Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem látok romákat...

Miért nem látok romákat önkénteskedni?

Figyelt kérdés

Voltam már jó pár csoportban, de sehol nem láttam még egyet se, pedig a környékünkön van bőven.

Állítólag munkanélküliek, szal rá is érnének.



2015. aug. 11. 08:56
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
8%

"Tudom, hogy nem mérvadó az"


Köszönöm szépen, hogy elismerted, hogy igazam van:)

2015. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
9%
Kivételek mindig vannak, de a legtöbb cigány még pénzért sem hajlandó dolgozni, nemhogy önkénteskedni.
2015. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
90%
Miért a legtöbb nem roma hajlandó önkénteskedni? Nem!
2015. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

#22!

Na én innentől kezdve nem tudok mit kezdeni Veled. Kiforgatni, félreértelmezni szándékosan azt amit írtam, csak, hogy a saját állításodat igazold, az olyan dolog, ami miatt a vitánk feleslegessé válik.

Remélem egyszer megtapasztalod, hogy a cigányság nagy része, nem olyan mint amilyennek beállítod.

2015. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

"Mivel a romák nagy része borzalmas körülmények között él"


Hol?Itt Borsodban biztos, hogy nem, de Pesten se láttam még olyat.

Új ruhák, érintőképernyős telefonról szól a zene, a kosarak tele kajával és még sorolhatnám.

Jah és még ide:

Az első válaszoló leírta, hogy több diplomás ismerőse is van meg olyanok akik átlagon felüliek.

Mégis csak egyet ismer.

Magyarul nem csak a sima, de a diplomás se önkénteskedik.

2015. aug. 11. 10:04
 26/47 A kérdező kommentje:

"hogy a cigányság nagy része, nem olyan mint amilyennek beállítod."


Miért, akkor milyen?

Kicsit körülírnád?

2015. aug. 11. 10:04
 27/47 anonim ***** válasza:
87%

Magyarul nem csak a sima, de a diplomás se önkénteskedik.



Mert minden nem roma diplomás vagy nem diplomás, de jó körülmények között élő ember önkéntes? Ne vicceljél már.

A romák aránya nyilván kisebb az önkéntesek között, mert a társadalomban is kisebb az arányuk.

És valóban rengetegen nyomorognak. Szerintem ruhákat, telót sokan lopnak :) Nekem is van roma ismerősöm, tip-top ránézésre, de amikor megláttam, hogy hol lakik. A tipikus putri. Mondjuk ez az öltözködés inkább városban jellemző.

Azért a nagy részüknek még ruhára sem telik, meg kajára, főleg a kis falvakban.

2015. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ha te olyan baromi nagy önkéntes vagy, akkor menj el olyan helyre, ahol romákkal foglalkoznak, segítsd őket és akkor talán megérted, hogy hogyan élnek, hogy köztük sem mindenki egyforma.

Menjél el egy kis faluba, ahol semmi munkalehetőség, ahol omladozó kis putrikban élnek számunkra elképzelhetetlen körülmények között.

2015. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
6%
79%-os, hagyjuk a rossz dumát. Ha láttál volna legalább 3 cigányt életedben, nem ez lenne a véleményed.
2015. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!


Én leírnám Neked, hogy milyen is a cigányság, de egyet tudok érteni az előttem szólóval, ha már ilyen régóta benne vagy az önkénteskedésben, akkor el fogod tudni érni, hogy eljuss hozzájuk, és akkor magad is megtapasztalhatod.

Mellesleg gratulálok ahhoz, hogy ennyi ideje végzel ilyen munkát is! Dicséretes!

2015. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!