Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákok nem csak a földet...

A szlovákok nem csak a földet és a zászlót lopták Magyarországtól hanem mint nemrég kiderült a himnuszukat is, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Itt a szlovák himnusz eredeti verziója ami valójában egy Bartók Béla által lejegyzett magyar népdal http://www.youtube.com/watch?v=tYV714zDmuY


Van olyan amit a szlovákok nem loptak és a sajátjuk?


2010. márc. 11. 21:00
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
2010. márc. 13. 23:47
 42/56 A kérdező kommentje:
Hát ha téged felvidéki magyarként nem zavar a nyelvtörvény s az, hogy elnyomnak titeket akkor gratulálok, itt is vannak hozzád hasonlóak nyugi, de a többséget érdekli a megmaradásunk ezért nem tudtak elrománosítani minket, mert mindig harcoltunk és harcolni is fogunk...
2010. márc. 13. 23:50
 43/56 anonim ***** válasza:
80%

középiskolás fiatalnak:


a törvény szerint holokauszttagadó vagy akkor, kellemeten, de együttérzek veled.


noh de a többihez:

az írásaidból nagyon lejött, hogy vagy egy nagyon buta ember vagy, vagy fiatal, tapasztalatlan, stb. ez utóbbi mint kiderül. jó hír, hogy még van esély, hogy felébredj, talán.


egyrészt amiket írok neked azok 3/4-re nem válaszolsz. ez vagy túlzott hiperaktivitásra utal, vagy megfutamodásra, vagy/és megint csak a gyerekes hozzáállásra, hogy ha valamiben nem sikerült vitát nyerned, akkor azonnal keresel más és más érveket a semmiből, a többit meg lógva hagyod.


a népcsoport szidássos mondataid pont arra utalnak, hogy maximálisan nem látod ét a helyzetet. Gondolom pár jogvédő a példaképed, speciel miattuk tartunk itt, hogy az egyik ember gyűlöli a másikat. Gyakorlatilag az ilyen szöveg amit te lenyomtál, tömegben egy kódolt gyűlöletbeszéd lenne, mivel gyűlöletet generál.


hisz nem azt akarod felkutatni, hogy mi az oka, gyökere az alap gyűlölködésnek, hanem el akarod fojtani, persze csak az egyik oldallal foglalkozol. Ez a legrosszabb amit tenni lehet.


amúgy nemtom honnan vetted le, hogy utálom a szlovákokat. kinek a szavait ismételgeted?


"magyarok közt is van, stb" ez a másik gyereked érvelés. ha egy problémára megoldást akarsz, akkor nem azt kell fújni, hogy a másik is csinálja. de ere korábban már felhívtam a figyelmedet. Mellesleg a fő gond ott kezdődik, hogy a magyarokat rendesen elítélik ha rosszat tesz.


lehet véleményed, de tűrd is a jogos kritikát és tanulj belőle.

2010. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 bumbi02 ***** válasza:
9%
nem találom hogy melyik kérdésedrenem válaszoltam.. nah mind1.. szerintem itt értelmetlen vitatkoznom mert hazaáruló, nemzetáruló, zsidóbérenc,liberális, zsidó,cigány meg minden egyéb leszek mert nem követem a divatot...
2010. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy érett a vitára. nem hazaárulóztalak le, nem zsidóztalak le, nem cigányoztalak le, stb.. csak kifogásokat keresel, mert képtelen vagy értelmesen vitázni, nincs valódi álláspontod, nem látod át a dolgokat, stb.a
2010. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 bumbi02 ***** válasza:
0%
megismétlem a kérdést..meik kérdésedre nem adtam választ?
2010. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Az ilyen neoliberális okostojásokkal nem érdemes vitatkozni, rájottem bármit is írsz mindenre tudnak adni egy sablonválaszt, amit valószínüleg olvastak valahol vagy betanultak... Végső esetben jönnek a "náci vagy", "rasszista vagy" szöveggel, vagy azzal, hogy aki nem ért egyet velünk az zsidó,cigány,nemzetáruló.Ennyit tudnak.
2010. márc. 14. 12:18
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az aki provokatív kérdést tesz fel!!!
2010. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Olyan kérdést teszek fel amilyent csak akarok .
2010. márc. 14. 13:50
 50/56 bumbi02 ***** válasza:
0%

A kérdező kommentje:

Az ilyen neoliberális okostojásokkal nem érdemes vitatkozni, rájottem bármit is írsz mindenre tudnak adni egy sablonválaszt, amit valószínüleg olvastak valahol vagy betanultak... Végső esetben jönnek a "náci vagy", "rasszista vagy" szöveggel, vagy azzal, hogy aki nem ért egyet velünk az zsidó,cigány,nemzetáruló.Ennyit tudnak


és nem lenne igazam azzal hogy aki nem ért veletek egyet azt szidjátok ahogy tudjátok?

ezt CSAK EBBŐL a topicból szedtem össze.. a rám használt jelzőitek:

gymosott

nemzetáruló féreg

liberális g*ci

nemzetáruló(ismét)

p.csa

liberális g*ci (ismét)

nemzetáruló (ismét)

innentől nehogy már felháborodj hogy mi csak ennyit tudunk.. mer én nemtom h a fejedhez vágtam-e h náci vagy, vagy rasszista? eccer se... ennek ellenére te minden hülyeséget a fejemhez vágtál...

nah mind1..

majd egyszer kinövöd ezt a nagy magyarországos tévképzetet, és megtanulsz a saját dolgaiddal foglalkozni nem pedig egy másik országéval..

2010. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!