Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félméteres zsírkavaró fakanáll...

Félméteres zsírkavaró fakanállal verte halálra a 87 éves nénit a cigány gyilkos, kialudta magát, majd eljátékgépezte a pénzt, vélemények?

Figyelt kérdés
Az rtlklub és a tv2 mért nem említi meg soha, hogy cigányok követik el az ehhez hasonló gyilkosságokat? (bezzeg ha megvernek egy cigányt akkor azt világgákürtölik egyből)? Az mszp mért csak akkor tüntet ha cigányt bántalmaznak, most mért nem vonulnak fel szolidarításból? Ennyit ér egy ember élete? azért meg kell halljon , hogy egyes degenerált lények játékgépezhessenek? Az Mszp vagy a fidesz milyen megoldást kínál az ehhez hasonló esetek elkerülésére? esetleg megtiltja a "cigánybűnözés" szó használatát? aki majd használja az börtönbe kerül?
2010. márc. 11. 18:47
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha így folytatjuk 30 éven belül el is fogunk tűnni... Egy olyan országban ahol minden emelkedik, csak a fizetések nem... Nem túl biztató a jövő....
2010. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
Másik dolog, az olyan ne okoskodjon itt aki a rózsadombon él kaviárt zabál, s cigányt csak a tvbe látott! Költözz egy olyan faluba ahol a cigányok többségbe vannak, élj köztük ha annyira véded őket, majd mikor még a kerítésed is ellopták s az összes zöldséged s gyümölcsöd amit kínkeserves munkával termeltél meg ne is beszélve a pár állatról amivel kínlódsz, akkor majd meghallgatnám újra a véleményed...
2010. márc. 11. 20:43
 43/54 bumbi02 ***** válasza:
0%

Vannak zsidó kapcsolatai, az anyja az adóhivatalban dolgozik..


anyám is adóhivatalba dolgozik mégse vagyunk zsidók.. eléggé szegényes amit felhozol erre...honnan tudod h mien kapcsolatai vannak?még a nevét se igazán lehet tudni


amugy meg, feltudnék hozni sok más olyan büntettet amit fehérek követnek el... cigánybünözés van, de ne azon legyen már a hangsuly h egy cigány öltmeg vkit, inkább azon h megöltek valakit...

és a cigány gyilkosságok? amikor azért öltek meg 11(?) cigány családot mer cigányok voltak? az ártatlan kisgyerekeket is? akire még rá se tudunk fogni semmit hogy uzsorás volt, ez volt az volt...

elitélem én is a cigányságnak azt a részét ameik abból élmeg h segély aztán megy az utcára kiabálni... de ne feledkezzünk meg a maradék 5%ról aki meg probál megélni de a másik féle cigányság miatt nem tud...

2010. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
Mindig felmerül bennem a kérdés, ha van normális cigány, az mért nem emeli fel a hangját a cigánybűnözéssel kapcsolatosan? mért védi a bűnözőket, mért rasszistázza a magyarokat? s miért van az, hogy egyik cigánypolitikus utána másik kerül törvényszékre(Kolompár Orbán alias cigány vagyok nem bűnöző). Székelyföldön tudjátok mit csináltak azokkal a cigányokkal akik terrorizálták a falú lakosait és mindent elloptak? kiüldözték őket a faluból és felgyújtották a házaikat... legalább 10ilyen falu van már, szerinted mernek gyilkolászni Székelyföldön a cigányok? nem, nem mernek sőt van ahol már lopni sem. Példát vehetnénk a Székelyekről, ők még megtudják védeni népüket s otthonukat velünk ellentétben.
2010. márc. 11. 20:51
 45/54 A kérdező kommentje:
És tudjátok mi az érdekes? Székelyföldön a falvak polgármesterei és a rendőrség is azok mellé állt akik elkergették a csürhét, mert a rendőrség is tehetetlen volt, az emberek meg nem mertek kimenni az utcára, a cigányok meg elmenekültek az erdőbe, most meg másik faluba élnek valahol, talán tanultak az esetből, de ez évezredeken keresztül így működött, ha a vendég nem bírt magával a gazda kapta a botot és megkergette a vendéget...A cigányokat a történelem során mindig elüldözték mindenhonnan, mert soha nem tudtak emberként viselkedni és alkalmazkodni, mai napig nem tudnak!
2010. márc. 11. 20:54
 46/54 anonim ***** válasza:
10%

Mszp vagy a fidesz milyen megoldást kínál az ehhez hasonló esetek elkerülésére?


Mért a jobbik mit tesz?

Te is undoritó vagy nem az érdekel hogy meghalt egy ember hanem hogy kampányolhas.

2010. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
20:44: Olvasni se tudsz, utána azt írtam, nem biztos hogy zsidó, csak vannak kapcsolatai (ne mondd, hogy anyádnak nincsenek....). Szinte már vártam mikor hozod fel a cigány gyilkosságokat.... És honnan tudod, hogy azt fehérek csinálták? Azon kívül, hogy bevittek pár "nehéz" fickót a rendőrség tulajdonképp semmit nem tudott felmutatni, és azóta is a szokásos nagy "csend" van, az a helyzet....
2010. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
továbbá szerintem meg az szegényes, hogy a zsidó szón lovagolsz, nem azon, hogy őt még miért nem büntették meg....
2010. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
21:47 te vagy az undorító , én sehol nem említettem a Jobbik nevét, csak feltettem pár kérdést, egyik az volt, hogy a jelenlegi hatalom mit tesz ez ellen, hol a probléma? ha a jobbik lenne hatalmon akkor azt kérdezném,hogy ők mit lépnek? szóval ne szökdöss
2010. márc. 11. 21:56
 50/54 bumbi02 ***** válasza:

továbbá szerintem meg az szegényes, hogy a zsidó szón lovagolsz, nem azon, hogy őt még miért nem büntették meg....


hidd el sokkal jobban idegesit hogy nem büntették meg + h kitalálták hogy nem beszámitható mint az h te itt felhozod ide is a zsidókat, aztán belátod h hülyeség volt most ezt irnod, és mosod kezeidet...

de lássuk be h cigány és cigány közt is van különbség, van ameik rendesen tanul, dolgozik él.. de van ameik tényleg megérdemli az utálatot.. de azt utáld csak ameik árt neke,d azt utáld ameik megöl vkit, aki megérdemli, ne kollektiven az összeset...

2010. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!