Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire eltolódva...

Miért van ennyire eltolódva egy jelenség az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem két kérdést, ami ugyan abban a szerkezetben mozog csak más irányból!


Mi a baj a Jobbikkal?


és


Nem Jobbikosok, az előző kérdésből fakadóan" Mi a baj a Jobbikkal? " tudtok alternatívát mutatni a Jobbikkal szemben?


Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok, a másikban pedig egy szem LMP s volt aki értelmesen állított valamit.


Persze azt is meg lehet nézni, hogy valójában kik is gyűlölködtek a válaszaikban!


2010. márc. 22. 11:12
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Cseppet sem agresszív. Na ilyenre csak egy jobbikos képes, és pont ezért is népszerűtlen az egész bagázs.


Az én stílusomról beszélsz?


Nem én kezdtem a hülye gyerekezést!

Talán vissza kellene olvasnod, és utána okosodni.


És tudod senkinek nem hagyom hogy leugasson, ahogy senkinek nem hagynám magam fizikailag sem.


Ha nem tűnt volna fel amíg nem kezdett el 2× is hülyézni addig egy rossz szavam nem volt. Csak hogy én egy új nemzedék vagyok, és ha Mike Tyson jön nekem akkor sem hagyom magam, és ha kell egy kukával verem fejbe vagy ami a kezembe kerül, mert jogom van megvédeni magam mindenkivel szemben a VILÁGON!

2010. márc. 22. 12:11
 22/42 anonim ***** válasza:

Sokszor tapasztaltam már, hogy egy-két nem jobbikos hozzászólásai addig provokálják a kérdezőt, amíg az ki nem tör magából. Utána meg jönnek a válaszok, hogy "na látjátok, ilyen a jobbik, ilyen emberek szimpatizálnak vele"


Nem, nem ilyen a jobbik! Hasonlóan reagálnék én is, annak ellenére hogy nem jobbikos vagyok. Nem védeni akarom a kérdezőt, de aki a burkolt provokációjára ilyen választ kap, ne csodálkozzon rajta

2010. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
38%

"Nem én kezdtem a hülye gyerekezést!"


- De láthatóan fekszik neked a stílus, és azonnal fel is vetted.

2010. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

El kell olvasni minden párt programját, majd levonni a következtetéseket. Fel kell tenni azt a kérdést, hogy ki az akinek volt már arra lehetősége, hogy bizonyítson és ki az aki nem. Ki az aki állta a szavát és ki az aki nem.


Ne a feltételezésekre alapozzunk, hanem a tényekre!

2010. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

ma 12:30


100%, hogy jobbikos vagy. Nem életszerű a hozzászólásod :)

2010. márc. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

De láthatóan fekszik neked a stílus, és azonnal fel is vetted.



Nem vagyok elpuhult.

De senkit nem eszem meg csak mert éhes vagyok, viszont nem is tűrök el semmit.

2010. márc. 22. 12:36
 27/42 anonim ***** válasza:
12:30: engem is sokszor provokálnak, de én mindig a saját kudarcomnak fogom fel, ha valakit lehülyézek.
2010. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Ne a feltételezésekre alapozzunk, hanem a tényekre!


De hol vannak a tények?

2010. márc. 22. 12:37
 29/42 anonim ***** válasza:

" ha Mike Tyson jön nekem akkor sem hagyom magam, és ha kell egy kukával verem fejbe vagy ami a kezembe kerül, mert jogom van megvédeni magam mindenkivel szemben a VILÁGON!"


Egy probléma van: Te akkor is kukával vernél agyon valakit, ha csak annyit mondott rád, hogy hülye gyerek. Jogod van megvédeni magad, de az arányokkal nem vagy tisztában. A verbális támadásra verbális védekezés illik, nem az általad említett kijelentések. Ha pedig csak fizikai erőszakban tudod mérni a vitákat, akkor nem vagy méltó vitapartner.

2010. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

12:30: engem is sokszor provokálnak, de én mindig a saját kudarcomnak fogom fel, ha valakit lehülyézek.


Engem sem nyugtat meg ha be kell szólnom, de valahogy az én társaságomba ez a kóstolgatás nem divat.

Persze nem verjük egymást össze, de lemegyünk a terembe, fel a kesztyűt és eldöntjük a személyes vitát, ha csak ez marad megoldásnak. Nincs ebben semmi különös.

2010. márc. 22. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!