Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan aki nem csak a pénz, hanem az itthoni állapotok miatt akar kitelepülni?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, nálam már ez lassan fontosabb, mint hogy külföldön mennyivel többet lehet keresni. Elegem van az átlagmagyar mentalitásból, a sok bunkó, idegbeteg, másikat lenéző, kibeszélő emberből, aki még alád is tesz ahol tud. Elegem van, hogy a munkahelyen valami utolsó rabszolgának néznek és úgy is viselkednek az emberrel. Elegem van abból, hogy itt nem tudsz szinte senkivel bármilyen témáról beszélgetni anélkül, hogy előkerüljön a politika, a mocskolódás, gyűlölködés...
2015. jún. 30. 11:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
52%

28: Te mekkora bunkó vagy!

Attól, hogy valaki tanult még nem biztos, hogy jól fizető munkája lesz.

És nem is mindenkinek ugyanolyan lehetőségei vannak a tanulásra.

2015. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
84%
Jólèt? Ha azt akarsz, ne minimálbért keress. Minimàlbér egy minimàlis életszínvonalat biztosít, jóléthez tenni is kell.
2015. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
23%
Bezzeg Norvégiában dőzsölnek a minimálbéresek is..a 2300 euróból..
2015. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
56%
Finnországot leszámítva Skandináviában nem Eurót használnak.
2015. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

35: És? Attól még ki lehet fejezni Euro-ban minden pénznemet a közérthetőség miatt.

Legalábbis azt tudom pontosan, hogy egy Euro hány forint, de azt nem igazán, hogy egy DKK mennyi.

2015. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

NOK.

Forintban is ki lehetett volna fejezni a közérthetőség miatt.


Végül is mindegy, ezen nem veszünk össze.

2015. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Hát NOK-nak még sehol sem láttam írva.

Látod ezért jó az Euro, azt mindenki megérti :D

2015. jún. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
56%
Jelen. Valóban bolond ez a társadalom és ez magával vonzza a bolond politikát is. Az is zavar engem hogy az átlag magyar mindenbe beletörődik. Tegyük fel bejelentené a kormány holnap hogy minden fizetést 50%-kal csökkentenek. Más országban ezért fegyveres felkelés törne ki de mi csak beletörődnénk és tovább marcangolnánk egymást. Magyarnak magyar a legnagyobb ellensége, sajnos!
2015. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Arra en is nagyon kivancsi, hogy hol elsz. Bar en Budapesten elem az eletem, de az emberek egyaltalan nem igy viselkednek, ahogy te azt leirtad kerdezo. Sot, eddig akarhova mentem az orszagon belul, sehol nem talalkoztam bunko, idegbeteg, masikat lenezo,kibeszelo,rosszindulatu emberrel. Erdekes, miert?
2015. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
Jo, de talalkoztam, de egy kezemen megtudom szamolni, es az ia alkesz volt meg cigany.
2015. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!