Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tomcatről, azaz...

Mit gondoltok Tomcatről, azaz Polgár Tamásról, a Tolvajkergetők vezetőjéről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 23:07
1 2 3 4 5 6
 51/55 Gauldoth ***** válasza:
100%

Kérdező, ebben a fosós ügyben te tényleg igazad van? Te mit választottál volna? A fosást? Igen? Akkor nem örülnél. Megsajnálták mert elhitték, hogy első eset, és csak megleckéztették. Örüljön neki, hogy választhatott! Ha itt valami jogtalanról van szó, akkor az az, hogy egy bűn elkövetőjét (dorekt nem bűnözőt írtam, mert talán tényleg egy egyszeri rossz dontés volt) egy állampolgárnak kötelessége lenne jelenteni szerintem. Szóval szerintem még az ő érdekében hágtak ki.


Tomcat-ről.


Szerintem jó ember lenne de valóban önbíráskodott a pisztolyos ügynél. Emellett a kocsi felborítása ellen is tennie kellett volna. Egy kis büntit megérdemel, de pláne annak fényében, a rendes bűnözőkkel hogy bánnak, felháborító az esete. Nem lennék meglepve, ha politika is lenne a dolog mögött. De ismétlem, van amoért érdemel büntetést.


Tolvajkergetők:


Nagyon jó kezdeményezés. Jól is csinálták. Sőt, az ablak-zsiráf rendszeriükbe regiztem is. Mert jó, hogy tolvajtkergetnek. Sajnos egyes tagok, pl.: Tomcat önbíráskpdik. Ha a kocsi felborítását inkább szégyellték volna, és akik tették kiteszok a csoportból, vagy legalább büntették volna őket, még be is lépnék. Tehát összességében jót és jól csinálnak, de szerimtem nem foglalkoznak eleget avval, hogy magul is ártatlanok maradjank. S ez baj szerintem.

2015. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Tomcat egy önjelölt, már-már hivatásos provokátor.

Süt róla a kisebbségi komplexus. Pocakos niemand, aki valami miatt azt képzeli magáról, hogy mindenhez ért. A legviccesebb amikor jogászkodik, mert elolvasott egy bárki által elérhető törvényt (pl.: Btk.). Vagy amikor az egyik videón nagy büszkén lobogtatja a pár hétvége alatt megszerezhető fegyverismereti papírját, mint fegyvertartási engedélyt (utóbbit neki soha sem adnának).

Ő a tolvajkergetőkön is csak keresett. Ígérgette, hogy majd miket vásárolnak a sok felajánlásból, meg majd létrehoznak egy szuperfuturisztikus bűnözői adatbázist, de valahogy egyikből sem lett semmi.

Én még emlékszem, amikor baloldaliként provokált nemzeti gyűléseken, majd hirtelen szélsőjobbos lett, aztán összeveszett Lipuszékkel is (kuruc), volt a bombagyáras sztorija, utána egy már halott ember nevében szavazva tkp. választási csalást követett el. Majd megütötte Novák Elődöt (ráadásul a bíróságon). Aztán most meg ez a gázpisztolyos önbíráskodós akciója. Ezek nem lehetnek véletlenek, hogy ő mindig rosszkor van rossz helyen.

Neki kell a reflektorfény, hogy valakinek érezhesse magát. Tiniket, befolyásolható embereket gyűjt maga mellé, eljátsza a mindenhez értő szakembert és folyamatosan provokál. Majd csodálkozik, ha az, akit provokál eljárást indít(tatt) ellene.

Nagyjából 40 éves lehet, szerintem se kutyája, se macskája, igazából szerintem biztos jövedelme sincs. Nem ismerem szerencsére személyesen, de egy született lúzernek tartom, akit kiskorában biztos sokat piszkáltak és ő így áll bosszút a világon.


A Tolvajkergetők jó kezdeményezés lenne, nélküle. Vele halott ügy.

2015. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
Az,hogy Magyarországon a börtönbüntetés elrettentő példaként szolgálhat egy visszaeső bűnöző számára szerintem igen helytelen állítás.Főleg manapság,amikor a börtönök lakóit 2x akkora összegből tartják el,mint amennyi egy kórházi betegre jut.A börtönben meleg ételt kap,tv-t nézhet,kondizhat,harcművészeteket tanulhat (mert ugye a bűnözőknek erre van szükségük).Már az,hogy vki visszaeső igazolja,hogy a börtön nem kimondottan visszatartó erő.Nyilván az átlag kisembernek,aki egyszer elkövet vmit,annak lehet visszatartó értéke (mint pl. az a gazda,akinek a kerítése megölt egy betörőt,vagy a bácsi,aki a győri kézisek balesetében vétkes volt),de nem egy visszaeső,lusta,munkakerülő tolvaj számára.És amíg ez utóbbiak is megússzák 1-2 év letöltendővel vagy felfüggesztettel,vagy nem is indul ellene eljárás (ami sajnos igen gyakori),addig szükség van civil szervezetekre,akik hatékonyan tesznek ezek ellen.Mert mit várunk a magyar jogtól,amikor milliókat költenek egy lopott telefon megtalálására.
2015. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Magyarországon a bűnözők visszaesési rátája 70%. Ennek az az oka, hogy a maradék 30%-ot nem tudták elkapni.
2015. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 immortality2 válasza:
Na ezt a kedves fanboyoknak küldöm. Ezt gondolják azok a magukat tolvajkergetőknek nevezett, szánalmas nyomorult elmebeteg bűnűzők a magyar lakosságról: "Most komolyan azt hiszed, hogy érdekel pár fogatlan telepi proli kaffogása?" Ez volt a válasza az egyik ilyen elmebetegnek, amikor bemásoltam jó néhány negatív kommentet a videó alá. Hozzá kell tenni,hogy baromi sokan gondolják úgy ahogy, és nem néhányan mint ahogy az az elmebeteg gondolja.
2021. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!