Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Mit szólnátok ahhoz, ha Magyarországon is legálisak lennének a (z) (egyes) kábítószerek fogyasztása?

Figyelt kérdés
Olyan lenne, mint Hollandiában, hogy állampolgár vehet füvet és fogyaszthatja (szívhatja) vagy mint Csehországban, hogy kis mennyiségben bármely anyag fogyasztható. Esetleg EU-s törvény születne erről.
2010. okt. 8. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Hányingert kapok az ilyen liberalista xartól.

Ha meg akarsz halni, vagy le akarsz épülni, akkor vonulj félre és ott tedd, de ne akarj másokat is magaddal rántani. Látszik hogy nem láttál még igazi kábszerest, hogy az hogy tud kinézni. Összexarva h.gyozva, magáról semmit se tud, leugrál házakról, depressziós lesz vágja magát stb.

Te tényleg azt akarod hogy ilyen emberek flangáljanak az országba? Vagy te is ilyen amcsi romantikus füves filmeken nőttél fel, amin a füvezést menő meg laza dolognak állítják be?

2010. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

annyiból nem lenne rossz, hogy könnyebb lenne beszerezni, és nem kéne bújkálni vele, viszont rájuk dobnák az 500%-os jövedéki adót, mint a cigire, még talán drágább is lenne mint feketén, ráadásul "ezeknek" menne a pénz, inkább ne.

ha csak feloldják a tiltást, és nem akarják kontrollálni, akkor mehet.

2010. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Én támogatnám!
2010. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ellenezném. Így is túl sok idióta van már ebben az országban, nem kellene még több...
2010. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Én ugyan nem vagyok fogyasztó, de semminek a korlátozásával nem értek egyet.
2010. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Azt gondolom, hogy a - KI TUDJA HANYADSZOR - feltett, UGYANOLYAN TARTALMAT HORDOZÓ kérdéssel semmi más célod nincs, csak az, hogy provokáld az embereket a weboldalon.

Nézz utána - kérlek, - 500 aloldal szól erről az unalmas baromságról, és ezzel együtt, időről-időre van olyan ember, aki még nem unja az ilyen tartalmú kérdések feltevését.

Jogodban áll ma este még 20-szor, holnap 67-szer, holnapután 93-szor, - és így tovább - ragozni ezt a dolgot, a nyitott kérdés csak az marad, hogy mi ennek az értelme....

Szerintem inkább erre keressél - Magadban - választ, Kedves kérdező!

2010. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
56%

Én nem írom le még egyszer, bemásolom a véleményem egy korábbi témából:


"Méghogy a fű nem károsabb, mint a dohány...

Az a helyzet, hogy minden megvan benne, ami gyilkol a cigiben is. És a ráadás, hogy pszichedelikus drog. Ugyan már, így is előfordulnak nem is olyan kis számmal olyan esetek, hogy füveznek ott, ahol tömegével vannak más emberek, aztán hogyan ellenőriznék? Hm? Mert az alkoholnál olyan eredményesek? Ittas gyalogosnak lenni nem törvénytelen, ezt kihasználva egy csomóan zugpiálnak közterületen. Ráadásul mi marad nálad egy füves cigi után? Annyi sem, mintha ittál volna. Ha-ha. Ezt inkább ne.


Nagyon sok olyan emberrel találkozik egy füves, aki "nem bírja" - tudjátok, a drog az mindig is egy alkati dolog volt: van, aki egy kis fűtől úgy beáll, mintha LSD-t vett volna be, van, aki egész nap úgy szívja, mint egy keménydohányos a marlbit, és meg sem látszik rajta. A füves ciginek erős, KÖZVETLEN hatása lehet, nem úgy, mint a ciginek. Nem csak azért lenne veszélyes legalizálni, mert a használóinak csökken a beszámíthatósága, hanem azért, mert akik passzívan beszívják, azok is ugyanolyan, ha nem olyanabb viselkedéseket produkálhatnak!

Voltam drogos társaságokal, amikor ketten egy padon szívták, a pad túloldalán ülő két mit sem tudó lány is teljesen beállt tőle!

Szóval ezt azért ne hasonlítgassuk a "hagyományos" cigivel.

Én is éltem vele, és hamarosan abba is hagytam, mert kb olyan volt, mintha meszkalint kajáltam volna.

Magyarország pedig élen van egy csomó pszichológia és pszichikai problémánál, gondolj már bele, mit tenne érzékenyebb, ilyen hatásokra sokkal fogékonyabb idegrendszerű emberekkel már ez a könnyű anyag is!

Azóta ha találkozom drogossal, messzire elkerülöm, mert tudod itt is, mint minden pszichedelikus sz*rnál, létezik a flash back, nem csak a bélyegnél. Akaratlanul én sem akarok bedrogozva lenni, akarni meg nem akarom."

2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Természetesen én is ellenezném a dolgot, és tény, hogy több helyen fel lett már téve ez a kérdés, de köszönöm az eddigi választ adóknak, hogy reagáltak erre is. Maradjunk inkább tiszták! :D
2010. okt. 9. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
én is ellenezném. van itt pont elég legális dolog ami hülyévé teheti a népet.
2010. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Támogatnám, de úgy, hogy csak kis mennyiségben lehet az embernél és a boltban kapható legális drágább és gyengébb legyen, így remélhetőleg nem szoknának rá nagyon az emberek. Amúgy ma is lehet venni legális anyagot, amit emberi fogyasztásra alkalmatlan füstölőként árulnak.
2010. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!