Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákok nem csak a földet...

A szlovákok nem csak a földet és a zászlót lopták Magyarországtól hanem mint nemrég kiderült a himnuszukat is, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Itt a szlovák himnusz eredeti verziója ami valójában egy Bartók Béla által lejegyzett magyar népdal http://www.youtube.com/watch?v=tYV714zDmuY


Van olyan amit a szlovákok nem loptak és a sajátjuk?


2010. márc. 11. 21:00
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az az agymosott liberális nemzetáruló g*ci féreg, aki ezt írta korábban:


"Bizony...Az amcsik is az Árpád-háziaktól lopták a zászlójukat, a németek meg a trikolor zászlót lopták, mert ugyanúgy három vízszintes csík van bennük. Az olaszokról ne is beszéljünk... Piros-fehér-zöld az is.

Ezt írtam korábban:


Hogy mi a véleményem? Az hogy agymosott vagy."


Ebből honnan a f*szból veszed, hogy nemzetáruló vagyok, és hogy nem ismerem el hogy a szlovákok magyarellenesek. Egy betűt is írtam ezzel kapcsolatban, vagy csak azért gondolod ezt mert nem mocskosszlovák-nagymagyarkodok???


Megkérdezhetem amúgy, hogy hány éves vagy?

2010. márc. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Az amcsis hozzászólásodat amolyan Heti hetes stílusú hungarofób hozzászólás volt, tudod olyan történelem gyalázó és ironikus , mintha az egész történelmünk s múltunk csak hazugság lenne s nem szabadna büszkék legyünk semmire... Úgy látszik én értelmeztem rosszul, egy szóval se mondtam, hogy gyűlöld a szlovákokat. Viszont aki azokat a magyarokat basztatja akiket zavar a szlovákok magyarellenessége és még ráadásul a szlovákokat védi az bekaphatja. Amúgy 23 vagyok.
2010. márc. 15. 10:18
 53/56 bumbi02 ***** válasza:
0%
itt rám célozgatsz? mi a baj azzal hogy nem elvakultan látok mindne kérdést ami a felvidékimagyarokat érint? nem védem a szlovákokat csak nem mocskolódom... helyedbe meg nem reklámoznám h 23 vagyok...
2010. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
az ilyen hü*yék mint te meg is érdemlik, hogy a cig*nyok terrorizálják, azért csinálhatnak a cigá*yok azt amit akarnak veletek mert ilyen puhányok vagytok (tisztelet a kivétel) . Belétek nevelték, hogy balf*szok legyetek, hát gratulálok!
2010. márc. 15. 12:13
 55/56 anonim válasza:
Szerintem meg vmi egyesülés féle kellene ! Gyenge ország+gyenge ország=erős ország !
2010. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Én csak azt mondom erre hogy szomorú.

Bezzeg meg magyar nyelvet nem lopnak...

Valaki tudja hogy hol gyűjtötték ezt a népdalt?

2010. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!