Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túlzott izomláz Rubint Réka,...

Túlzott izomláz Rubint Réka, és Béres Alexandra DVD-i hatására normális jelenség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hete fedeztem fel Béres Alexandra, és Rubint Réka fitness DVD-it. Már egy egész sorozatot beszereztem, és mindennap letornázok egyet, az extrákkal együtt. Számítottam rá, hogy izomlázam lesz, de ez már túlzás. Fáj mindenem, néha mintha a hideg is rázna.

Érdemes ilyenkor pár napot kihagyni? Normális ilyenkor a nagymértékű izomláz? Lehet ennek káros utóhatása?


2011. jan. 19. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig egész életedben egy nagyobb ürülékdarab kinyomásánál nehezebb dolgot nem csináltál,akkor normális.
2011. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Valószínűleg nem vagy hozzászokva az ilyen nagy terheléshez, és túlledzett lettél mindenképp érdemes néhány nap szünetet tartanod kicsit relaxálj pihend ki magad, de ne add fel mindenképp csináld tovább. Elindultál egy úton, hogy egészségesebb és fittebb legyél.

2011. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!