Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tomcatről, azaz...

Mit gondoltok Tomcatről, azaz Polgár Tamásról, a Tolvajkergetők vezetőjéről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 23:07
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
37%
Normálisak nem támogatták, max menézték a műsort, röhögni. De engem nem vonne bele bűbtényekbe, mint ahogy az embereit belevitte. Nem a kemény kancigókat kapták el, hanem a szánalmas csöveseket.
2015. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
67%

Mégis min röhögtél?

Hogy elkapnak egy tolvajt?

Vagy hogy másikat megvertek?

Te se vagy 100-as, legalább ne ilyet írnál, hogy "röhögni".....

2015. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
60%
Azon röhögtem például, amikor angliában keresték a bringát a yarddal, mondták hogy itt lesz, aztán nem volt ott, aztán ott, de ott sem volt. Pár óra múlva a zsaruk megunták, és elmentek.
2015. máj. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
19%

Gusztustalan patkány..


Direkt kitesznek csalinak rosszul lezárva egy százezres bringát hogy aztán kínozhassák azt aki ellopja. Jó hogy nem egy pénztárcát hagynak a körúton.


Azt bírom amikor odamegy a tolvajhoz és azt mondja hogy "akkor most ismertetném a jogaidat". Mégis ki a f..sznak képzeli ez magát? Nem vették fel rendőrnek se és itt éli ki magát?

2015. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
85%

En akkor kezdtem el kovetni a tevekenyseget, amikor elinditott a tomcatpolo.hu-t, es ott blogot kezdett irni.


Nagyon szimpatikus volt amit a kutyazasrol irt, es az elejen abszolut egyetertettem vele. Sokan nem emlekeznek ra, de kiment pl. bohocruhaban a nacigyulesre provokalni.


Aztan elkezdett a dolog megfordulni, hirtelen jott a zsidozas, a nemzetkozi osszeeskuves, a bombagyar-sztori, az egyre szelsosegesebbe valas.


Utana egy idore eltunt, jott a tolvajkergetok, es biztos voltam benne hogy emiatt is bortonbe fog kerulni.


Egyszeruen egy szelsosegesen gondolkodo, valamilyen komoly psziches problemaval rendelkezo ember.

2015. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
25%
Nem találjátok furának, hogy egy bűnöző sosem lehet szélsőséges és erőszakos, az viszont igen aki fellép bármilyen formában a bűnözés ellen? Mert itt ezt tükrözik a válaszok.
2015. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
70%
tomcatnak nem feladata fellepni a bunozes ellen. ennyi.
2015. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanúgy bűntényeket követtek el, mint a tolvajok.
2015. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
59%

"Hiszen senki nem akar börtönbe kerülni".


valahogy én nem félek tőle. Tán mert nem szokásom biciklit, meg egyebeket lopni?

Bírom, ahogy itt egyesek a bűnözőket pátyolgatják.

2015. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
12%

# 20


Tipikus Tomcat-fanboy duma: aki nem támogatja amit csinálnak az pátyolgatja a bűnözőket. Nem erről van szó.


Azt kéne megérteni hogy vannak törvények és van rendfenntartó szerv, és te mint civil nem teheted meg hogy más embereket veréssel meg más szadizással büntess. A rendőrség és a bíróság feladata az hogy betartassa a törvényt és szankcionálja a kihágásokat. Sajnos nincs kapacitás arra, hogy minden kis biciklitolvajjal foglalkozzanak, de ez még mindig nem jelenti azt hogy te önjelölt igazságosztó lehetsz. Megnéztem pár videójukat, és tényleg szinte direkt lopatták el a bicikliket, annyira gyengén lekötve voltak kitéve ezek a komoly vasak. Kb annyi volt a céljuk hogy szadizhassanak. Meg volt hogy valakinek a képébe lőtt gázpisztollyal, nevetséges.

2015. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!