Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire eltolódva...

Miért van ennyire eltolódva egy jelenség az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem két kérdést, ami ugyan abban a szerkezetben mozog csak más irányból!


Mi a baj a Jobbikkal?


és


Nem Jobbikosok, az előző kérdésből fakadóan" Mi a baj a Jobbikkal? " tudtok alternatívát mutatni a Jobbikkal szemben?


Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok, a másikban pedig egy szem LMP s volt aki értelmesen állított valamit.


Persze azt is meg lehet nézni, hogy valójában kik is gyűlölködtek a válaszaikban!


2010. márc. 22. 11:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező: nézz magadba elfogulatlanul és megtalálod a választ.
2010. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Kérdező: nézz magadba elfogulatlanul és megtalálod a választ.


Te meg linkelj be egy értelmes alternatívát a nem jobbikosok részéről, és egy olyan kifogást a Jobbikkal szemben, amiben nincs személyeskedés és demagógia.


Ami azt mondja, ez és ez a pont szerintem ezért nem jó?

Aki nem félre magyarázza a dolgokat, hanem szétszedi és megvitatja!


Nevetséges demagógiák, a vallásról!

Be kell másolni azt amit a program leír, és azt kell kifogásolni, nem amit a balliberális média a sarkából kifordítva bele fröcsög az agyukba az embereknek.

2010. márc. 22. 11:21
 3/42 anonim ***** válasza:
56%

kár szenvedned ezen. nem lesz sok értelmes válasz, főleg ezen az oldalon nem.


én már egy ideje feladtam. tettem fel hasonló típusú kérdéseket, és siralmasabb eredmények voltak:)

2010. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%

Kb. 5-10-szer válaszoltam UGYANAZOKRA a jobbikos kérdésekre még tavaly tavasszal és nyáron.


Hosszan, érvekkel válaszoltam, egész kisesszéket írtam ide. Meg is kaptam ennek köszöneteként, hogy zsidó vagyok, cigány vagyok, hazaáruló vagyok, liberális vagyok, és még ki tudja, mi mindent (érdemi ellenérvet, azt nem volt szerencsém kapni).


Most már nem fogom leírni 20-adszor vagy 50-edszer ugyanazt. Nyilvánvaló, hogy a jobbikosok egyáltalán nem a kérdéseikre akarnak választ kapni, hanem feszültséget keltenek.


Felteszik 100-szor ugyanazt a kérdést. Az első 20 alkalommal még kapnak választ, akkor a válaszolókat jól lezsidózzák, lecigányozzák. A következő 80 alkalommal már nem kapnak választ, ennek megfelelően elmondhatják, hogy "a jobbik-elleneseknek nincsenek érveik" és "a jobbiknak nincs alternatívája".


Csoda, hogy amikor megjelenik 100-adszor az a kérdés, hogy "Miért nem tudnak érdemi választ adni a jobbik ellenzői" és a többi hasonló süket baromság, akkor már senkinek sem lesz kedve válaszolni? Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki belefáradt ebbe.


Ezek a jobbikos kérdezők vagy hülyék, vagy annak tettetik magukat.


Fárasztó, primitív módszerek ezek, a foximaxi agitprop tanfolyamait idézik.

2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Az értelem szikrája szökik a tudatból, amikor a demagóg métely, árad a szavakból.


Félrefésült gondolatok, hol balra hol jobbra, de a valóságtól mélyen messze!


És ha választ vársz, a párt monológokat jól leszűrve!


Csak a csend jön zajosan.

2010. márc. 22. 11:34
 6/42 anonim ***** válasza:
én még egy embert sem zsidóztam le a kérdéseimnél.
2010. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Csoda, hogy amikor megjelenik 100-adszor az a kérdés, hogy "Miért nem tudnak érdemi választ adni a jobbik ellenzői" és a többi hasonló süket baromság, akkor már senkinek sem lesz kedve válaszolni? Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki belefáradt ebbe.


Ezek a jobbikos kérdezők vagy hülyék, vagy annak tettetik magukat.


Fárasztó, primitív módszerek ezek, a foximaxi agitprop tanfolyamait idézik.



Figyelj barátom, itt a program:


[link]


Szedd ki, másold be, amivel gondod van, és válaszolok.


De ne kezdj olyanokba hogy a gárda! Mert a gárda soha senkit nem bántott, és innentől csak az ideológia és a demagógia síkján lehet beszélni, és nem konstruktívan vitatkozni. Nem elég kijelenteni valamit, azt meg is kellene indokolni, alá támasztani, érvelni.


Kezded érteni hogy mi a baj amikor állítasz valamit, és nincs semmi alatta, nincs tapasztalat, nincs semmi csak egy vélemény!

2010. márc. 22. 11:41
 8/42 anonim ***** válasza:

ma 11:34


Gyógyszert azért szedsz, ugye?

2010. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

ma 11:41


Azt a programot sokszor tárgyaltuk ezen az oldalon.


El lehet olvasni azokat a topikokat. Szabad használni erre a célra ennek az oldalnak a kereső funkcióit vagy akár a google-t.


Ja, nem találod a "Mi a véleményetek a Jobbik programjáról?" topikot, mert azóta kiírtál 200 ugyanolyan kérdést a Jobbik programjáról, és nem találod azokat a kérdéseket, ahol az értelmesebb embereknek még volt türelmük válaszolni? Így jártál, hülyegyerek.

2010. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Jahh!


Ne 100at kérdezz, hanem kettőt.

De ott legyenek precedensek, egy egy bemásolás, logikus levezetés. Mert a személyes érzéseid oldalnézeted, kevesek egy politikai vitához!

2010. márc. 22. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!