, még a Medgyessy-kormány alatt illetve nem akármennyi pénzért szakértett Medgyessy Péternek és akkor most erre senki nem emlékszik?


Ellentmondásos dolgokat tesznek, például amentelmi jog.

Sokak a fiatalok közül szavaznak rájuk, jó megértem, a bulit látják benne, lehet menni verekedni, meg divatból nagy magyarok lettek.Oké elfogadom, ők ugyan nem emlékezhetnek arra, hogy az SZDSZ ugyan innen indult mint a Jobbik, ugyan úgy MSZP ellenes párt volt, nem is akár mennyire, és most? Most mi lett? Puszipajtások... Nézzetek csak utána.

Nembeszélve arról, hogy az összes "szakemberük", gazdasági szakértők...stb, régi kommunisták.


Csak, annyit tudok hozzáfűzni a programhoz, hogy elég kevés megvalósítható dolog van benne, de pl az RTL, és TV2 megszűntetése nem lehetséges. De lényegtelen, nekem sem hiányoznának, ez tény hogy a fennálló kormány érdekeiben közvetítenek híreket, mivel a kormány pénzeli őket. Szerencsétlen helyzet, ez van de megszüntetni nemlehet őket.


Mindegy, nem a Jobbik ellen vagyok, csak átlátom ezt. De sokan a koruknál fogva nem.


Nos, ha végigolvastad akkor köszönöm szépen, és kérlek CSAK akkor írj, ha két értelmes mondatnál többet tudsz írni, és nem csak egy videót belinkelni, vagy aztmondani, hogy hazudok és ehhez hasonlókat.Úgyg ondolom nem nem szídtam sem a pártot, sem a szavazóit. Én csupán olyan kérdésekre várok választ amiket csak egy Jobbikos válaszolhat meg.


ui.: Meggyőzni nem kell, köszönöm, tudom hova szavazok, és egy hét alatt nem változik. Azért ne is írjatok...


2010. ápr. 2. 11:13
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel e Fideszől is lehetne beszélni.Nem szeretem a cigányokat tehát nem szavazok a Fideszre, az Mszp-re sem akarok, így hát inkább a Jobbik marad a befutó.
2010. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ne várd, hogy hamar válaszoljanak, mert nem biztos, hogy az ártatlan kis agyuk felfogja-e egyáltalán, hogy a Jobbik nem egy Szent Nemzetmegváltó párt, hanem ugyanolyan üres átverés mint a többi.


Hidd el megmagyarázzák, miért nincs igazad és miért vagy hülye.

2010. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
36%

Vona szerint eljön majd a kánaán ha a jobbik nyer.

nem kell kifizetni a bankoknak az adókat, multik szétfogják magukat adózni a nemzeti öntudat nevében, nem fogja felvásárolni Izrael Magyarországot és le fogják rombolni a tv2, rtl székházakat, helyüket sóval behintik és ezt fogják azokkal is tenni aki ellenük vannak.

juhuu

2010. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:18



Kitettél magadért, felsem fogtad mit írok. Elolvastad az egészet?

2010. ápr. 2. 11:21
 5/53 A kérdező kommentje:

A válasz írója 34%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:19


Fidesz is megmondta, hogy ha kormányra kerülnek, és ameddig ők kormányon vannak külföldi nem vehet földet Magyarországon. Csak ezt ugye a Jobbikosok nem hallják meg.

2010. ápr. 2. 11:23
 6/53 anonim ***** válasza:
40%
irónikus voltam:)
2010. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Persze, lejött, csak gondoltam megemlítem:)
2010. ápr. 2. 11:27
 8/53 anonim ***** válasza:
100%

Köztünk vannak érthetetlenek, meg idióták mi? Megkérte a kérdező a válaszolókat, hogy csak Jobbikosok válaszoljanak...


Lássuk, nem értek mindenben egyet a Jobbikal ez tény. Az engem személy szerint teljesen hidegen hagy, hogy ki mi volt a múltban ("Se a lányod, se a fiad, nem tehet az apjáról"). Hogy miért is szavazok én rájuk? Lássuk...


(elutasítom ezt a kijelentésedet, hogy: "Sokak a fiatalok közül szavaznak rájuk, jó megértem, a bulit látják benne, lehet menni verekedni, meg divatból nagy magyarok lettek." fiatal vagyok, nem tizenéves, és nem szeretek verekedni, és törni zúzni)


- Tetszik a retorikájuk, kimerik mondani azokat a dolgokat amikről mélyen hallgatott a többi párt


- Tetszik, hogy az emberek magyarságtudatát próbálják felébreszteni


- Tetszik a programjuk (nagy része)


- Viszonylag makulátlan párt (nem loptak, nem csaltak, persze ez nem zárja ki hogy fognak)


- Mikor voltam Jobbik fórumon, libabőrös lettem Vona beszédétől (annyira jól esett, jó volt érezni, hogy magyar vagyok, hogy különleges vagyok, nem csak egy szerencsétlen, akit leigáztak, megvertek, legyőztek)


- Tetszik, hogy kiállnak a magyar emberek jogaiért, és hogy elakarják számoltatni az ország kizsákmányolóit.


- Tetszik, hogy elsősorban az emberekre gondolnak, és azt akarják hogy nekünk legyen jó, nem rajtunk akarják bevasalni, az adósságaikat.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Fiatal vagyok, és úgy gondolom, hogy láttam az előző 5 ciklust, és ideje egy új pártnak is megmutatni mire képesek, ha elbuknak elbuknak, ha nem akkor büszke leszek arra, hogy rájuk szavaztam.


Nem vagyok náci, fasiszta, antiszemita.

2010. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Ma 11.27, igazad van teljesen.:)
2010. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Hát az rtl-en és a tv2őn mennek jó műsorok úgyhogy nem kellene beszünetni az adókat,csak a józsibarát meg ilyenolyan műsorokat.
2010. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!