Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban éreznéd magad Magyarors...

Jobban éreznéd magad Magyarorszagon, ha nem lennenek romak?

Figyelt kérdés
tehet jobb lenne a kozbiztonsag stb.
2010. febr. 25. 16:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

22:38

Borsodban pl. Ózd, meg Tornanádaska környéke is igen tanulságos tábor lenne nekik.

2010. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az én apai nagyanyám barna cigány. Apám félig az. 1 éves voltam mikor a szüleim elváltak. Egyszer találkoztam kislány koromban apai nagyanyámmal sírva fakadtam hogy ö nem lehet az én mamám. Anyai nagyszülőkkel éltünk együtt. Én féltem a kislányom, és feszélyezve érzem magam ha többen vonulnak az utcán. Ha nem így viselkednének sokkal jobb lenne a viszony roma és nem roma között.
2010. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A rossz viszony alapvetően azzal kezdődött, hpgy a romák dekadensen kezdtek viselkedni. Ha normálisan viselkedtek volna, nem mondják rájuk, hogy mocskos cigányok. Rám sem mondják, hogy gonosz csúnya bűnöző márk...
2010. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!