Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg fogalmuk sincs a...

Tényleg fogalmuk sincs a rendőröknek, hogy kik követték a kiskunlacházi szörnyűséget?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van csak mellébeszélnek,mint mindíg ha felmerül az etnikum gyanú.
2009. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a legszörnyűbb hogy cigányok tették (ez is persze), hanem hogy ha ilyen történik akkor nem foglakozik vele senki és eltusolják, ha pedig cigányt ölnek akkor ország világ értesül róla és erről beszél a média és biztos rasszisták tették meg a Magyar Gárda miközben még gyanúsított sincs (!!!) ellenben a cigányos esetekkel
2009. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szvsz ezek kreált gyilkosságok hogy a cigányoknak is legyen mit emlegetni.
2009. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
10: 47. teljesen igazad van,én épp ezt akartam leirni,mivel nem roma volt s zegény kislány gyorsan el is hallgattak rola,bezzeg a roma gyilkosságok....
2009. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudják-e vagy nem, de mivel a média alaposan csavar egyet a dolgon, így nem valószínű, hogy kiderül. Cigányaink rasszista indítékról beszélnek, a rendőrség pedig hol kizárja ezt, hol nem, szóval senki sem áll a helyzet magaslatán. De elvárná az ember, hogy minden magyargyilkosságnál is keressenek akkor rasszista indítékot. Ha cigány öl cigányt már az is rasszizmus :)
2009. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!