Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tomcatről, azaz...

Mit gondoltok Tomcatről, azaz Polgár Tamásról, a Tolvajkergetők vezetőjéről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 23:07
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom hogy nagyon várták őt a sitten a zsiványok, és semmi pénzért nem lennék a helyében. Az embereinek tanács, hogy kezdjenek kondizni, mert hamarosan ők is mehetnek befele, és sanyarú odabenn a csicskasors.
2015. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
87%

# 31


Röhögés helyett inkább próbáld meg értelmezni amit írtam. Egyrészt nem értem hogy miért írod másodszor is le hogy játszom a jogászt amikor erről szó nincs. Nem értek hozzá és ezt be is vallom.


Másrészt tisztában vagyok vele hogy a bíróság előtt nincs olyan hogy direkt ellopatás, de te ettől ez még egy valós dolog. Te játszod a hülyét ha szerintem nem így van. Ez a csoport neve - Tolvajkergetők - ha nem lopnák el a szépen kikészített csalit akkor nem lehetne megcsinálni a videót. Azzal a céllal teszik ki olyan gányul a drága biciklit hogy ellopják. Ők is csalinak nevezik, ezért mondom hogy felesleges ezen vitázni. Mondom mégegyszer, ez nem menti fel a tolvajt, csak nem értem mi értelme van ennek. Mint kulccsal és járó motorral autót hagyni az út mellett.


"Kicsit olyan vagy, mint a már említett Facebook hősök, akiknek a fényképeik között van "pizsamás banános", beosztásuk rézkábelfelszedő. "


Ezt nem tudom értelmezni, gőzöm sincs hogy miről beszélsz.


"Hiába játszod itt az objektívet, tisztán látszik a kettős mérce, illetve, hogy mit képviselsz... "


Mi az hogy játszom az objektívet? Ebben a kérdésben a véleményünket kérdezte a kérdező, mindenki szubjektíven válaszol, a saját meggyőződésének megfelelően.

2015. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
96%
Egy hitelét vesztett ember, akinek az egyébként jó és működőképes ötleteit a bizalomvesztés öli el.
2015. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
79%

"De egy jogallamban nincs helye az onbiraskodasnak. Mi van akkor pl. ha Tomcat egyszer csak rad mutat es azt mondja hogy bunozo vagy es itt az ideje megverni/szadizni/ pofan loni egy gazpisztollyal? Lattunk mar tole hasonlot, semmi sem zarja ki."


Bizonyítsa be. A másik meg az, hogy ennyi erővel a bűnözésnek nincs helye jogállamban!

2015. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
91%

De röhögnöm kell, mert még mindig nem érted, amit írok.

Nem is baj, az, hogy 0%-ra le vagyok tolva és sehol egy érv, az mindent elmond.

A pizsamás banánok egyébként azok az egyének, akik voltak sitten és ott le is vannak fényképezve(fekete-fehér csíkos ruha), illetve beosztásnak az adatlapon rézkábelfelszedőt adtak meg.

Ezzel még nem is lenne baj, de ilyen emberek osztják hozzád hasonlóan az észt, hogy jogellenes valami:)

Hát nem kész röhej?

Jah, bocs, most beleéltem magam a helyzetedbe, így valóban nem vicces.

Téged idegesít, hogy kiraknak egy csali biciklit.

Hát mik vannak?

Talán mert te is egy tolvaj vagy?

Nem tudom elhinni, hogy normális embert zavar ez a "direkt lopás".

Főleg, hogy az Usa-ban alkalmazzák is.

De biztos hülyék az amcsik.

2015. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
85%

"Ez csak a te fantáziádban él hogy csak úgy rámutatnak valakire é elkezdik megverni/szadizni/pofan lőni gázpisztolyalt. "


Nem tudom miota koveted Tomcat tevekenyseget, de en tobb mint tiz eve. Vert mar meg valakit csak azert mert beszolt neki a neten. A kovetoit is buzditotta mar nem egyszer ugyanerre. Szamtalan olyan fizikai konfliktusba belekerult mar, amikor minimum provokalta a masikat.


Nem tunik fel hogy az elejen meg viszonylag normalisan indulo Tolvajkergetok is hova jutottak? Gazpisztollyal lovoldoznek, embereket kenyszeritenek, verekednek?


Ez szerinted jo, kivanatos, tarsadalmilag hasznos? Mert ha igen akkor nem igazan szeretnek veled egy orszagban elni.

2015. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
70%

"Egyaltalan nem patyolgatom a bunozoket.


De egy jogallamban nincs helye az onbiraskodasnak. "


És az hol van? Itt biztos nincs. A kisebbség lophat, a politikusok is, viszont, ha te nem veszel meg egy 300 ft-s jegyet, akkor köztörvényes bünözőként kezelnek.


Engem sose érdekelt, amúgy az USA-ban is kiraknak csali autót, Discoveryn szokott lenni. Ott ezt a helyi rendőrök csinálják bünmegelőzési célzattal. :D

2015. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
24%

az, hogy egy bajkeverő

világ életében az volt

már 15 éve látszott, hogy egyszer börtönben végzi

2015. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
72%

A Tolvajkergetők egy más tészta. A rendőrség dolga lenne, hogy kitegyen csali kerékpárokat és elkapják a tolbajokat. Csak a rendőrségnek büdös a munka, ha ellopják a cuccaid akkor elhajtanak, ha erősködsz akkor meg pofákat vágnak, meg te vagy az oka, aztán pár hónap múlva jön a határozat hogy lezárták a nyomozást.

bezzeg a bliccelsz akkor hamar odaérnek, ha autózól, akkor megbüntetni nagyon prímán tudnak


aztán csodálkozunk, hogy a jobbik egyre népszerűbb

2015. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
59%

Hűhó, ilyen megosztó témához írni bátorság kell.


Meg ahhoz is kell, hogy valaki tegyen azért, hogy jobb legyen. Szegeden eddig egy órára nem hagyhattam egyedül a bringámat, mert ellopták, 3 hónapja pedig kint maradt a téren egy hétvégére. Visszajöttem, ott volt. Így aztán saját tapasztalatból tudom, hogy amit csinálnak, az társadalmilag hasznos (is?).


Ellopatják... érdekes dolog. Ha a kapum mellé támasztják a bringát, én akkor sem érnék hozzá, mert nem az enyém. Akkor sem, ha egy hétig van ott. Nem tudom ez milyen gondolkodás, amit ti képviseltek, de ez egy, a fent említett "ideális világba" szintén nem illik.


Ha már annyira öntjük a jogi témát: eddig tudtommal egyik "önbíráskodásáért" sem kapott semmit, tehát eszerint tényleg joga volt hozzá. Érdekes dolog, ha tényleg ő okoz kárt, akkor miért neki fizetnek kártérítést és nem fordítva? Azért, mert amit ti önbíráskodásnak neveztek, az nem az az önbíráskodás, ami büntetendő. No meg az is érdekes, hogy ha a rendőrség a téma, akkor pedig a jogszabályok igazságtalansága a legjobb téma, most meg elő sem kerül. Hogy is van ez?


Ahogy a "börtön" miatt ellenzitek TC munkásságát, az egyenesen gyávaság. Ha valakinek igaza van, akkor kit érdekel, hogy börtönbe zárják? Nézőpont kérdése, ugye: Drágább a rongy élete, mint a haza becsülete? Ja igen, különben is, ma miért is emlékezünk meg az önbíráskodó '56-os ellenforradalmárokról? Csak hogy radikális példát említsek.


Így a végére hozzátenném, hogy én liberalizmushoz állok a legközelebb, nem szimpatizálok TC-vel, de amit ő csinál, az jó. A ti érvetek, amit ellene hoztok, az meg alaptalan.

2015. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!