Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lennének Magyarországon...

Ha nem lennének Magyarországon cigányok kit üldözének most az emberek?

Figyelt kérdés

Ugye minden gazdasági vállság kisebbség üldözését hozza. Mikor az emberek félnek vagy akár el is veszítik az állásaikat, mikor rosszabbul megy az országnak minden nép elkezdi üldözni a kisebbségét. Rájuk fogják hogy miattuk van minden. Ugye ez régen a zsidok voltak, feketék, stb... Pedig ha bele gondolunk a cigányokat azért szidják mert segélyeket viszik, de zsidókat miért utálták? ök munkahelyeket pénzt hoztak ök nem kértek segélyt stb..

szóval kit üldöznének ma a Magyarok ha nem lenne zigányok az országban? mert üldöznének valakiket az tuti.


2009. febr. 28. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Egymást!
2009. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Látod, ezért is gáz magyarnak lenni. Külföldön annyira más az emberek mentalitása. Kedvesebbek az emberek. Nem minden magyar ilyen (hála Istennek), de aki ilyen, annak mindegy ki, csak legyen valaki, akit piszkálni lehet.
2009. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Szerintewm a romák üldözik a magyarokat és nem forditva!! Lásd Cozma gyilkoság, Olaszliszks stb, stb,.... Ha pedig elkezdenék ökett "üldözni", ahogy te irtad, ANNAK MÁR LESZ OKA.

Régen a Németek üldözték, a ". világháboru, elött, és után a zsidokat, de megvolt az okok. (aki történész az egészitse ki legyen kedves).

2009. febr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Az első zsidóüldözések már az ókorban/középkorban elkezdődtek. Röviden összefoglalva azért, mert nagyon ügyes kereskedők voltak és ebből jó sok pénz/aranyat halmoztak fel. Ez pedig csípte az emberek szemét.


-Tündérlény(17)-

2009. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

A cigányok üldözik a magyarokat, és nem fordítva hogy írtad. Én már sötétedés után Pécsett a kertvárosban nem merek kimenni az utcára, nem azért mert cigány vagyok, hanem azért mert MAGYAR. Eddig ott 3szor kötöttek belém, de eddig sikerült megúsznom a komolyabb balhékat, de ki tudja meddig, és ez csak egyetlen példa. Többet nem akarok írni, mert akkor egész délután gépelnék.

A zsidókat is üldözik, pont azért mert nekik nagyon jól megy, és mindenből pénzt csinálnak, és rohadtul lesz@rják az embereket.

Ha valamilyen csoda fojtán eltűnnének a cigányok, és a zsidók, akkor is lesz akit macerálni lehet.

Egyébként is, télleg az kellene, hogy üldözni őket, ők éljenek félelemben és ne mi. DE! mivel ők üldöznek minket, ki az országból, ezért lassan nem lesz akik eltartsák őket, és akkor lesznek itt balhék. Ezt fellehet gyorsítani, úgy hogy minden fiatal 20-35 évesig elmegy az országból, és akkor az egész segíly rendszer össze omlik, mégtöbb hitelt vesznek fel, és a végén bejelentik az államcsődöt. Aztán a cigányok elkezdenek vándorolni és más országokat tönkre tenni.

De még a cigány szót se tudod leírni helyesen, mert nem Z-vel kell írni, hanem C-vel, és ráadásul a billentyűzeten a C és a Z nincs egymás mellet, szal így elgépelni az már durva.

2009. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nézd már végig utolsó hozzá szóló az írásodat, hogy tele van helyesírási hibákkal. Aztán majd ha sikerül leírnod helytelenül a szövegedet akkor kezdjél el kritizálni bárkit is.

Ès a cigány szót azért írtam z-vel mert németül nézd már meg hogy kell írni. Nekem az iskola nyelvem Német mert ott jártam iskolába de azért még a te helyesírásodat is észreveszem, hogy helytelen.


Igazatok van , de azért ne felejtsük el, hogy mikor lementek discoba kocsmába a nagydarab hófehér börü kigyurt kopasz hapsiktol is ugyan úgy féltek.

Èn maffiának hívom azokat a bandákat akitöl félek, az mindegy ,hogy milyen a bör színe.

2009. febr. 28. 15:08
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező, a maffia lényegében cigányokból áll. Pl. nézd meg az enyingi cigánymaffiacsapatot, meg hogy a stricik hány %-a cigány... Mellesleg pont, hogy te nem tudsz helyesen írni és nem az utolsó válaszoló. Nézz végig a kérdés alatt részben hány hibát ejtettél, és a hosszú-rövid ékezet hibákról ne is beszéljünk...

Szóval előbb gondolkozz és tanulj meg írni mielőtt megint a fene nagy liberális gondolkodásoddal kötekszel!

2009. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
68%
Szerintem is a cigányok üldözik a magyarokat... meg a gyurcsány...
2009. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Most jössz ezzel...szerintem a mostani cigányok elleni merényletet nem magyarok hanem cigány-cigány ellen végzik.
2009. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Én állítom a legrasszistább nép a világon a zsidó.Volt "szerencsém" dolgozni nekik az USA-ban.Süt róluk a gyűlölet

a lenézés más népek felé.Addig amíg ki nem mentem,én se értettem igazán miért is volt a holokauszt,miért üldözték a

háború alatt a zsidókat.Most már megvilágosodtam.

Elfoglaltak egy földet,ugye olyan,hogy Izrael 1948 előtt nem létezett.Sok palesztinnak lenne erről véleménye.

Sakkban tartanak országokat,népeket.Az Usa-t is ők irányítják,csak kultúráltabban teszik mint a magyar fajtársaik ott nincs velük tele a parlament,a háttérből

irányítanak,de nagyon.És végül amit a bőrünkön is érzünk:

a gazdasági világválságot is az amerikai zsidó kézben lévő

bankok,biztosítók bebukása idézte elő.

2009. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!