Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem...

Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem hiszem el, ezt még Sólyomtól sem vártam volna el.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 13:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 bumbi02 ***** válasza:

hallottam a holokausztról, csak nem olyan szinten mint ma itt a gyakorikerdeseken. enszröl is tudom h micsoda....


az én életemet igazán nem nehezetiették meg zsidók.. nekem nincs semmien személyes tapasztalatom zsidóval szemben ami negativ lenne... innentöl kezdve nincs okom h miért utáljam akármelyiket is..

2010. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Na, csak egyszer ne ŐK vigyenek TÉGED koncentrációs táborba, ahogy jelenleg is teszik a palesztinokkal...
2010. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 bumbi02 ***** válasza:

mer majd pont el visznek engem nem...


ennyiböl fenyegetözhetnénk a britekkel,németekkel, oroszokkal is hogy elvisznek nem?:)

2010. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Hát bizony, cudar világ ez, de mégse írhatsz ilyesmit transzparensekre, hogy "cudar világ ez"... Kell valami bűnbak, és szép locsogással rá kell védeni az érvekre. Mások azt bizonygatják hasonló eszközökkel, hogy a majáktól származunk. Nem érdekes.
2010. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!