Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Félméteres zsírkavaró fakanáll...

Félméteres zsírkavaró fakanállal verte halálra a 87 éves nénit a cigány gyilkos, kialudta magát, majd eljátékgépezte a pénzt, vélemények?

Figyelt kérdés
Az rtlklub és a tv2 mért nem említi meg soha, hogy cigányok követik el az ehhez hasonló gyilkosságokat? (bezzeg ha megvernek egy cigányt akkor azt világgákürtölik egyből)? Az mszp mért csak akkor tüntet ha cigányt bántalmaznak, most mért nem vonulnak fel szolidarításból? Ennyit ér egy ember élete? azért meg kell halljon , hogy egyes degenerált lények játékgépezhessenek? Az Mszp vagy a fidesz milyen megoldást kínál az ehhez hasonló esetek elkerülésére? esetleg megtiltja a "cigánybűnözés" szó használatát? aki majd használja az börtönbe kerül?
2010. márc. 11. 18:47
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:

19:35


igen na arra gondoltam csak nem szociológus vagyok hanem építész ...

2010. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
81%

Cigány pótlék valóban nincsen de cigány segély az van. Egyébként ennek semmi köze nincsen a továbbtanuláshoz, hacsak arról nem beszélünk hogy a cigányok plusz pontot kapnak amiért ők cigányok, illetve 3H-sok (Halmozottan Hátrányos Helyzetű) ami ugye csak a cigány lehet. De egy eyéb népcsoporthoz tartozó legyen akár féllábú és fél szemére vak, az nem 3H-s, csak a szomszédgyilkos bűzölgő élősködő kisebbség. Ja és ne várj linket, Google aztán művelődjél barátom. Hidd el van ilyen!


Egyébként én a kérdésedre nem is írok mert ide nem férne ki, annyi legyen elég hogy az ilyeneknek egyenként kell eltörni az ujjait aztán egy zsák szar mellé elásni. Ezek apákat ölnek meg a gyerekük szeme láttára 80 éves nőket erőszakolnak meg és rabolnak ki, segélyből tespednek otthon és a düledező putrin ahol a zsírcigányok laknak 30000000000-an egy "házban", de a UPC antenna ott figyel az ól oldalán. Mind ezt a tisztességes dolgozók pénzéből.

A politikai részét inkább hagyjuk. Barátom sajnos ez addig így lesz amíg a rendes emberek (nem a rendőrök) nem ragadnak vasvillát kapát vagy bármit ami tör vagy szakít és indulás a gettóba jó sokan és adj neki!

2010. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 bumbi02 ***** válasza:
0%

9:23 én nem tudok olyan esetről, hogy magyar megölt volna 90éves nénit pár ezer forintért, hogy aztán eligya , eljátékgépezze a pénzt! De ha te tudsz ilyent akkor írd meg, sok sikert a keresgéléshez!!!


és tudod hogy mért nem tudsz ien esetröl? mert a kurucinfóra ilyet nem tesznek fel, mert az ilyen hireken átsiklik a szemed.. de h ha odabiggyesztik h cigány öltemeg, egyböl elolvasod és felháborodsz.. nem azon h meghalt egy idős nő ártatlanul, azon h cigány volt az elkövető... meik a szomorubb? hát az idős nő halála...

tudom hogy a cigánybünözés létezik.. nem vitatom.. csak ezeket a hirelemzéseket...

2010. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
ne a szájad járjon keress egy ehhez hasonló esetet, mikor magyar ölt 90éves nénit pár ezer forintért, aki ne adj isten cigány , ha találtál szólj addig ne okoskodják, hogy kurucinfo vagy nem kurucinfo
2010. márc. 11. 19:56
 25/54 anonim ***** válasza:
mi az a zsírkavaró fakanál?
2010. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
75%
ha lenne ilyen eset arról tudnánk ne félj. Arról tájékoztatna a tv2 meg az rtl. Ha esetleg egy magyar öl meg valakit, az nem titok, csak ha cigány.
2010. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

19:48

nem mintha a cigányok eljutnának a felvételiig... :D:D:D

2010. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 bumbi02 ***** válasza:
0%

most nem 90 éves öregasszony lesz az áldozat, de legalább annyira ártatlan és tehetetlen volt az esetben a következő

- 2009.pécs.. egy huszonéves egyetemista csak ugy lelövi egy évfolyamtársát (az illető a csapattársam volt, az áldozat...)

-2007.kaposvár... két 10.es(!) diák agyonver egy harmadikat teljesen oknélkül (hablatyoltak vmi okot, de teljesen hülyeség volt az amit mondtak) itt az egyik elkövetöt ismertem, vmint mind a 3an iskolatársaim voltak


most igy hirtelen ami a közvetlen környezetemből eszembe jutott és nem cigányok követték el nem cigányok ellen, teljesen érthetetlen, jelentéktelen ok miatt, egy teljesen ártatlan személy ellen...

2010. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
67%
Igazából nem értem, miért baj az, ha megnevezik az elkövető származását? Na ezt magyaráznak meg nekem, pár "szabadgondolkodású" kolléga...
2010. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
20:21: Gondolom az tudod, hogy a pécsi lövöldözésnél, egy zsidó gyerekről beszélünk (ami onnan is látszik, hogy még mindig a gyogyón ül, hogy eldöntsék beszámítható volt-e, egy magyart már rég a hűvösön ülne). Lásd az ELTE-s gyereket, nála egy hét alatt megmondták, hogy igen beszámítható. A pécsinek meg egy hónap is kevés....
2010. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!