Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem...

Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem hiszem el, ezt még Sólyomtól sem vártam volna el.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 13:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Igazad van:) Volt és de jó volt:DDD
2010. márc. 10. 13:57
 12/54 anonim ***** válasza:
55%

mai napig nem fogja föl az emberek nagy része, hogy a törvény azt is holokauszttagadónak titulálja, aki nem ért egyet az áldozatok számával, vagy ha szerinte ez diszkrimináció vallási és faji alapon ez a kiemeltség.


tudom-tudom, hogy nem érdekel titeket, mindjárt elárasztja a topicot a zsidózás és nácizás és le sem szarjátok mit írtam.

2010. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálom, hogy vannak olyan emberek, akikkel el lehet hitetni, hogy a holokauszt az nem volt, vagy volt, de 6millió, vagy akár csak 1millió, vagy akármennyi ember halála az a zsidóság által kitalált és az ő érdekeiket szolgáló dolog volt. Hihetetlen.

Ha ilyeneket, meg hogy Izrael ezt meg azt tervezi Magyarországgal, el lehet hitetni, akkor tényleg bármit meg lehet tenni ebben az országban. Tipikusan politikai fogás, Hitler is "jól" alkalmazta, ma is sikeresen teszik.

Mellesleg könnyű a köztársasági elnököt szidni, de előtte utána kellene nézni a jogkörének.

2010. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
57%

Ugyan már, senki nem tagadja a holokausztot.

Az én rokonom is Auschwitzben halt meg.

Egy este jól beb@sztak a haverokkal, aztán részegen kizuhant az őrtoronyból!

2010. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
37%

aztakutyafáját,

mit szólnánk, a köztárs.elnökök már csak ilyenek, néha-néha aláírnak dolgokat...

2010. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
64%

14:22


Ha nem hiszed, hogy a zsidók politikai hasznot próbálnak kovácsolni a Holokausztjukból, akkor ajánlom neked Norman Finkelstein műveit (pl. The Holocaust Industry) vagy a róla készült filmet (American Radical: The Trials of Norman Finkelstein). Itt az összes disznóság részletesen fel van tárva.


Továbbá, nem érdekes egy kicsit, hogy állandóan mindenki a zsidókat bántja és mindig ugyanazok a vádak merülnek fel velük szemben? Ha tényleg csak rosszindulatú kitalációk lennének, akkor mért nem szűntek még meg az évtizedek, évszázadok során? És miért mindig a zsidókat bántják, másokat mért nem illetnek ilyen vádakkal?

2010. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg ez a legfontosabb dolgotok? tegnap is felkeltetek úgy kiabáltatok volna egyet hogy nem is volt holokauszt rohadjatok meg, de aztán holnap már nem tehetitek meg, ez csak azoknak intelem akiknek jobb dolguk nincs minthogy ezt hangoztatják úton útfélen.....éljetek normális életet
2010. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
67%

"Tényleg ez a legfontosabb dolgotok? tegnap is felkeltetek úgy kiabáltatok volna egyet hogy nem is volt holokauszt rohadjatok meg, de aztán holnap már nem tehetitek meg, ez csak azoknak intelem akiknek jobb dolguk nincs minthogy ezt hangoztatják úton útfélen.....éljetek normális életet"


nem mindenki droid, hogy nem zavarja ha korlátozva van a szólásszabadsága és rá van erőltetve valami. de ha neked az az igazi élet, hogy nem foglalkozol semmivel.

2010. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom a saját feladatával foglalkozik a legtöbbet, de számodra ez kissé ezoterikus.
2010. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Szerintem ez akkor is a szólásszabadság sárba tiprása!!!!!!!!!!
2010. márc. 10. 16:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!