Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz az hogy a 2010-es...

Miért lesz az hogy a 2010-es választásokon az emberek többsége eszetlenül a fideszre fog szavazni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:

Az alkotmány nem lesz módosítva, mert a fidesznek nincs a mai napig koalíciós szerződése a Jobbikkal, viszont van megállapodása a volt mocskos, bűnöző mszp-s gárdával, akiknek esze águkban sincs megváltoztatni azt, hiszen akkor borul az 50 éves bili és most ne csak a 8 évet vegyük alapul. Az, hogy neked azelőtt volt még egzisztenciád, az csak azért volt, mert nem merték megtenni az azonnali kifosztást, ugyanis akkor tényleg háború lett volna. A fokozatosság elvét a teljes kifosztásban is ellehet végezni anélkül, hogy komolyabb atrocitások lennének. Lásd a mostani helyzetedet. És biz ebben minden eddigi féreg részt vett, akiknek a legjava még mindig ott páváskodik a parlamentben, az önkormányzatokban és minden vezető tisztségben a közszférában.

Az hogy szerinted valakit át lehet csábítani az egyik szavazó táborból a másikba, az bizony valós tény, de akinek mára nincs kialakult tiszta látképe a társadalmunk rákfenéjére és ingatható, abból lesznek az identitásuktól megfosztott, könnyen befolyásolható szavazógépek és sajnos ezekből van az országban a legtöbb. Ezeket holmi talmi ígéretekkel még az utolsó pillanatban is át lehet irányítani. Nálunk is az lesz mint Görögországban, Argentinában, de gondolom Te erről nem tudsz semmit, vagy ha mégis, akkor nem olvastál utána elég figyelmesen, vagy meg sem értetted az ott elhangzottakat és történések hátterét.

Sose feledjük a látszat mindig csal!!!!!!!!!!!

2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:

23.17:

Most neked mi a fájóbb?

Hogy elszipkáznak a FIdesz elöl szavazókat,vagy hogy nem lehetsz vállalkozó?

Egyébként a Fidesz nem fogja a kisvállalkozókat segíteni.Max egy Orbán-kártyával ami az újabb eladósódáshoz vezet.

Te gondolkodtál a vállakozáson az én családom már a 80-as évektől az(igen,már a múlt rendszerben is).

Próbáltunk mindig becsületesen,ezért ma egy síró rívó tanár többet keres napi négy órában,mint én.Mondjuk én szeretem csinálni,már ezért is nem hagyjuk abba.Meg nem is tudjuk abbahagyni.Ha felszámolunk mindent,akkor nincs hova menni dolgozni én külföldre nem költözök.

AZ Mdf,a Fidesz,az Mszp mind-mind a kisvállalkozók bőrét huzkodja,pont azért mert én nem pakolok össze aztán megyek Kínába,ha felszámolom a céget,nem viszem Ciprusra a pénzt,aminek a kamataiból vígan éldegélek.

Sajnálom,olyan álmot kergetsz,ami balgaság.

Tőke,tapasztalat nélkül nem szabadna vállalkozást indítani.A hitel az nem tőke...

Igen 10 éve sokan indítottak vállalkozást(pláne sokan kényszerből),amik be is buktak.Részben a válság,részben a tudatlanság a tőkehiány miatt.

És most hiába mondom neked,hogy pont ez a legnagyobb baj,hogy a Fidesz belerángatta ebbe az embereket,mert úgyse hiszed el.

Látod te is abban vagy,hogy majd vállalkozol,aztán jó lesz.Nem nem lesz jó.A munkától lehet előrejutni,nem a vállalkozástól.

A fidesznek ez az utópiája,hogy mindenki tanuljon,mindenki valósítsa meg önmagát,aztán mindenkinek hú de jó lesz,ez nem kivitelezhető,bármennyire is szertnénk.

2010. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!