Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon tényleg az volt a...

Vajon tényleg az volt a kiskunlacházi gyilkos akit most elfogtak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én erősek kételkedem benne. Szerintem ő csak egy 2. Tánczos Gábor. Produkálni kellett valamit, hát ezt találták.
2009. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy gondolom, hogy az elfogott "gyilkosnak" köze sincs az egészhez, csak ideje volt előkeríteni valakit. Én is ugyanazt a párhuzamot vettem észre, mint amit az előző hozzászóló említett.
2009. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg. Ha csak kellett volna egy hülye akire ráverhetik, azt már régebben megcsinálták volna. Beismerő vallomást tett, nála voltak a lány cuccai, DNS vizsgálat is ellene szól. Bekattant a gyerek, tehát nem előre eltervezve történt a dolog, csak akart egyet dugni, ám elutasítást kapott, és begőzölt. Előfordul az ilyen sajnos. Lehet tovább gyártani az összeesküvés-elméleteket, meg mindenáron cigányokat keresni elkövetőnek, de be is lehet ismerni, hogy most kivételesen tévedtetek, és nem cigányok voltak (akik ettől függetlenül még nem lettek szentek, csak éppen ebben az ügyben nagy valószínűség szerint nem érintettek).
2009. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is csak egy áldozat, hogy végre el tudja mondani a rendőrség, hogy "tessék, itt van a tettes"! Pont mint Tánczos esetében! Az igazi elkövető meg vígan éli az életét!
2009. jún. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon bűzlik a dolog.Miért ölte meg,ha "csak erőszakoskodni akart?Az utána megerőszakolt lányt miért nem őlte meg?Nem kerek ez így!És véletlenül nem cigány....
2009. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Én azt nem értem az ügy kapcsán, hogy a lány testén DNS-mintákat találtak, amik alapján egy vöröses hajú, fehér bőrű férfit kerestek. No most: akkor miért vettek DNS-mintát mintegy 60 környékbeli cigánytól?

Azt sem értem, hogy az illető miért tartotta magánál a lány holmijait, miért nem próbálta "biztos helyre" rejteni azokat (vagy egyszerűen hagyta volna ott a helyszínen)?

A történet többi részét hihetőnek tartom. A környékbeliek szerint fura, aberrált ember volt, akit megtaláltak, korábban is voltak vele problémák, senki nem szerette Lacházán.

A gyilkosság is érthető a tettes szemszögéből: nem akarta megölni Nórit, cigivel csábította a bokorba, és Nóri önszántából vele ment. Aztán megerőszakolta, amint pedig végzett, rájött, hogy Nóri valószínűleg elmondaná otthon, mi történt vele, ezért jobbnak látta megfojtani. Tiszta eset, rengeteg ilyenről lehet hallani...


Azt egyébként továbbra sem értem, hogy lehettek a szülők olyan felelőtlenek, hogy hajnali háromkor engedjék a 14 éves lányukat egyedül lófrálni a sötét utcán... Az esetben a szülők is benne voltak rendesen, meg egyébként maga Nóri is, ha az ügy úgy zajlott le, ahogy most kiderítették. El kellett volna gondolkodnia azon, hogy vajon a srác tényleg csak egy cigivel akarja megkínálni? Meg hogy beszélgetni akar vele a novemberi hidegben, hajnali háromkor? Hova tette ez a lány az eszét?

Szóval vannak még tisztázatlan részek...

2009. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Sokan nem akarjàk elfogadni hogy most kivételesen nem romàk tették .

Lelehet pontozni,aki elkönyvelte magàban hogy a tettes roma az màr örökké azt fogja hinni,hiàba a bizonyiték.

2009. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként egy cikk a sok közül, ami ugyan ezt a témát és az ellentmondásokat boncolgatja:

[link]

(a "Megjegyzések, költői kérdések” bekezdésben)

2009. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

"Én azt nem értem az ügy kapcsán, hogy a lány testén DNS-mintákat találtak, amik alapján egy vöröses hajú, fehér bőrű férfit kerestek. No most: akkor miért vettek DNS-mintát mintegy 60 környékbeli cigánytól?"


1.: nem DNS mintát, hanem fanszőrzet-maradványt találtak, aminek a hosszabb vizsgálatából derült ki, hogy vörösesszőke hajú lehet az elkövető. Mire ez a vizsgálati eredmény meglett, már levették a DNS mintákat a cigányoktól (is). Ha visszaemlékszel szinte rögtön ezzel kezdték a nyomozást, hogy a fél falutól DNS mintát vettek, nem várták meg amíg a fanszőrzet vizsgálatával végeznek a szakértők. Ez teljesen érthető, hiszen ha történetesen az lett volna ennek az eredménye, hogy egy barna, vagy fekete hajú embert keresnek akkor nem sokat segített volna. A DNS minta viszont gyakorlatilag 100%-ban azonosítja az elkövetőt.


"Azt sem értem, hogy az illető miért tartotta magánál a lány holmijait, miért nem próbálta "biztos helyre" rejteni azokat (vagy egyszerűen hagyta volna ott a helyszínen)?"

Erre Te magad válaszoltál. Nem volt teljesen 100-as az ürge, és nem is tervezte előre a gyilkosságot. Valószínűleg bepánikolt, hogy megtalálják bárhol a cuccokat, ezért otthon rejtette el "biztos helyre" őket. Ez teljesen beleillik az ilyen bűnözők profiljába.

2009. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kellett valaki, aki nem cigány
2009. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!