Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wittner Mária (56-os halálraít...

Wittner Mária (56-os halálraítélt) aláírta, támogatta hogy megmaradjon a szovjet emlékmű. Ez mit kapott? Le kellett ülnöm mikor megláttam a híradóba!

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi a nevetséges? Hogy a szovjet emlékmű tuti megmarad, de a b125-ös törvényre nem jött össze az összeírás...
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hogy tehet ilyet hogy aláírja? Elárulja saját magát..jó a fidesz színeiben írta alá, de akkor is ...
2011. aug. 26. 14:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Wittner Mária mindig is úgy táncolt ahogy a párt fütyült, nem tudom mi ebben az újdonság. Ha jövő héten arról lesz szó ő maga fogja lebontani az emlékművet, és utána ír róla egy-két verset is.
2011. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor csak újabb bizonyítéka annak, hogy a Fidesz agymosó párt

bár aki hagyja magát agymosni...

2011. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most megvan az öreglány...
2011. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Ki az a Wittaner Mária?
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsónak: [link]
2011. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

A szovjet emlékmű NEM AZOKNAK állít emléket, akik 40 évig "ideiglenesen hazánkban állomásoztak", hanem azoknak, akik az életüket adták ezért az országért.


És míg az első dolog egy katonai megszállás volt, mely visszavetette az országot a fejlődésben, a második a legnagyobb áldozat volt, amit egy ember tehet egy másikért, vagy egy nemzetért, országért. A megszállást, az elnyomást határozottan elítélem, de azoknak akik az életüket adták Magyarországért, igenis hálás vagyok.


Arról pedig, ami utána következett, már nem az egykori hősi halottak tehetnek - AKÁRMELYIK oldalon is harcoltak.


Pedro

2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Minden városban megtartottam volna az emlékművet.
2011. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
17.15 Bölcsen válaszoltál és szerintem különösen nem is kell magyarázni.Egyébként is hozzátartozik a történelmünkhöz, mint pl egy TURUL madár.
2011. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!