Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem...

Mit szóltok? Aláírta! Ezt nem hiszem el, ezt még Sólyomtól sem vártam volna el.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 13:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 bumbi02 ***** válasza:
és még te szidod a zsidókat... egyáltalán mien alapon szidsz valakit is hogyha ilyen mocskos tettre lennél képes hogyha ugy hozza a sors munkatáborba vagy akárhova küldest öket az idegen hatalommal (mer gondolomnem hawai nyaralásra gondoltál) és még te szidsz másokat hogy ők ilyenek, ezek meg olyanok... elöször nézz már magadba...csak azé mutogatnál rájuk mer zsidók.. ismersz egyáltalán zsidót?
2010. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
50%

Már mit kéne szégyellnem ezen?

Jelenleg a zsidók küldhetnek börtönbe több évre embereket egy meggondolatlan kijelentésük miatt...

Miközben rablógyilkos cigányokat engednek szabadon 2 hét után, sőt le se merik tartóztatni őket, mert be se mernek menni a rendőrök az érintett negyedbe.

De ne féljetek, egyszer megint megelégeli a világ a zsidók uralmát, ahogy eddig is sokszor volt ilyen...

2010. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem uszítok senki ellen semmire, de az biztos, hogy ha most jönne valami idegen hatalom, ami el akarná vinni a zsidókat, az elsők között lennék, aki mutogatna rájuk, hogy ez is zsidó, az is zsidó, meg amaz is zsidó..."


A Gestapo Magyarországon a hozzád hasonló jellemtelen házmesterek segítségével tudott mindössze pár emberrel százezreket összegyűjteni és elhurcolni. Emberségből elégtelen. Szégyelld magad!

2010. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként gyakorlati tipp szülőknek:

Ne küldjétek a gyerekeiteket semmiféle holokauszt emléknapra az iskolába! Nyugodtan lehet neki igazolni a hiányzást.

A gyerek is jobban fogja élvezni, ha a haverjaival szórakozhat egy napig, meg nem is kerül bajba esetleges meggondolatlan kijelentései miatt...

2010. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 bumbi02 ***** válasza:

Már mit kéne szégyellnem ezen?

Jelenleg a zsidók küldhetnek börtönbe több évre embereket egy meggondolatlan kijelentésük miatt...

Miközben rablógyilkos cigányokat engednek szabadon 2 hét után, sőt le se merik tartóztatni őket, mert be se mernek menni a rendőrök az érintett negyedbe.

De ne féljetek, egyszer megint megelégeli a világ a zsidók uralmát, ahogy eddig is sokszor volt ilyen...


és még csodálod h a te féléket börtönbe küldik? jobb is szerintem...általában az ilyen emberekből akik élvezték h beköphetnek valakit, akik élvezték h egy zsidót látnak, egy embert látnak szenvedni, az ilyenekböl cisnáltak koncentrációstáborokban felügyelöket.. kb...

az a baj hogy ma még élnek ilyen szinvonalon gondolkozó emberek... lehet h nem volt 6 millió zsidó áldozat.. de kit érdekel? célzott népirtás amin itt a hangsuly van...

és még ma is érzödik a hatása elég erősen.. föleg válság idöszakokban az ember elkezd másokat hibáztatni azé h szarul él... h ha jól élnél rá se tojnál hogy mi van a zsidókkal....cska most kell a bünbak...ez a történelem során mindig igy volt..

2010. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
68%
A holokauszt egy nagyon jó dolog volt! Na , nem tagadtam sőt elismerem :D ezért nem büntetnek ugye?
2010. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
50%
Én nem élvezem, ha élvezném, most is tenném (más okra hivatkozva), de bizony egy cseppet se bánnám, ha egyik napról a másikra mind eltűnne... és ez nem előítélet, hanem (pont az ehhez hasonló dolgok miatt, mint ez a törvény) utóítélet.
2010. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 bumbi02 ***** válasza:
de ez előitélet.. akkor lenne utoitélet hogyha téged teszem azt egy Kohn nevü zsidó átverne és utána utálnád... vagy hogyha téged átver 100 zsidó és utána AZT a 100at utálnád.. nem pedig az hogy olvasod valahol hogy ezek gonoszok és az ÖSSZESET utálod az utolsó gyerekig...olyanokat utálva akikröl azt se tod kicsodák... utáld azt ameik kárt okozott neked... de ilyenből nem csak zsidók vannak...
2010. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Mondj nekem példákat légyszi, hogy egyáltalán miért is kéne nekünk magyaroknak szeretnünk a zsidókat...

Mert arra, hogy miért kéne utálnunk, arra tudok példákat dögivel - Kun Kohn Bélától kezdve Rákosi Róth Matyitól Péter Gáboron át a legzsigeribb "zsidóbankárutálós" dolgoktól eddig a törvényig...


De arra mondjál példákat, hogy mikor tettek bármi jót velünk...

2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 bumbi02 ***** válasza:

ez ha jól számolom 3 zsidó ember akik fogjuk rá h rosszat tettek velünk az országgal (nem tudok róluk olyan sokat h nyiltan kijelentsem h rosszat tettek..)


sztem keresztényből többet tudnék mondani...

2010. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!