Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire eltolódva...

Miért van ennyire eltolódva egy jelenség az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem két kérdést, ami ugyan abban a szerkezetben mozog csak más irányból!


Mi a baj a Jobbikkal?


és


Nem Jobbikosok, az előző kérdésből fakadóan" Mi a baj a Jobbikkal? " tudtok alternatívát mutatni a Jobbikkal szemben?


Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok, a másikban pedig egy szem LMP s volt aki értelmesen állított valamit.


Persze azt is meg lehet nézni, hogy valójában kik is gyűlölködtek a válaszaikban!


2010. márc. 22. 11:12
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"Neki joga van egy vitában személyeskedést kezdeményezni, de nekem csak viszonozni van jogom?"

Viszonozni van jogod, másokat erőszakkal fenyegetni, megfélemlíteni viszont nincs. Emberként kell akkor is viselkedni, ha megsértenek, máskülönben az ember saját mondandójának értelme vész el. Lehet úgy is, ahogy te csinálod, hogy ha megsértődsz, akkor ütsz, de ekkor maximum a fogdában fogsz kikötni, ám a véleményed nem fog nagyobb súllyal latba esni, sőt!

Nézd meg a jobbikot. Van néhány egészen jó ötletük, erre befogadják ezeket a se istent, se embert nem ismerő huligánokat, akik teljesen szétzilálják mindazt, amit el akarnak érni. Ha ezek nem lennének, a jobbik harcban lehetne a hatalomra kerülésért is. A jobbik pont a szélsőséges híveivel lehetetleníti el magát.

2010. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

Viszonozni van jogod, másokat erőszakkal fenyegetni, megfélemlíteni viszont nincs. Emberként kell akkor is viselkedni, ha megsértenek,


Nem barátom nem nem, mert ebből csak ez következne!


Ő megsért én viszonozom.

Ő megüt én....

Ő megöl én ????????


Nem barátom, ha valaki személyeskedni akar az vállalja azt amit elindít!

2010. márc. 22. 13:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!