Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izommemória valós jelenség?

Az izommemória valós jelenség?

Figyelt kérdés
Ha edzek másfél éve, és hirtelen abbahagyom 2 hónapig, akkor az edzés újra kezdésével hamar visszatudom nyerni a formámat?
2011. okt. 23. 19:26
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ha a kajád továbbra is kellő mennyiségű és valamelyest minőségű akkor nem fogsz sok izmot veszíteni.

szarabbul fogsz kinézni de elkezded a kondit megint és akkor 10-12nap alatt megint kb.helyre állsz.

a kajádon múlik hogy mi fog történni az izmoddal a két hónap szünetben.

2011. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az izmok emlékeznek! ezt soha ne feledd. Én edzettem fél évig abba hagytam egész nyáron nem csináltam semmit,most jobban megy mint valaha. És 2 hete kezdtem újra. Egyszerűen erősebbnek és energikusabbnak érzem magam mint bármikor a 6 eltöltött edzés hónap alatt.
2011. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor itt az új technika! Fél év edzés 3 hónap pihi! Ezt fogom árulni a neten. Plusz adok hozzá placebo bogyókat, a tuti hatás érdekében!

2011. okt. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

19:30vagyok

másodiknak mondom na,igen az lehet hogy gyorsan vissza jöttel a pihentettet izom is erősödött kicsit de azt ne feledd hogy még nyáron lazsáltál addig nem fejlődtél izomban 1g sem.

kérdezőnek mondanám hogy ha nem muszáj akkor ne tarts 2hónap pihenőt.

ha muszáj akkor mint írtam a kajára figyelj.

2011. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt Bodó Imre elmondja, amire kíváncsi vagy.

[link]

2011. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem állítottam hogy érdemes volt és hogy ajánlom a 3 hónap pihenő-t egyszerüen ezt tapasztaltam. valószínü benne van az is hogy a nyáron megemberesedtem az egyéb fizikai munkáktól...
2011. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kösz a videót kerestem hasonlót :D
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!