Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül van még olyan...

Rajtam kívül van még olyan aki nem csak a pénz, hanem az itthoni állapotok miatt akar kitelepülni?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, nálam már ez lassan fontosabb, mint hogy külföldön mennyivel többet lehet keresni. Elegem van az átlagmagyar mentalitásból, a sok bunkó, idegbeteg, másikat lenéző, kibeszélő emberből, aki még alád is tesz ahol tud. Elegem van, hogy a munkahelyen valami utolsó rabszolgának néznek és úgy is viselkednek az emberrel. Elegem van abból, hogy itt nem tudsz szinte senkivel bármilyen témáról beszélgetni anélkül, hogy előkerüljön a politika, a mocskolódás, gyűlölködés...
2015. jún. 30. 11:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
50%

"Én egy hete ittam egy pohár sört az olcsó nyugaton. 2000 Ft. Egy üveg ásványvíz 500 Ft-nál kezdődik. Egy literes juice 800 Ft-nál.

Egy pohár bor (1,2 cl) 6 Euro.

Nyilván a fizetések is jobbak, mint nálunk, de azért nem ennyivel."



A nyugati magyarok nem járnak kocsmákba, éttermekbe :)


A lidlben megveszik a konzervet olcsón, ami tényleg elég olcsó, aztán terjesztik hogy Nyugaton minden nagyon olcsó.

2015. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
47%

Társbérletben laknak, mivel ugye a segédmunka nem igazán elég a legtöbb helyen egy saját bérlakásra sem, aztán spórolnak mindenen, hó végén meg lobogtatják hogy maradj 300 euró, habzsi dőzsi...


az más kérdés hogyha beszarik a kocsija akkor az egész fizetését ott hagyja nagyon könnyen..

2015. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
59%
22: Tudom, sok ismerősöm él így. De én már nem írok ide semmit. Nekem a nyugaton mindenki szép hozzászólással lezárult ez a téma :)
2015. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitáznék senkivel, de akinek nincs szakmája, és nyelvtudása, az nem csak itthon, kint is egy senki lesz. Akinek van normális szakmája, legyen kőműves, vagy programozó, és legalább az alapnál picit jobb nyelvtudása, és szeret dolgozni, azt kint meg fogják becsülni. És nem nézi semmibe. Én csak azokat az embereket hallottam panaszkodni, akik takarítottak, meg mosogattak. Szállodában voltam középvezető, sose volt gondom semmivel. Persze nyilván külföldi voltam, még se éreztem a kollégáimtól, akik helyiek voltak, hogy egy koszos bevándorló voltam. Sőt a szálloda igazgatón kívül, kívül, még a szálloda tulajdonosai is normálisak voltak. Nem voltak lekezelőek. A szálloda igazgatója, mindenkit semmibe nézett, aki nála kisebb beosztásban volt, de az élet már csak ilyen.


Amúgy kint is van politika, csak, mivel, nem abban nőttél fel, marhára nem érdekel, és nem is tudsz hozzászólni. Így az kimarad az életedből.

2015. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
55%

NEm csak szép mindenki,és jó a fizú rengeteg dolog ingyen van,sőt még a kerítés is kolbászból készül a házak meg mézeskalácsból,nagy marcipán táblákkal elöttük h gyertek magyarok úgy szeretünk titeket egyétek a házunkat és kerítésünket amíg jól esik.Sőt négert is hozzatok magatokkal,cigányokból kaptunk már eleget XD.


Aki a saját hazájába nem tud be illeszkedni mit vár egy idegen országban.Én az olyanokat akik csak szidják a magyarokat(közben ök is ide születtek)simán elvenném az állampolgárságát azt mehet isten hírével." sok bunkó, idegbeteg, másikat lenéző, kibeszélő emberből, aki még alád is tesz ahol tud."Ezek pontosan azon jellemtelen emberek akik ott ártanak az országnak illetve az itt élőknek ahol tudnak.

2015. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 schocko ***** válasza:
4%
Nem mindenki szép, csak sokkal szebbek az emberek...így írtam, de nem így lett értelmezve, ez egyébként is egy szubjektív vélemény, s az sem mindegy hol él az ember...
2015. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
40%
Akkor biztos csóró ország Ausztria mert itt egyáltalán nem olcsó minden....
2015. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
27%
Attól hogy képtelen voltál tanulni, ezért egy utolsó senki vagy, ahhoz mérhető bèrrel, attól még Ausztria minden, csak nem drága.
2015. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
34%

Nem arról van szó hogy drága lenne, hanem arról hogy a fizetésemhez képest nem olcsó!


Egy szakadt bérlakás 500 euró rezsivel! Marad megélni a mekis bérből is, de jólét az nincs!

2015. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
92%

A kérdezőtől kérdezném, hogy az ország melyik részén él?


Felénk nem jellemző amit leírt (Dél-Alföld).

2015. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!