Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szlovákok nem csak a földet...

A szlovákok nem csak a földet és a zászlót lopták Magyarországtól hanem mint nemrég kiderült a himnuszukat is, mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Itt a szlovák himnusz eredeti verziója ami valójában egy Bartók Béla által lejegyzett magyar népdal http://www.youtube.com/watch?v=tYV714zDmuY


Van olyan amit a szlovákok nem loptak és a sajátjuk?


2010. márc. 11. 21:00
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
16%
Hogy érted azt, hogy:"a földet és a zászlót lopták"?
2010. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Hát miért szerinted a szlovák zászlón a kettős kereszt és a hármas halom melyik országnak a címeréből van??? s szerinted Felvidék kinek a földje volt, ahol Magyar királyokat koronáztak!? vághatod a történelmet, na menj vissza wowozni...
2010. márc. 11. 21:13
 3/56 anonim válasza:
89%
A kérdés jogos és én sem értem hogy rengeteget kaptak tőlünk és ez a hála? Megverik a magyar nőt? Nyelvtörvény? Én a helyükben meghúznám magam mertha így folytatják nemhiszem hogy szlotákia megérné a 20. életévét:)
2010. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim válasza:
91%
Nem lopták hanem jutalomból kapták úgy mint a románok és a szerbek is mert ügyesen hátba támadtak minket.Főleg a franciák keverték ott a sz@rt de az angolok is kivették a részüket!És nem csak földet zászlót himnuszt loptak hanem magyar lakosokat is!És persze Trianonban nyomatták a hamis lakossági és történelmi adatokat és hát a szövetségesek kinek hittek ? Hát nem nekünk... Sokan mondják hogy a történelem egyik legnagyobb csalása és hazugsága folyt ott.
2010. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim válasza:
91%
Előző vagyok. És a szlovákok fele annyian vannak mint mi ( nem beszélve a több százezer magyar emberről aki ott él) szóval nem értem mit pattognak!
2010. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 bumbi02 ***** válasza:
20%

ott inkább a magyarok királyát koronázták mintsem a magyar királyokat.. magyar királyokat ott csak 1-2t koronáztak, koronázó városunk jelentősebb Székesfehérvár volt (36 királyunkat koronázták ott közel 500 év alatt)


amugy meg, nem unjátok még a szlovákok szidását? minden hétre kell valami ellenség? mért nem probálunk inkább együtt élni velük? politikusaink és politikusaik gyujtottak egy szikrát, a két nép közt, innen meg az egész magától ment... elkezdtétek egymást odavissza szidni, majd dunaszerdahely, akkor megin odavissza szidás stb stb... a fejesek meg csak nevetnek rajtunk h ez is sikerült...

2010. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
29%

Ismeritek annak a szónak a jelentését,hogy: lopás?

Agymosottak vagytok!

2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
A mi politikusaink gyújtottak szikrát?:D ki gyurcsány vagy bajnai akik kinyalták Fico seggét? Inkább Slota aki folyton magyarországot és a magyarokat gyalázza, s olyanokat mondd, h tankokkal fogják megtámadni Budapestet, illetve magyar lányt vernek maszkot húzva, nyelvtörvényt és "hazafias" törvényt hoznak a magyarok ellen... Csak engem zavar ez?
2010. márc. 11. 21:34
 9/56 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom ki az agymosott.. az aki barátok köztön s mónikashown szocializálódik s azt se tudja mi az a trianon, 56 vagy március15, vagy netalán az akit zavar a magyarellenesség a kárpátmedencében...
2010. márc. 11. 21:36
 10/56 anonim ***** válasza:
80%
a sok ilyen meg hasonló kommentekből is látszik, hogy a magyar szolganép. é elfogadom, hogy nekik jó így és örülnek, hogy taposnak rajtuk, de legalább ne próbálnák meg a másikra erőltetni ezt a felfogást.
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!