Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek elég büntetést...

Szerintetek elég büntetést kaptak a gyilkos cigányok (Raffael, Németh, Sztojka)?

Figyelt kérdés
Életfogytig tartó fegyházra ítélte a Cozma-gyilkosság első- és másodrendű vádlottját, Raffael Sándort és Németh Győzőt csütörtökön első fokon a Veszprém Megyei Bíróság. A harmadrendű vádlott, Sztojka Iván 20 évi fegyházbüntetést kapott.
2011. jún. 24. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! Csak az a baj, hogy nincs halálbüntetés!
2011. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Életfogytiglant kaptak. Mégis milyen súlyosabb büntetésre gondoltál?
2011. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mennek a börtönbe gyúrni meg tévézni ingyen?...
2011. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fegyházban nem hiszem hogy engednék tv-t nézni őket meg ilyenek,én elégedett vagyok a büntetéssel amúgy.
2011. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

kaphattak volna tényleges életfogytot is.


egyébként ez még csak első fok, és nyugodtnak tűntek az ítélethirdetéskor. a szemét pitsa ügyvéd is mondta, h fel fognak lebbezni. remélem másodfokon sem enyhítenek senkinek semmit, mert az vérlázító lenne.

2011. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel akkor már a virág is kiszáradt volna a sírjukon.
2011. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"kaphattak volna tényleges életfogytot is."

Ez a minimum! Szerintem halálbüntetést érdemelnének, de hát ugye nálunk sajnos nincs ilyen.

2011. jún. 24. 15:04
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Egy emberölésért kicsit sok a TÉSZ. A cigánygyilkosok viszont esélyes, hogy azt fognak kapni. Figyelembe kell venni a súlyosbító körülményeket. Itt nem volt több emberen elkövetett emberölés, kiskorú sérelmére, aljas indok satöbbi. Lehet pontozni de ez így van.
2011. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nana, azért álljunk meg egy polgári szóra. Ők eleve balhézni mentek oda, és tudták, hogy valaki meg fog halni. Mi ez, ha nem aljas indok?! Sajnos ebben az országban az életfogytiglan az 30 év. Ha rajtam múlna, az ilyenek egy méterszer egyméteres cellákban rohadnának meg a napon. 20 év sztojkának??? Ő volt a jófiú, biztos. Igaz, csak a földön fekvő fejét rugdalta, az semmi.
2011. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Mi ez, ha nem aljas indok?! "


Egyenes szándék.

2011. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!