Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meghalnál e Magyarországért?

Meghalnál e Magyarországért?

Figyelt kérdés

Ha kitörne, egy forradalom, vagy háború más országgal szemben, büszkén mennél e csatába, és ha halálodon múlna a csata kimenetele, meghalnál e az országért?


(Az ilyen Jobbikos meg gárdista dumát hanyagoljuk, és a pártvitát is)


2010. márc. 27. 22:09
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

ma 22:48 És te Kérdező?


bármikor, ha kell most is csatába mennék!

2010. márc. 27. 23:01
 32/60 anonim ***** válasza:
Az élet nagyobb adomány, mint a haza! Előbbit a természet adta, utóbbit mi alakítottuk ki, márpedig a természet áll mindenek felett. Szeretem a kultúrámat, de főleg a magyar nyelvet ("Semmi ágán ül szívem, kis teste hangtalan vacog, köréje gyűlnek, s nézik, nézik a csillagok" 5 nyelven beszélek a magyaron kívül, de nincs az a nyelv, melyben még egy ilyen gyönyörű verssort le tudtak írni! Legalábbis számomra), és nem azzal fog kihalni mindez, hogy nem haltam meg a hazámért...minél többen maradunk életben, annál több emberben fog továbbélni a kultúránk. Mellesleg a magyarokban nincs összefogás és megalkuvó nép, szóval hiába halnék meg érte, utána úgyis elszúrnák megint. Nézzétek át a történelmünket: mindig ez volt, mindig jött egy jobb, amit vagy elrontottuk, vagy tévedtünk azzal kapcsolatban, hogy megfelelő-e.
2010. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

Igen sz*r az ország! De csak akkor lesz jobb, ha mindenki ad hozzá egy kicsit a saját erejéből. Nincs olyan h majd más megoldja helyettünk, meg sült galamb a szájba! Az jogokért, az igazságért IGENIS tenni kell! És mindenkinek határozottan fel kell lépni, fórumozni, beszélgetni, tüntetni, sztájkolni! És nem nyávogni, meg pesszimistának lenni, mert ezek miatt a hülye emberek miatt tart ott az ország ahol! Az érdektelenség a " sz*rok bele" felfogás a legveszélyesebb! És amikor nehézséget kell bevállalni a Hazánkért akkor nem arra kell gondolni, h jaj minek más se teszi, hanem azokra akik teszik!!!


Ha összehasonlítjuk a magyart a négerrel arabbal ég meg a föld a különbség mentalitásban.

Azok ambiciózusak, van bennük tartás, optimisták, meg fegyelem is. És most nem az elvetemült vallásháborúkra gondolok, csak egy átlag afrikai vagy arab emberre!

Más neveltetést kapnak, más a jellemük.

2010. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:

22:49


Ember,ne felejtsd el hogy a rendorseg a Partok kezeben van{Fideszmszp}.Ha a rendorseg nem vedte volna tuleroben azokat a retkeket akkor szerintem 2 nap alatt elzavartak volna mindet a jo budos br-ba.Szoval ezt nem lehet igy kijelenteni hogy miert nem csinaltak forradalmat???

Valoszinu hogy te nem is tudsz ezekrol???A rendorsegunkre nem veletlenul kiabaljak hogy avh.Olyan mintha 56-ban lennenk.Le akarjuk gyozni a diktaturat csak most demokratikus uton.Ne hatraljatok meg magyarok!


Szebb Jovot!

2010. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a kérdező azt kérdezte h ha kényszerhelyzetben lennél(szerintem). Ha mondjuk nem menekülhetnél el, ha rád törnének akkor se védenéd meg a családtagjaidat? Akkor is azt mondanád h jaj de sz*r ez az ország? Ha két választásod lenne h vagy lelőnek, vagy harcolj? (mégha kockáztatni kell is az életed)


Szerintem ez a kérdés nagyon kínos mindenkinek, akik tényleg belegondolnak, és nemcsak a szájukkal hősködnek!

Ha már válaszolni ilyen nehéz, akkor cselekedni milyen nehéz lehet?


És miután elolvastátok itt a válaszokat, tudtok éjjel nyugodtan aludni? Mostmár biztonságban érzitek magatokat?

Hogy tudjátok mennyi ember nem védene meg benneteket? A saját véretek? Mégha látná is h rád támadnak? Hidegvérrel tovább állna? Ja, és h nem tetszik? Fel vagytok háborodva? Csodálkoztok? Miért? Hisz ti se kockáztatnátok az életeteket.


Na, mostmár jöhetnek a magyarázkodások.

2010. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Jah! Dél-Amerikában is mindennap van egy puccs, és nézd meg, hogy mégis hol tartanak! Ma már nem vérengzéssel kell megoldani az ország problémáját, hanem politikával, rendeletekkel. Egyetlen esetben lett volna indokolt a polgárháború manapság: az Őszödi beszéd esetén. Azok az igazi hazaárulok, akik ebben az évben nem mennek el szavazni, nem azok, akik nem halnának meg a hazáért! (Dél-Amerika helyzete persze speciális, nem egy Magyarország, az ottani helyzethez képest Őszöd semmi, csak arra akartam rávilágítani, hogy a háború sem vezet jó megoldásra!)
2010. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

"Ma már nem vérengzéssel kell megoldani az ország problémáját, hanem politikával, rendeletekkel. "


Hogy neked milyen igazad van.Ezért szavazok a Jobbik-ra.

2010. márc. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

Pontosan.Az eroszak, a verengzes sehova sem vezet.


Lasd:Amit muveltek az artatlan emberekkel 2006-ban.Szemeket lottek ki tobb szaz embert megsebesitettek a rendorok "felso"parancsra.Igy nem lehet megoldani.A Jobbik es a Gardistak senkit sem bantanak az erdekeinket szolgaljak.

En is ellenzem az ilyen fajta terrort ami megy az orszagban napjainkban.Kizarolag Jobbik alkalmas a feladat megoldasara.

2010. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

22:49 vagyok


23:12 - De igen, tudok róla. De éppen ez a lényeg: a magyarokban nincs elég összetartás, és egyrészt nem elegen mentek ki az utcára, másrészt nem a megfelelő emberek! Ha azok mentek volna ki, akik 56-ban (mármint a népesség azon rétegei), akkor többen lettünk volna, mint a rendőrök.

23:15 - Már megbocsáss, de nekem a többi magyar nem a vérem, csak a szüleim és a testvéreim, de nem az összes magyar...azért nem kéne túlozni. Főleg, hogy itt senki se magyar 100%-ig, hisz mi vagyunk "Európa olvasztótégelye".

Azért pedig, akit a véremnek tartok igenis meghalnék!

Még valami: Ha kényszerhelyzetben lennék, így is úgyis lepuffantanak. Ha egyedül rajtam múlna az egész ország sorsa, vagy azért halnék meg, mert ellenállok, vagy azért amiért a mártírok. Ha egyedül rajtam múlna az ország sorsa, akkor is meghalok, ha utána az ország megmenekül.

Még hogy "Szebb jövőt!"...jó hogy nem "Heil Hitler", és nem mert jobbikék nácik, hanem mert csak a szélsőséges és életveszélyes pártok találnak ki közös köszönéseket a politikai életben, ez az egyik legfőbb ismérvük! És még én vagyok birkának titulálva......

2010. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

Nem,eddig nem tartottalak birkanak de most az utolso megnyilvanulasod utan igen.SZoval te egy birka vagy.


A Jobbik talcan kinalja a megoldast es tusko magyarkaim,draga vereim vagy sem,honfitarsaim vagy csak polgartarsaim nem elnek vele.Ebben az orszagban totalis korrupcio uralkodik.Amig ennek nem lesz vege addig az orszagot nem lehet kimozditani.Akar tetszik akar nem ezt be kell lasd hogy a kommunizmus velunk el.A Jobbik mentelmi jog eltorlese nyitna meg az utat az orszag fejlodeseben.Ezer milliardokat dobnak a zsebukbe bunozoink,tonkreteve ezzel az orszagot.

2010. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!