Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem...

Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem hiszem el, ezt még Sólyomtól sem vártam volna el.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 13:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz róluk olyan sokat, akkor meg? Talán nézz utána.

Ezek is csak azért érdemelnek figyelmet, mert az ország vezetői voltak egy időben, illetve Péter Gábor (persze neki se ez az eredeti neve) a hírhedt ÁVÓ vezetője volt annakidején.


Még ha csak ez a három lenne, az se vetne jó fényt a népükre, de én egyfolytában azt látom, hogy ugyanaz a magyargyűlölet folyik mindenhonnan azóta is... a kereszténygyűlölős Tilos Rádiósoktól kezdve a Hungaricum rajzfilmsorozaton át az Imre Kerteszes "utálom Magyarországot" kijelentésekig...


Az meg a másik, hogy nem is biztos, hogy ezt a jelenséget a kereszténységgel kéne ellentétbe állítani, mikor a zsidók még az elől is kitérnek, hogy arra válaszoljanak, hogy a zsidó az most mi: vallás, nemzet, faj...? (persze, ami épp az érdekeikhez legjobban megy).


Na de én legalább példákat hoztam a negatív tevékenységre, a pozitív példák hol maradnak...?

2010. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 bumbi02 ***** válasza:

nem mondtam egy szóval sem hogy tudok felhozni neked pozitiv témákat... de nem utálhatsz egy egész fajt, egy egész nemzetet, egy egész vallást fix számu ember miatt.. utáld azt azokat az embereket... és ne azé me zsidó, hanem azé me elkövette azt amit.. ellenpéldába akk nem keresztényt hozok fel, hanem nemzsidót.. sztem még igy is többet tudnék felhozni..


a zsidó gyülölet egykét évezredre visszanyulik... sokan letudják annyival hogy biztos van oka h ha ennyi ideje utálják őket minek szakitsam meg én a sort?


addig ne itélkezz egy emberről mig nem ismered...

2010. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:

A probléma az tudod, hogy sok más népet is utálnak, nekem például eléggé nem a szívem csücske se a román, se a szerb, se a szlovák nemzet, mégis, szerintem velem együtt röhögnének ők is, hogyha válaszul erre valaki engem "antirománnak", "antiszerbnek", vagy "antiszlováknak" nevezne, nem is szólva arról, hogyha törvényt akarna hozni ennek a tiltásáról...


Egyszerűen nevetséges, amit a zsidóság követel, pláne annak a fényében, hogy ők mit csinálnak a saját országukban a palesztinokkal (bizony, Hitler is megnyalná a szája szélét).

Ez a teljesen nyilvánvaló ellentmondás sok alapvetően nem "antiszemita" embert is "antiszemitává" tesz. Én se így születtem, meg nem is így neveltek, de minél jobban erőltetnek valamit, ott a gondolkodó embernek annál jobban bűzlik valami... a nyilvánvaló dolgokat nem kell senkinek erőltetni, pl. azt se, hogy kék az ég.

2010. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 bumbi02 ***** válasza:
én amig ide nem látogattam erre az oldalra legutobb talán történelem órán hallottam a holokausztról (az utobbi egykét hónapban a mávos ügyben és a törvénnyel kapcsolatban hallottam csak róla...) de ugy 95%ban itt hallok a holokausztról pont azoktól akik unják már h a csapból is ez folyik...
2010. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Hát erről van szó, hogy unjuk már nagyon... semmi köze a magyarsághoz, nekünk megvannak a saját tragédiáink, Trianon, Don-kanyar, (illetve régebben a tatárjárás meg a török hódoltság), mégis mindig a zsidó holokausztot erőltetik ránk, a saját tragédiáinkkal meg a kutya se foglalkozik, hallottál már nemzeti Trianon-gyásznapról?


Mi közünk nekünk a holokauszthoz? De már az se elég, hogy a csapból is ez folyik, de már börtönbe is küldenek embereket miatta...

Hát mit mondjon erre az ember? Szerinted kik irányítanak itt?

2010. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 bumbi02 ***** válasza:

a nemzeti trianon gyásznapot sztem ne hozzd fel mer azon is összekülönböznénk sztem elég nagy eséllyel...


igen.. ez az amit én se értek.. vona gábor is megmondta többször (nem vagyok jobbikos) hogy foglalkozzunk magyarországgal.. ennek ellenére inkább attól az oldaltól hallom a holokausztot, izraelt és a zsidóságot...

sokkal inkább szivemen viselem a don kanyari katasztrófát, (dédpapám ott volt) valamint a mohácsi csatát, török hodoltságot, stb...

2010. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Nagyon egyetértek veled! Van nekünk saját történelmünk,saját tragédiákkal,megszállással stb....abból mégsem csinálnak ekkora ügyet.Mi közünk nekünk a zsidókhoz??

Nekem karácsonykor telt be a pohár amikor a parlamentben karácsony helyett hanuka volt!! Itt MAGYARORSZÁGON!!!

Eddig nem vettem részt ebben de ez a szájkosártörvény is csak erősíti az emberben azt az érzetet,hogy valami nagyon nincs rendjén.

2010. márc. 10. 22:15
 48/54 anonim ***** válasza:

De érdekes módon, ha én tagadom a Don-kanyari katasztrófát, vagy tagadom a tatárjárást, azért nem csuknak börtönbe... nem is fognak... Nem érdekes?!


Majd te is észreveszed egyszer, hogy mindennek oka van.

2010. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 bumbi02 ***** válasza:

biztos meg van az oka.. még pedig az hogy sokan probálnak tagadni egy ien történelmi dolgot.. h ha a kommunizmus áldozatait tagadnák ien sokan mint ahányan a holokauszté,t arra is hoznának törvényt...

europában kb 10-12 államban van ez a holokauszt törvény, ott elfogadták, itt mér nem tudjuk? mibe lesz más az életed hogyha nem tagadhatod a holokausztot, nem sokban.. nem lesz rosszabb a megélhetésed.. csak sérti a "szólásszabadságotokat".. hát eléggé szélsőségesen sérti csak részemről.. nem egy mindennapi téma szerintemhogy több száz embert visznek majd emiatt börtönbe..

2010. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Azért, mert az EU-t is zsidók hozták létre, meg azok irányítják... az USAt is azok irányítják, nézd meg, melyik nagyhatalom vétózta meg a legtöbb ENSZ határozatot az ENSZ fennállása óta... Eddig még a Szovjetunió vezet e tekintetben, de már nem sokkal, az USA ugyanis minden Izrael ellen szóló ENSZ határozatot megvétóz, tekintet nélkül annak tartalmára.


De hát ha a holokausztról se hallottál előtte, akkor valószínűleg azt se tudod, mi az az ENSZ. Maradjunk annyiban, hogy még sokmindent kell tanulnod a világról. Aztán majd egyszer talán rájössz, hogy mit is jelent az, hogy mindenhol a zsidók tragédiáját kell ajnározni agyba-főbe, meg hogy ennek nemcsak annyi a következménye, hogy nem tagadhatod a holokausztot, hanem az életed minden részére kihat.

2010. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!