Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban éreznéd magad Magyarors...

Jobban éreznéd magad Magyarorszagon, ha nem lennenek romak?

Figyelt kérdés
tehet jobb lenne a kozbiztonsag stb.
2010. febr. 25. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
35%
Nem,én a magyarban sem "bízok"
2010. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem,én a magyarban sem "bízok"


Csak a zsidók?

2010. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Én jobban érezném magam. Nem azt mondom, hogy a magyarok nem lopnak,csalnak,hazudnak, de ha százalékosan nézzük nem annyian mint a romák/cigányok.
2010. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
jobban jah. de ha egyenlő elbánást kapnának, ugyanazt mint mi és az állam végre nevelné őket, akkor azzal is kiegyeznék.
2010. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Rasszizmus, nem rasszizmus, én kényelmetlenül érzem magam, ha egy sötét bőrű ember van a közelemben. Fehér vagyok, és a fehérek társaságát szeretem.

Ez nem azt jelenti, hogy a fehérek mind csupa jó emberek, hanem azt, hogy bennem van az a bizonyos ösztön, hogy ami nem hasonlít rám, abban nem bízom.

Szóval inkább élnék egy olyan országban, ahol nem ugrik össze a gyomrom minden alkalommal, amikor egy cigány ér a közelembe, és ennek a népességkeverésnek semmi értelmét nem látom, hacsak nem az, hogy az ember ne érezze magát biztonságban a saját országában.

Elhiszem, hogy sok a becsületes cigány, de én akkor is a saját népemet látom szívesen.

2010. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

én nem félek se a kínaitól, se a négertől (tőlük tartok, de ne mfélek, egyszer se volt még négerrel konfliktusom), arabtól se félek, stb..)


csak a cigánytól. a külső sem azért zavar rajtuk mert olyanok, a külsejük számomra figyelmeztetés, pawlov kutyája effektus.

2010. febr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

ez egyértelmű

persze hogy jobban

2010. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Igen!És sztem a vidéki kis falukban élők adnának legnagyobb hálát az Istennek,ha C.M.Ö. lenne Magyarország!!
2010. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Semmi bajom a romákkal. Sem a zsidókkal. Sőt, a nem pártkatona jobbikosokkal sem, legfeljebb előttük nem jegyzem meg, hogy jókor veretes hülyeség a programjuk, és akkor nincs konfliktus
2010. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem,én így szeretem ezt az országot.
2010. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!