Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Tomcatről, azaz...

Mit gondoltok Tomcatről, azaz Polgár Tamásról, a Tolvajkergetők vezetőjéről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 23:07
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha a böriben megalázzák valamelyiket, és értenek a megalázáshoz, akkor is azt mondják hogy megérte?
2015. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
Értem, tehát mindegy, hogy ki van hatalmon, fogjam be a pofám. Zseniális!
2015. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
59%
Direkt ellopatnak egy biciklit??? Ha rosszul van lezárva, jogod van elvinni??? Akkor sincs, ha egyáltalán nincs lezárva, nem a tied. Nehogy szegény tolvajt sajnáljuk!
2015. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Nekem nem az alapötletükkel volt bajom: igenis baromi jó ötlet a csalibiciklis megoldás. Nekem azzal van bajom, hogy a vége felé egyre inkább úgy éreztem, hogy ez a Tomcat egyszerűen nem százas. Iszonyú erős benne a rejtett agresszió és rohadtul nem szimpatizálok azzal, aki bűnüldözés helyett szadizmust követ el. Egyszerűen nincs joga hozzá.
2015. máj. 22. 18:29
 45/55 anonim válasza:

Nem szívbajos,az biztos.Az,amit a Tolvajkergetőkkel képviselnek számomra szimpatikus.Ja,hogy olykor szélsőségesek?Mert a bűnözők nem azok?A legnagyobb probléma abban van,hogy Magyarországon a jog amolyan privilégium.A bűnözőknek és a politikusoknak (szerintem egy és ugyanaz a kettő) lehetnek jogai.A rendőrség meg nagyjából az ő kis különítményük.Tapasztaljuk mi is a saját bőrünkön,amikor egy teljesen egyértelmű közlekedési baleset ügye 3 éve húzódik,túl a 2. fellebbezésen-amit végre elfogadtak hibás eljárás okán-csak mert a vétkes sofőrnek több a pénze és az ismeretsége -elsősorban- pl. a "szakértő".

A lövöldözési ügyéhez meg annyit,hogy ha az én ingatlanomon tartózkodna illegálisan valaki az egész pereputtyával együtt,(tulajdoni lap,bérleti szerződés,stb. nélkül)aki ki akar dobni,hát én is pofán lőném.Erre az egész balhéra és médiacirkuszra nem került volna sor,ha az illetékes szervek közbelépnek,ugyanis érvényes,hivatalos kilakoltatási végzés volt ez ellen a bűnöző ellen,aki semmilyen hivatalos iratot nem tudott bemutatni,ami az ott tartózkodását jogszerűvé tenné,ellenben a TK-nak volt érvényes bérleti szerződése a tulajdonossal.

2015. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Tevedni meltoztatol. Nem a bunozoknek vannak jogai (nyilvan nekik is vannak, de jelentosen korlatozottak) hanem a gyanusitottaknak.


Szerintem meg egy atlagembernek is kellene erteni hogy ez miert fontos.


A masik meg az hogy eleg fura hogy azzal mentegeted a Tolvajkergetok jogtalan cselekedeteit, hogy hat a bunozok is bunoznek.


Az egyszeri ciganyon, aki a birosag elott azzal vedekezik hogy hat mas is lop biro ur, meg rohogsz.


Nem erzed az ellentmondast?

2015. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim válasza:
100%

Maximum azoknak az álláspontja szerint meltotztatok tevedni,akik még nem tapasztalták a bőrükön a sajátos magyar "igazságszolgáltatást" (pontosabban jogszolgáltatást) vagy akinek félnivalója van a TK-hoz hasonló csoportoktól.Meg az önkéntes jogvédők szerint.

Örülnék,ha nem lenne rájuk szükség,de majd ha megfelelően működik a rendszer,majd akkor lehet lázadozni.De akkor majd az nem fog tetszeni.Nyugodtan lehet lopni,csalni,hazudni de ha a sértett egyszer visszaüt,ne siránkozzon a bűnöző NEM gyanúsított.Akit lopáson (vagy tetten)érnek,az nem gyanúsított.Elég szomorú,hogy ma az ilyen legalja mocskokat csak akkor ítélik el,ha van ellene 60 szemtanú meg 1080p HD minőségű videofelvétel,amin premier plánból látszik a pofája;ha nincs sztárügyvédje és/vagy milkós csókosai;stb.Akkor is kap kb. 2 év felfüggesztettet. Itt nem azokról van szó,akik azért lopnak el 1kg kenyeret,mert nincs mit enni,hanem azokról,akik lusták elmenni dolgozni,inkább ellopják azt,amit a dolgozó ember kemény munka árán elért.Védjék ezeket a bűnözőket nyugodtan,nehogy sérüljenek a jogaik.

2015. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
73%

Úgy látom a kérdés feltevőjének és a válaszolók többségének nem szimpatikus sem a Tolvajkergetők csapat, sem Tomcat.


Valószínűleg nem sokan néztek utána az egyik szóban forgó személy illetve mozgalom után, úgy mélységében a neten.


Ugye Polgár T. a 90-es években pár játékával mosolyt csalt az arcokra (Suli, stb), lehet, hogy ezen a vonalon kellett volna maradnia. 15 éve, nos volt számtalan "balhéja", provokálta a rendszert, stb. Eltehették volna a láb alól, szinte már bármelyik hatóság és ellenlábas.

A skála szép széles, és nem lehet azt mondani hogy ne utálná már bármelyik tábor (Jobbik-Novák E.-kuruc.info - vagy a baloldal; számos H.. gyülekezetes ismerősöm "utálja" mert kimondja az igazat. és? :D )

Eddig nem kaszálták el, talán most eljött az ideje.

Eddig nem, mert több esze van annál, aki csak a hivatali székben ül, vagy irányít. Lehet az egy rendőr, politikus, vagy tolvaj.

Nem tudom látta e valaki, hogy hogyan tud érvelni (hm, kinek is tett fel kérdéseket asszem egy párt fórumán? vagy akár egy ügyészségen?) szóval úgy vélem, aki csak rábélyegzi, hogy ócska kis provokátor, bűnöző, az csak ezt látja benne. ((Tegyük hozzá, ezen a korrupt és balkáni Magyarországon hova kerülne az ilyen ember, mint börtönbe??)) Aki börtönbe való, az garantáltan nem fog ülni, maradjunk ebben.



Tolvajkergetők -

Maradjon csak annyi haszna a megmozdulásnak,ha megszűnik, hogy még több kerékpárt szerelnek fel nyomkövetővel, akinek van pénze. Akinek nincs, azét meg továbbra is ellopják.

Én 15 éve budapestiként megtanultam, hogy semmilyen szín alatt nem lehet és nem szabad kerékpárt kint hagyni az utcán lépcsőházban stb. Nekem 2, ismerőseimnek számtalan kerékpárt loptak el, lakatolva is. Rendőrség 30 napon belül lezárja az "ügyet" ahogy - a mobiltelefonok esetében is. Barátom 2011-ben ellopott telefonjára (bolti ára 130 Ft), arra a kérdésre, hogy "van rá esély hogy meglesz_?" azt mondta a 11.kerületi RK, hogy "majd akkor foglalkozunk az üggyel, ha egy fej is hiányzik"

Nem gondolom, hogy amiket a "Tolvajkergetők" csináltak,nem érdemelte volna meg bármelyik tolvaj. (ha beismeri, együttműködik,bocsánatot kér, szerintetek kapott volna "büntetést"? . Aki kerékpárt, telefont lop, szerintetek csak azt az egyet lopja el? Fenét..

A hatóság a kerékpár/teló lopások 98%ában soha nem fogja megtalálni, megtéríteni a kárt. Vajon, áldozatként, te megköszönnéd a tolvajnak a tettét, ha meg sem bánja?

Én nem.


Ennyi erről, köszöntem.

2015. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Fosós dolog: Senki sem kényszerítette, választhatott. Egy bűnöző örüljön annak, hogy egyáltalán esélye van elkerülni a rendőrséget.


"Direkt kitesznek csalinak rosszul lezárva egy százezres bringát hogy aztán kínozhassák azt aki ellopja. Jó hogy nem egy pénztárcát hagynak a körúton. " - Én biztosan nem vinnék el egy lelakatolt bringát. Eszembe sem jutna. Meg más normális embernek sem. Aki elviszi azt a bringát, az utána elviszi a tiédet is. A férjemnek egyszer valaki a laptopját emelte el így a vonaton, pedig nyilván tisztában volt vele hogy az nem az övé és még csak elhagyottnak sem lehetett nevezni.


Gázpisztolyos sztori: Az az ember közel sem volt olyan ártatlan és ha éppenséggel mi mentünk volna oda a tulajdonossal mert mondjuk jó barátunk, valószínűleg jól agyonvert volna a mellette sápítozó nőstényekkel karöltve.


Nem vagyok Tomcat fan és sokszor nálam is kiverte a biztosítékot a viselkedése. Viszont alapvetően jó volt amit csináltak. Aki elviszi azt a csalibringát, az börtönt érdemelne mind és pont.

2015. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:

"Fosós dolog: Senki sem kényszerítette, választhatott. Egy bűnöző örüljön annak, hogy egyáltalán esélye van elkerülni a rendőrséget. "


Az, hogy mész a börtönbe/büntetőeljárás indul ellened, akkora elrettentő erő egy átlagember számára, hogy valódi választásról nem lehet beszélni. Nem azt mondom, hogy a csávó nem volt bűnös. Azt mondom, hogy nem volt joguk ehhez az öntörvényű büntetéshez. Vagy adják át a rendőrségnek, vagy hagyják menni. De ilyen népítélősdit nem játszunk, ez nem a francia forradalom. Senkinek nincs joga a saját perverzióit máson kiélni. Lehet, hogy számodra logikusan hangzik, hogy megbünteti a gyereket, akinek "volt választása", de a törvény nem így működik. Onnantól kezdve, hogy elkezdi szadizni, ő a bűnös. Az egyetlen jog, amivel élhet, hogy átadja a rendőrségnek és rábízza az igazságszoltatást. A saját kezébe nem veheti.

2015. jún. 19. 16:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!