Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » NEM Jobbikosok! Mi a gond az...

NEM Jobbikosok! Mi a gond az ország gazdaságával? Miért alacsonyak a bérek? Miért szar az életszínvonal? Hogyan lehetne ezt javítani? Mi a megoldás? Van hibás?

Figyelt kérdés

Én jobbikos vagyok és egyetértek velük. Noh de mivel annyit szidjátok a jobbik programját és mondanivalóját, hogy kíváncsi lettem, hogy mi a jó megoldás? Mert az nem járja, hogy osztani tudtok, de megoldást javasolni nem.


Szóval, megírjátok, hogy mi lenne a megoldás mit kellene tenni? Nem tiltom ki innen a többi jobbikost, de kérem, hogy hagyjuk szóhoz jutni a többi párt szimpatizánsait is most itt, had beszéljenek ők.


Köszönöm!


(abban az esetben ha nem szülenek értelmes válaszok ide, nem tudnak alternatív megoldásokat javasolni a többiek ami nem köthető a jobbik elgondolásaihoz, akkor kérem a többi jobbikost, hogy mentse el a kedvencek közé ezt a kérdést, és minden témába illessze majd be ahol a jobbik programját szidják magyarázat nélkül)


2010. márc. 5. 19:01
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

"A válasz pofonegyszerű, a zsidók.

2 példával szemléltetném: "


amit írsz az korrekt, vagyis majdnem. a zsidózás kimaradhatott volna belőle, azt írod, hogy külföldi, akkor már korrektebb lenne teljesen, amúgy többnyire igazad van.


én úgy tudom, hogy volt valami microchip gyárunk is, amit felgyújtottak.

2010. márc. 9. 14:06
 42/49 A kérdező kommentje:

"a jobbikosok csak tönkreteszik az országot... ha már támogatják a terrorizmust. lásd Budaházit mennyire védi morvai.


csak tönkre menne az ország ha ezek a férgek jutnak a hatalomra!"


gyűlölködni könnyű látom. nincs ellene bizonyíték, így jogtalan a benntartása. én szarok budaházy-ra, nem izgat ha ott rohad meg, de az igenis idegesít, hogy bárkit bezárhatnak bizonyítékok nélkül, ez bizony gáz, de rohadtul. Csak ti ezt nem veszitek észre annyira gyűlölködtök a jobbik ellen.

2010. márc. 9. 14:08
 43/49 A kérdező kommentje:

"Igen. A buta prolinak pontosan ez az egyszerű világmagyarázat kell. Nem tanult, lusta volt, ezért nincs állása vagy keveset keres, ezért nincs jó nője, ezért frusztrált. Ki a hibás? A ZSIDÓK!! Ez a jobbikosság lényege."


te pedig a másik véglet vagy aki csak ara vár, hogy valaki zsidózzon vagy cigányozzon és akkor arra ugorhass. szánalmas vagy.

2010. márc. 9. 14:08
 44/49 anonim ***** válasza:
67%

Erre csakis egy nagyon hosszú és komplex választ lehet adni, de megpróbálom röviden megfogalmazni az egészet. Először is úgy vélem, hogy a multinacionális cégeket adózásra kéne kötelezni - és nem kizavarni őket -, így sok plusz profithoz juthatna az állam, és eleve nem járja az, hogy az itt megszerzett tőkét kihordják a külföldi multinacionális cégek. A következő fontos dolog az lenne, hogy azokat a politikusokat, akikre sikerül rábizonyítani, hogy hozzányúltak az államkasszához, nem csak börtönbe kéne dugni, hanem magas pénzbírságra apellálva elvenni a fele vagyonát; szerintem nem kevés politikus járna így, ha normális rendőrségünk lenne, és jól működő iurisdictiónk. Fontos dolognak tartanám az adó modell megreformálását; olyan adózási módszert kéne bevezetni, amely mindenki számára megfizethető adókat jelentene, így jóval kevesebb olyan ember lenne, akinek tartozása lenne az állam felé. Most körülbelül ennyi jutott eszembe :)


És nem vagyok jobbikos, bár a Jobbiknak hasonló elképzelései vannak a gazdaság terén.

2010. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
igen hasonló. ez a lényeg. mert a "nem jobbikosok" folyamatosan szapulják a programját az elképzeléseit, de nem hallottam még, hogy jobbat mondtak volna.
2010. márc. 9. 17:02
 46/49 anonim ***** válasza:
40%

Csak olvasgatom itt a hozzászólásokat és nem bírtam megállni, hogy ne állapítsam meg:

Ha a kedves kérdező normálisan elolvasná amit előttem páran írtak, akkor belátná, hogy igenis kapott választ a kérdésére. Ráadásul szépen, pontról-pontra.

Azt mondtad objektív válaszokat akarsz, mégis 1értelmű, hogy aki olyan érveket hozott, ami nem a jobbik mellett szól, arra azt írod "nem a kérdésre válaszolt". Pedig de :)

2010. márc. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
aha, idézd nekem azokat a válaszokat amik alternatív megoldásokat nyújtottak a jobbikkal szemben.
2010. márc. 10. 09:40
 48/49 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fideszes de figyelj, miért hibás a fidesz ? nem ők a hibásak hanem az mszp mert ők elrontották az országot 8 év alatt ezt hogy tegye rendbe a fidesz 4 év alatt ?
2012. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Timi124 válasza:
Szia Nem tudok sokat a politikáról de azt tudom hogy az életszinvonal NEM SZAR épp hagy közepes csak te nem érzed jól magad -bár én sem meg jó sok ember- és ez az élet minőség amit belülről látsz. Az meg hogy van hibás vagy nincs nem érdekes szerintem mert a hibát találjuk meg és javítsuk
2012. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!