Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire eltolódva...

Miért van ennyire eltolódva egy jelenség az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem két kérdést, ami ugyan abban a szerkezetben mozog csak más irányból!


Mi a baj a Jobbikkal?


és


Nem Jobbikosok, az előző kérdésből fakadóan" Mi a baj a Jobbikkal? " tudtok alternatívát mutatni a Jobbikkal szemben?


Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok, a másikban pedig egy szem LMP s volt aki értelmesen állított valamit.


Persze azt is meg lehet nézni, hogy valójában kik is gyűlölködtek a válaszaikban!


2010. márc. 22. 11:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"lemegyünk a terembe, fel a kesztyűt és eldöntjük a személyes vitát, ha csak ez marad megoldásnak."


Legalább most tiszta forrásból megtudtam, mire gondolnak a jobbikosok, amikor az "érdemi vitát" hiányolják :))))

2010. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"lemegyünk a terembe, fel a kesztyűt és eldöntjük a személyes vitát, ha csak ez marad megoldásnak."


na ezért undorodom a jobbiktól.

2010. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Egy probléma van: Te akkor is kukával vernél agyon valakit, ha csak annyit mondott rád, hogy hülye gyerek. Jogod van megvédeni magad, de az arányokkal nem vagy tisztában. A verbális támadásra verbális védekezés illik, nem az általad említett kijelentések. Ha pedig csak fizikai erőszakban tudod mérni a vitákat, akkor nem vagy méltó vitapartner.



Az biztos szép arány lenne ha az egykori profi box világbajnokkal össze kellene ugranom!


De micsoda egy eltorzult egy felfogásod van!


Neki joga van egy vitában személyeskedést kezdeményezni, de nekem csak viszonozni van jogom?


Aki pedig nem vállalja az esetleges elmérgesedését a provokációjának, az ne provokáljon, ez ennyire egyszerű.


Ha én tudok tisztességesen beszélni bár kivel, miközben tudom hogy a jelenlegi fizikai állapotommal 100 emberből 98 at képes lennék csúnyán összeverni. Akkor elvárhatom hogy velem is e-szerint járjanak el!


Vagy nem?

2010. márc. 22. 12:47
 34/42 A kérdező kommentje:

"lemegyünk a terembe, fel a kesztyűt és eldöntjük a személyes vitát, ha csak ez marad megoldásnak."


Legalább most tiszta forrásból megtudtam, mire gondolnak a jobbikosok, amikor az "érdemi vitát" hiányolják :))))


Ez az apróság nem tűnt fel?


""ha csak ez marad megoldásnak."


Persze én is vissza kérdezhetek, hogy ha valaki elveti a megoldást amit leírtam, az minek provokál, és kezdeményezi a vitán túli, és abba már nem illő személyeskedést. Vagy neki lehet nekem meg nem?

2010. márc. 22. 12:50
 35/42 A kérdező kommentje:

"lemegyünk a terembe, fel a kesztyűt és eldöntjük a személyes vitát, ha csak ez marad megoldásnak."


na ezért undorodom a jobbiktól.


Furcsa egy felfogásod van!

Amíg provokálok addig fasza gyerek vagyok, amikor valaki válaszol a provokációra akkor már agresszív!


Nem kötelező kesztyűzni, csak ha valakinek nagy az arca és nem akar, arról kialakul a vélemény és egy senki lesz!


Mert nem fontos kesztyűzni, de személyeskedni sem.

2010. márc. 22. 12:53
 36/42 anonim ***** válasza:

ma 12:50


Magyarázkodhatsz, de ebből már nem jössz ki jól, jobbikoska :))))

2010. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

12:54 - mikor magyarázkodtam? Másold már be ide légyszíves.


Nem szokásom magyarázkodni, főleg nem ezen az oldalon, jellemtelen embereknek - úgy gondolom nem tartozom magyarázattal senkinek sem. Az biztos, hogy itt az oldalon eluralkodott a gyűlölet, folyamatosan a másik hergelése megy.


Egy politikai kérdés lett feltéve és ahelyett hogy válaszolt volna rá bárki is, jöttek a kitérő bejegyzések.


Ha valaki úgy gondolja nem tud hozzászólni, vagy ezt a kérdést már ezerszer hallotta az lépjen tovább, vagy jelezze a moderátoroknak. De legalább hülyeségeket ne irkáljon.

2010. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

12:54 - mikor magyarázkodtam? Másold már be ide légyszíves.


Te vagy a kérdező is egyben? Beszélgetsz magaddal? Lebuktál.

2010. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
12:54 - elnézést, elnéztem az időpontokat. De ettől függetlenül a hozzászólásom azon része, amely nem erre vonatkozik továbbra is él
2010. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

ma 12:50


Magyarázkodhatsz, de ebből már nem jössz ki jól, jobbikoska :))))



Mit kellene magyarázkodni?

Volt egy kérdés amire 1 válasz nem jött, és a frusztráltabbja elkezdett személyeskedni, a válaszadás helyet! Egy normális ember meg nem hagyja magát.

2010. márc. 22. 13:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!