Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz szakmunkás életpály...

Mikor lesz szakmunkás életpálya modell?

Figyelt kérdés
Lehet hallani orvosokról, rendőrökről, tanárokról, ápolókról, mi lesz velünk, akik értéket teremtenek? Nekünk nem jár a fizetés emelés? Az elmúlt 6évben csökkent a fizetésem, és néztem más helyeket is hátha váltani tudnék, de egyszerűen Nincs jobb! Egyre nagyobb számban alkalmaznak már szakmával rendelkezők helyett is olyan embereket, akiknek semmi végzettségük és minimált kell csak adni nekik.. én 10 éve 3 szakmunkással kezdtem, most az elmúlt 6évben csökkent a fizetésem és 3 érettségi végzettségű betanított munkással kell dllgoznom.. -.- gondolom mondanom sem kell, Hogy sokkal több felelősség sokkal több munka, kevesebb pénz! Tavaly betelt a pohár itt akartam hagyni a helyet, de ledöbbentem ahogy körül néztem, mostanában máshol Már ennyit sem adnak meg! Sokat lehet hallani a médiában h rinyálnak a diákok, a tanárok az oktatók, fél millás fizetésel orvosok otthagyják a kórházat.. velünk melósokkal mi lesz? Nem számít Hogy mi állítjuk elő azt a szart amit nap mint nap magad körül látsz??
2016. febr. 3. 22:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem váltható ki a munkám betanított munkásokkal!"

De ezek szerint mégis.


"Megnézem azt az egyetemistát, aki kibír itt akár egy hetet is!"

Nem kell úgy csinálni, mintha te akkora "áldozatot" vállalnál, csak szimplán szar a melód. Másrészt miért is kellene egy egyetemistának gyárban húzni az igát?


"Tanulni bárki tud, utána Meg egy irodában pöffeszkedsz életed végéig és bele sem gondolsz közben hogyan születnek eléd a dolgok!"

Akkor kérdezem én, te miért is nem tanultál? Miért nem pöffeszkedsz irodában egy vagon pénzért?

2016. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Andizsuzsi ***** válasza:

"Megnézem azt az egyetemistát, aki kibír itt akár egy hetet is!"


Nagyon sok egyetemista egyetem MELLETT bír ki nagyon szar melóhelyeket, hogy aztán ne kelljen hozzád hasonlóan a csodát várnia.

2016. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!