Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadta a parlament a...

Elfogadta a parlament a holokauszt törvényt mit szóltok?

Figyelt kérdés

nevezetesen a holokausztról mindenkinek csak 1 véleménye lehet...


Elfogadta az Országgyűlés azt az alkotmányba és alapvető állampolgári jogokba ütköző jogszabályt, amely büntethetővé teszi holokauszt tagadását. A nyugat-európai tapasztalatok alapján a hasonló törvények a témában folyó tudományos és társadalmi párbeszéd, illetve vita brutális elfojtásához vezetnek.

[link]


hát ennyit a szólás szabadságról...


2010. febr. 22. 22:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

De engemett igen is elgázosítottak! me én ott voltam!!betereltek a fürdőszobába és 1 náci elfingta magát és mindenki elgázosult. De persze én okosabb voltam kopogtam az ajtón és elkezdtem zikkajlozni mire azt hittél én is náci vagyok és kiengedtek. és mijaz hogy nincs bizonyíiték? van lámpaernyő a szobámban és szappan a fürdőszobámban tehát volt holokauszt. ne tagaggyátokk!!!

egy hivatásos hollókauszt túlélőő

2010. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Mostmár a komcsikat se tagadhattyuk.

Ez az igazi demokrácia megmondják mit higgyek,mondjak,tegyek.

2010. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 bumbi02 ***** válasza:

hihetsz abban hogy mondjuk csak 1 zsidót öltek meg az egész holokauszt alatt... nem büntetik... viszont nem hangoztathatod ezt nagy közönség előtt stb stb....

különben meg ezt ugy érzed hogy a szabadságodat korlátozza?

én meg nem ugrálhatok meztelenül a városháza közepén és nem sz*rhatok oda... ez nevezitek demokráciának?

2010. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Éljen a szólásszabadság! Kíváncsi vagyok legközelebb mivel fog bővülni kedvenc törvényünk. Ajánlanám Orbán Viktor figyelmébe a következőket:

Aki az előző kormány vagy Gyurcsányi Ferenc felelősségének tényét a válságban tagadja, kétségbe vonja vagy jelentéktelen színben tünteti fel, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő és 4 évre a közügyektől is eltiltassék.

2010. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!