Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire eltolódva...

Miért van ennyire eltolódva egy jelenség az oldalon?

Figyelt kérdés

Feltettem két kérdést, ami ugyan abban a szerkezetben mozog csak más irányból!


Mi a baj a Jobbikkal?


és


Nem Jobbikosok, az előző kérdésből fakadóan" Mi a baj a Jobbikkal? " tudtok alternatívát mutatni a Jobbikkal szemben?


Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok, a másikban pedig egy szem LMP s volt aki értelmesen állított valamit.


Persze azt is meg lehet nézni, hogy valójában kik is gyűlölködtek a válaszaikban!


2010. márc. 22. 11:12
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

A 11.34.-nek igaza van.Nem egy közgazdász bizonyította érvekkel a program hibáit,de ezt ti nem vagytok hajlandók megérteni.Mereven ragaszkodtok ahhoz,amit a vezéretek kinyilatkoztat.

Majd az elkövetkező idők bebizonyítják,hogy a közgazdászoknak volt igazuk.

2010. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Mégegyszer: Ha te lusta vagy visszakeresni az értelmes,megindokolt válaszokat,akkor miért én keressem vissza? Te vagy kíváncsi rá,nem pedig az értelmes válaszolók.
2010. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
az oldalra beírogató tojáshéjas közgáz hallgatókra gondolsz? voltak ilyen válaszok igen. nem tudtak mást mondani, csak az iskolában tanult szabályokat törvényeket.
2010. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Így jártál, hülyegyerek.



Figyelj te f@szpó!

Én nem vagyok a te sértegetéseid eltűrni, mert ennyiért mér ütni szoktam! Az hogy te egy agyament barom vagy aki képtelen a vita kultúrára és hülye gyerekezik még nem ad alapot a gyere faszi gombozni stílusra.


Kinek képzeled magad te kis csicska?

Egy személyes kapcsolat esetén egy ilyen beszólásod után f@szrahúználak!


Fogd vissza magad köcs, és ne firkálj ha csak személyeskedni vagy képes!

2010. márc. 22. 11:50
 15/42 anonim ***** válasza:
70%

"Az egyikbe nem jöttek csak demagóg és személyesen elfogult válaszok"


- Illetve Te elfogultan és demagóg módon minősítetted annak a váalszokat. Én beírtam választ az elsőre, nem szídtam senkit, pontokba szedve írtam a kifogásaimat a Jobbikról, mégis így jellemzed az én válaszomat is.

Így már azért eléggé hiteltelen ez a kérdés is.

2010. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

A 11.34.-nek igaza van.Nem egy közgazdász bizonyította érvekkel a program hibáit,de ezt ti nem vagytok hajlandók megérteni.Mereven ragaszkodtok ahhoz,amit a vezéretek kinyilatkoztat.

Majd az elkövetkező idők bebizonyítják,hogy a közgazdászoknak volt igazuk.



Kik ezek a közgazdászok!


Két tábor létezik ma hazánkban.


1 a neoliberális felfogásúak, akik eddig irányították az országot.


2, a szociális piacgazdaság elméletét preferálók, akik már sok sok éve mondják hogy ez így nem lesz jó.

Elmondják hogy mik a hibák, és logikus megoldásokat adnak.


Kik kritizálnak? A neoliberálisok, nekik már beleszólást sem kellene ennyi hiba után adni a dolgokba, csak hogy a felső gazdasági elit hozzájuk kapcsolódik.

A médiát pontosan ez az elit irányítja, és ott csak ezek a hangok jelennek meg. Hogy is nézne ki ha Bajnai kiállna és azt mondaná, ez az út nem járható, pedig látod hogy nem! Vagy Varga a Fideszből beismerné hogy ők is hibáztak ráadásul az alapvető dolgokban is!

2010. márc. 22. 11:57
 17/42 A kérdező kommentje:

- Illetve Te elfogultan és demagóg módon minősítetted annak a váalszokat. Én beírtam választ az elsőre, nem szídtam senkit, pontokba szedve írtam a kifogásaimat a Jobbikról, mégis így jellemzed az én válaszomat is.

Így már azért eléggé hiteltelen ez a kérdés is.



Bocs!


Ha bemásolod ide akkor szívesen válaszolok!

2010. márc. 22. 11:59
 18/42 anonim ***** válasza:
68%

"Figyelj te f@szpó!

Én nem vagyok a te sértegetéseid eltűrni, mert ennyiért mér ütni szoktam! Az hogy te egy agyament barom vagy aki képtelen a vita kultúrára és hülye gyerekezik még nem ad alapot a gyere faszi gombozni stílusra.


Kinek képzeled magad te kis csicska?

Egy személyes kapcsolat esetén egy ilyen beszólásod után f@szrahúználak!


Fogd vissza magad köcs, és ne firkálj ha csak személyeskedni vagy képes!"


Cseppet sem agresszív. Na ilyenre csak egy jobbikos képes, és pont ezért is népszerűtlen az egész bagázs. Az a 15% szeretné a jobbikot, mert akkor végre kiteljesedhetne az a stílus, amiben te most írtál. És hogy ezt a realitásban is megtehessék következmény nélkül, hogy aki ellenvéleményt formál, azt államellenesnek lehessen nyilvánítani és agyonverni. EZÉRT kell is az alternatíva. Mert lehet, hogy vannak jó programjai a jobbiknak, de hogy én nem szeretnék kulcspozíciókban látni ilyen retorikájú embereket, az biztos. Akkor inkább a Fidesz.

2010. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
90%
Keresd vissza és olvasd el! És ne használj útszéli kocsmába illő hangot:Ez téged minősít,nem a tisztességes hangnemben válaszolókat.
2010. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

ma 11:45


Nem is arról van szó, hogy nem értik vagy nem akarják érteni. Hanem pont az a módszer lényege, hogy felteszik 50-szer ugyanazt a kérdést, és akkor garantált, hogy az 51. alkalommal már tényleg nem lesz érdemi vita és "nem lesz alternatívája" a Jobbiknak. Ez egy annyira avítt, ősi agitpropos módszer, hogy erről van is klasszikus vicc, amit nyilván ismersz, de a fiatalok kedvéért ideírom:


Brezsnyev és Reagan elmennek vadászni. Lőnek is egyet. De túl nagy, mire Reagan elmegy segítséget hívni.

Közben arra jönnek vadászok, meglátják a macit és egy üveg vodkáért megveszik Brezsnyevtől.

Visszatér Reagan a segítséggel, de a maci sehol, kérdi Reagan:

R: Hol a medve?

B: Milyen medve?

R: Na ne hülyéskedj. Az ugye úgy volt, hogy elindultunk medvére vadászni?

B: Igen

R: És ugye lőttünk egy medvét?

B: Igen

R: És ugye elmentem segítséget hívni és téged itt hagytalak a medvével?

B: Igen

R: Na, akkor azt kérdem tehát, hol a medve?

B: Milyen medve?

2010. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!